Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stars.tv

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• olo46
    replied
    napisał(a) Pablo70 Zobacz post
    Ja dopiero niedawno uświadomiłem kupla że ma dostęp do takiej stacji.Wcześniej w te "okolice" nie zaglądał bo myśłał że tam są same stacje z disco polo
    Pewnie jak skakał po kanałach to może akurat były reklamy i nie zauważył tej jednej "rodzynki" dlatego faktycznie przydałoby się zmienić pozycję na liście kanałów.
    Jeśli to Ciebie pocieszy to w Cyfrowym Polsacie STARS TV także nie jest na poczesnym miejscu tylko na poz. 1002 czyli ta gdzie znajdują się kanały wyszukiwane samodzielnie przez abonenta powyżej tysiąca.

Leave a comment:

• tiesto_77
    replied
    Fajnie by było zobaczyć Stars TV koło Trance Urban Mam nadzieje że po kolejnej aktualizacji całej listy kanałów jeśli nastąpi kanał ten zawita to pakietu SMM w nc+ !!!! Pozdro

Leave a comment:

• Pablo70
    replied
    Ja dopiero niedawno uświadomiłem kupla że ma dostęp do takiej stacji.Wcześniej w te "okolice" nie zaglądał bo myśłał że tam są same stacje z disco polo
    Pewnie jak skakał po kanałach to może akurat były reklamy i nie zauważył tej jednej "rodzynki" dlatego faktycznie przydałoby się zmienić pozycję na liście kanałów.

Leave a comment:

• STARS.TV
    replied
    Co do naszego miejsca na liście, od dawna staramy się przesunąć do pakietu muzycznego. Paradoksalnie masza silna pozycja w nc+ nam nie pomaga - przecież macie bardzo dobrą oglądalność - więc o co wam chodzi... ehhh

Co do tego kto i czego słucha na wsi, można się zdziwić. Większość widzów STARS.TV to ludzie dobrze wykształceni ale zamieszkujący miasta do 100 tysięcy i wieś....

Leave a comment:

• olo46
    replied
    Nie nazwałem ich wieśniakami, ale mają po prostu takie okołomuzyczne gusta. Znam to z życia.

Leave a comment:

• kostek88
    replied
    kasuj..............
    Ostatni raz edytowany przez kostek88; 2014-07-02, 15:39.

Leave a comment:

• olo46
    replied
    To nie jest żart tylko fakt. Ludzie mieszkający na wsi oraz ludzie mieszkający w mieście mający wiejskie korzenie nie słuchają muzyki tylko słuchają disco polo i to jest przyczyna tego, że Polo TV zajmuje pierwszą lokatę.

Leave a comment:

• sonikus
    replied
    napisał(a) STARS.TV Zobacz post
    STARS.TV jest trzecim pod względem popularności kanałem muzycznym w nc+, przegrywamy jedynie z Polo i Eską
    Jeśli to nie żart prymaaprylisowy, to gratulacje trudno wyczuć, bo czasem rzeczywistość potrafi przebić wszystkie żarty (np. to, że w platformie premium czołówki oglądalności zapełniają bezpłatne kanały).

Leave a comment:

• Bloo
    replied
    Halo halo, dzień dobry Nie będę pytał co tu taka cisza i czy ktoś jeszcze starsa ogląda bo to akurat wiem Taka sytuacja, STARS.TV jest trzecim pod względem popularności kanałem muzycznym w nc+, przegrywamy jedynie z Polo i Eską

Wielkie dzięki

Gdybyście byli na liście EPG obok Polo TV i Eski TV, to byście silniej z nimi konkurowali. No właśnie, dlaczego nie można Stars.tv na liście EPG w nc+ przenieść bliżej?. Przecież nc+ sporo stacji oferuje na zasadzie promocyjnej, czyli niegwarantowanej w umowie, więc może na podobnej zasadzie mogliby oferować Stars.tv?. Skoro Polo TV na liście EPG może być dwa razy (poz. 149 i poz. 227), to może dałoby się zastosować podobny trik w przypadku Stars.tv?

Leave a comment:

• pejo123
    replied
    aaa to nas nie dziwi.. tak 3mać

Leave a comment:

• STARS.TV
    replied
    Lokalnie tam gdzie się da to już jesteśmy. A w ogólnopolskim? Nie ma na chwilę obecną takich możliwości prawnych.

Leave a comment:

• BoloSr
    replied
    Halo halo, dzień dobry Nie będę pytał co tu taka cisza i czy ktoś jeszcze starsa ogląda bo to akurat wiem Taka sytuacja, STARS.TV jest trzecim pod względem popularności kanałem muzycznym w nc+, przegrywamy jedynie z Polo i Eską

Wielkie dzięki

Kiedy bedziecie w DVB-T ???

Leave a comment:

• STARS.TV
    replied

Wielkie dzięki

Leave a comment:

• KrystianS
    replied
    Mi sie podoba, napewno lepsza muzyka niz na tych 4funach i innych ktore wola byc jak oszczędna jazda i puszczać jakies tanie pierdołki
    Ostatni raz edytowany przez KrystianS; 2014-03-04, 20:47.

Leave a comment:

• tiesto_77
    replied
    napisał(a) _Jakub Zobacz post
    http://www.satkurier.pl/news/95995/s...a-wiekowe.html

Niestety, "niezbędny" śmieć na ekranie. To jest parodia w tym kraju. I tak będzie prawie non stop od 16 lat. Wiadomo, że nikt normalny ze stacji nie będzie tracił czasu na przeglądanie i opiniowanie każdego teledysku, już na wielu kanałach muzycznych jest 16 cały czas. Takie absurdy tylko w Polsce. Wychodzi na to, że dzieci nie mogą oglądać żadnych teledysków.

Oznaczanie programów na żywo to też komedia np. koncertów, a może ktoś zdejmie majtki i pokaże d i co wtedy program jest dla wszystkich czy od 7 czy 16?
    Te oznaczenia wiekowe szczegolnie na stacjach muzycznych sa bezsensowne a jesli juz musza byc to np.do pieciu minut od poczatku programu pasma muzycznego i po przerwie reklamowej.Stars TV przeszedl na polska licencje by zawitac w lokalnych muxach NTC

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+