Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stars.tv

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Nasza wersja live ma tyle: 00:11:13:17
    STARS.TV
    the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

• he, nawet gdyby sama partia solowa Jimmy'ego Page'a tyle trwała też by się nie znudziła
      .

Komentarz

• Cos mi sie zdaje ze Stars TV juz na polskiej licencji nadaje bo pojawily sie oznaczenia wiekowe i nocne pasmo Best Polish
        Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

• 1. Nocne BEST POLISH jest od 2 stycznia
          2. Oznaczenia wiekowe faktycznie są.
          3. Koncesja powinna być w poniedziałek.
          4. Jeśli tak to w poniedziałek pojawimy się na lokalnych muxach
          STARS.TV
          the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

• Witaj, a kiedyś zobaczymy wpis o pojawieniu się StarsTv w ogólnym mux-ie? Oj, jak dla mnie będzie to kolejna cegiełka do odpuszczenia platformy sat.
            5720SX / CARBO (komfort + multi+ średnia 14,94zł )
            2850ST / APOLLO (DVB-T)
            Ariva T65 (DVB-T)

Komentarz

• napisał(a) STARS.TV Zobacz post
              1. Nocne BEST POLISH jest od 2 stycznia
              2. Oznaczenia wiekowe faktycznie są.
              3. Koncesja powinna być w poniedziałek.
              4. Jeśli tak to w poniedziałek pojawimy się na lokalnych muxach
              A to sory akurat w nocy was nie ogladam ale wczoraj dos dlugo ogladalem pasmo z muzyka taneczna C-Block Fancy tego nigdzie indziej nie graja dlatego ogladam Was szczegolnie w weekendy
              Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

• http://www.satkurier.pl/news/95995/s...a-wiekowe.html

Niestety, "niezbędny" śmieć na ekranie. To jest parodia w tym kraju. I tak będzie prawie non stop od 16 lat. Wiadomo, że nikt normalny ze stacji nie będzie tracił czasu na przeglądanie i opiniowanie każdego teledysku, już na wielu kanałach muzycznych jest 16 cały czas. Takie absurdy tylko w Polsce. Wychodzi na to, że dzieci nie mogą oglądać żadnych teledysków.

Oznaczanie programów na żywo to też komedia np. koncertów, a może ktoś zdejmie majtki i pokaże d i co wtedy program jest dla wszystkich czy od 7 czy 16?
                Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

• napisał(a) _Jakub Zobacz post
                  http://www.satkurier.pl/news/95995/s...a-wiekowe.html

Niestety, "niezbędny" śmieć na ekranie. To jest parodia w tym kraju. I tak będzie prawie non stop od 16 lat. Wiadomo, że nikt normalny ze stacji nie będzie tracił czasu na przeglądanie i opiniowanie każdego teledysku, już na wielu kanałach muzycznych jest 16 cały czas. Takie absurdy tylko w Polsce. Wychodzi na to, że dzieci nie mogą oglądać żadnych teledysków.

Oznaczanie programów na żywo to też komedia np. koncertów, a może ktoś zdejmie majtki i pokaże d i co wtedy program jest dla wszystkich czy od 7 czy 16?
                  Te oznaczenia wiekowe szczegolnie na stacjach muzycznych sa bezsensowne a jesli juz musza byc to np.do pieciu minut od poczatku programu pasma muzycznego i po przerwie reklamowej.Stars TV przeszedl na polska licencje by zawitac w lokalnych muxach NTC

Komentarz

• Mi sie podoba, napewno lepsza muzyka niz na tych 4funach i innych ktore wola byc jak oszczędna jazda i puszczać jakies tanie pierdołki
                    Ostatni raz edytowany przez KrystianS; 2014-03-04, 21:47.

Komentarz

• Halo halo, dzień dobry Nie będę pytał co tu taka cisza i czy ktoś jeszcze starsa ogląda bo to akurat wiem Taka sytuacja, STARS.TV jest trzecim pod względem popularności kanałem muzycznym w nc+, przegrywamy jedynie z Polo i Eską

Wielkie dzięki
                      STARS.TV
                      the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

Halo halo, dzień dobry Nie będę pytał co tu taka cisza i czy ktoś jeszcze starsa ogląda bo to akurat wiem Taka sytuacja, STARS.TV jest trzecim pod względem popularności kanałem muzycznym w nc+, przegrywamy jedynie z Polo i Eską

Wielkie dzięki

Kiedy bedziecie w DVB-T ???
                        Comfort+ EXTRA+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 79.99 do 30.11.2018

Komentarz

• Lokalnie tam gdzie się da to już jesteśmy. A w ogólnopolskim? Nie ma na chwilę obecną takich możliwości prawnych.
                          STARS.TV
                          the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

• aaa to nas nie dziwi.. tak 3mać

Komentarz

Halo halo, dzień dobry Nie będę pytał co tu taka cisza i czy ktoś jeszcze starsa ogląda bo to akurat wiem Taka sytuacja, STARS.TV jest trzecim pod względem popularności kanałem muzycznym w nc+, przegrywamy jedynie z Polo i Eską

Wielkie dzięki

Gdybyście byli na liście EPG obok Polo TV i Eski TV, to byście silniej z nimi konkurowali. No właśnie, dlaczego nie można Stars.tv na liście EPG w nc+ przenieść bliżej?. Przecież nc+ sporo stacji oferuje na zasadzie promocyjnej, czyli niegwarantowanej w umowie, więc może na podobnej zasadzie mogliby oferować Stars.tv?. Skoro Polo TV na liście EPG może być dwa razy (poz. 149 i poz. 227), to może dałoby się zastosować podobny trik w przypadku Stars.tv?

Komentarz

STARS.TV jest trzecim pod względem popularności kanałem muzycznym w nc+, przegrywamy jedynie z Polo i Eską
                                Jeśli to nie żart prymaaprylisowy, to gratulacje trudno wyczuć, bo czasem rzeczywistość potrafi przebić wszystkie żarty (np. to, że w platformie premium czołówki oglądalności zapełniają bezpłatne kanały).

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+