Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stars.tv

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• tolesi
    replied
    Jakby nie było to i tak trzeba wklepać trzy cyfry, a szybciej jest wbić 226 niż 156.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    napisał(a) STARS.TV Zobacz post
    Od najbliższego poniedziałku wkraczamy na salony, przeprowadzka do pakietu rozrywka, muzyka na 156
    Tak trzymać. Jestem pod wielkim wrażeniem tak szybkiego rozwoju.

Leave a comment:

• tiesto_77
    replied
    Gratuluję

Leave a comment:

• BoloSr
    replied
    napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
    Cieszę się, że udało się porozumieć w kwestii przeniesienia kanału na bliższą pozycję

a kiedy z reszta zrobicie porzadek jak za dobrych czasow N-ki ???

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Cieszę się, że udało się porozumieć w kwestii przeniesienia kanału na bliższą pozycję

Leave a comment:

• STARS.TV
    replied
    Od najbliższego poniedziałku wkraczamy na salony, przeprowadzka do pakietu rozrywka, muzyka na 156

Leave a comment:

• amiwork
    replied
    Oglądam sobie dziś to Vox Music i nie jest to absolutnie kanał dla mnie, ilość dyskopolo jest za duża i wpleciono te kawałki pomiędzy w miarę normalne, tak więc leci z ulubionych z automatu.
    Mogliby chociaż zrobić tematyczne gdzie np. przez 2 lub 3 godz. leci polo a potem dałoby się już pooglądać

Leave a comment:

• tiesto_77
    replied
    napisał(a) STARS.TV Zobacz post
    No w Vox Music Tv to bankowo nie będziesz miał więcej rocka Wydaje się, że STARS.TV i Vox kierowane są jednak do trochę innego widza
    Ja jednak wolę oglądać Stars TV a to dlatego że nie ma tej wiejskiej disco z pola pozatym muzyki tanecznej w weekendy na Stars TV nie brakuje pasmo Best Party jest oki. Pozdrawiam

Leave a comment:

• STARS.TV
    replied
    No w Vox Music Tv to bankowo nie będziesz miał więcej rocka Wydaje się, że STARS.TV i Vox kierowane są jednak do trochę innego widza

Leave a comment:

• cruz
    replied
    No moze ja tak trafiam - jak jest U2 to zazwyczaj "One" jak Pet Shop Boys to "West End Girls" itd. A gdzie np "Even better than a real thing" czy np "Being boring"? Takie zespoly nagraly po kilkadziesiat klipow a puszczane sa zazwyczaj 3-4 najpopularniejsze. Poza tym - jak dla mnie - fajnie byloby posluchac/ poogladac wiecej rockowych klimatow + tyciu wiecej polskiej muzy ;) Ale i tak jest spoko Dzis pojawila sie konkurencja w postaci VoxMusic. Tak wiec prosze nie spoczywac na laurach i byc czujnym Pozdrawiam!

Leave a comment:

• STARS.TV
    replied
    Na jokość już nie bardzo mam wpływ, robię co mogę, nie ściągam z YT... ale o to nikt nie dbał i jest jak jest. A co do muzy, no c h o l e r a jasna, jak u mnie nie jest różnorodna muza to ja nie wiem

Leave a comment:

• cruz
    replied
    To Wy tak ladnie gracie Gdyby byla troche lepsza jakosc video i bardziej roznorodna muza to ogladalnosc bylaby jeszcze wieksza A tak przy okazji - u mnie jest tak, jak u amiwork

Leave a comment:

• STARS.TV
    replied
    Wczoraj po raz któryś już w tym miesiącu STARS.TV uplasowała się na trzecim miejscu muzycznego rynku, po Polo i Esce. Dzięki dziewczyny i chłopaki, ładnie oglądacie

Leave a comment:

• amiwork
    replied
    na liscie ulubionych z muzycznych mam ustawione : STARS / VH1 / MUZYKA POLSKA z czego zwłaszcza przy imprezach procentowych leci STARS non stop ;)

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    napisał(a) olo46 Zobacz post
    Jeśli to Ciebie pocieszy to w Cyfrowym Polsacie STARS TV także nie jest na poczesnym miejscu tylko na poz. 1002 czyli ta gdzie znajdują się kanały wyszukiwane samodzielnie przez abonenta powyżej tysiąca.
    A wiele osob w ogóle nie wie że ma takie kanały jak te powyżej 1000. W nc+ jeszcze miejsce nie jest takie tragiczne jak na kanał FTA i burdel obecnie panujący na liście. Ja np. cały czas zapominam o Puls2 wrzuconym do pakietu Canal+ , czy o nowych-starych kanałach typy Universal.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+