Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stars.tv

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• tiesto_77
    replied
    napisał(a) STARS.TV Zobacz post
    A skąd wiesz, że wiele osób oczekuje takiego kanału? U konkurencji czyli Power Tv jest takie pasmo raz w tyg z mocniejszą muzą i oglądalność ma taka: 0 zero.
    Bez jaj gdzie w Power Tv ,gdzie podstawą jest disco polo jest muzyka klubowa wolne żarty,a wiem po swoich znajomych na Fejsie w tym Power prędzej majteczki w kropeczki zobaczysz a nie kawalki Tiesta ATB Armina Dash Berlin itp. Wystarczy zerknąc na to forum o co ludziska proszą o MTV DANCE!!!! Paczka MCM !!!!

Teraz w Stars TV Kombi
    Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2014-06-10, 10:50.

Leave a comment:

• STARS.TV
    replied
    A skąd wiesz, że wiele osób oczekuje takiego kanału? U konkurencji czyli Power Tv jest takie pasmo raz w tyg z mocniejszą muzą i oglądalność ma taka: 0 zero.

Leave a comment:

• tiesto_77
    replied
    Widzisz, i tu jest problem... ogromna większość widzów STARS.TV przynajmniej według Nielsena to przedział wiekowy 30-50 i jakoś ta muza średnio wchodzi. Pojawia się w BEST PARTY i wtedy śmiga fajnie ale w regularnych pasmach jakoś niekoniecznie... BEST EURODANCE które trenowaliśmy przez jakiś czas miało bardzo słaby wynik oglądalności...
    Spoko oglądam Wasze pasma z muzą taneczną bo ją poprostu uwielbiam zgodnie z moim nickiem lubię taneczne kawałki te starsze i te najnowsze Trance może byście pomyśleli o kanale z muzą klubową bo wiele osób wyczekuje takego kanału w Polsce francuzi ,angole,niemcy mają! np. STARSclub TV

P.s. Mój rok urodzenia 1977 więc nie jestem już taki młody a muze clubową i taneczną lubię,np. klipy z Armada TV

TERAZ W STARS BITELSI POTEM D.J.BOBO DZIĘKI
    Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2014-06-10, 10:40.

Leave a comment:

• STARS.TV
    replied
    Widzisz, i tu jest problem... ogromna większość widzów STARS.TV przynajmniej według Nielsena to przedział wiekowy 30-50 i jakoś ta muza średnio wchodzi. Pojawia się w BEST PARTY i wtedy śmiga fajnie ale w regularnych pasmach jakoś niekoniecznie... BEST EURODANCE które trenowaliśmy przez jakiś czas miało bardzo słaby wynik oglądalności...

Leave a comment:

• tiesto_77
    replied
    Chyba po moim dyrektorskim trupie! Strefa wolna od disco polo w STARS.TV 24 godziny na dobę
    Jesli mogę coś zasugerować to proszę o większą ilość tanecznych kawałków Scooter, D.J.Bobo, ATB, Nana itp. lata 90-99 ! Pozdro i z góry dziękuje

Wtedy nie będę musiał pstrykać pilotem na Vox Music TV

TERAZ W STARS W.HIUSTON
    Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2014-06-10, 10:26.

Leave a comment:

• STARS.TV
    replied
    Chyba po moim dyrektorskim trupie! Strefa wolna od disco polo w STARS.TV 24 godziny na dobę

Leave a comment:

• tiesto_77
    replied
    No ja myślę, że ze wskazaniem na nas bo my jesteśmy po prostu fajniejsi
    Jasne że tak tylko by Wam do głowy nie przyszło by puszczać disco z pola bo jak narazie jesteście jak VH1 Classic i tak trzymać

Leave a comment:

• STARS.TV
    replied
    No ja myślę, że ze wskazaniem na nas bo my jesteśmy po prostu fajniejsi

Leave a comment:

• tiesto_77
    replied
    Halo, no i jak tam.. przeprowadziliśmy się?
    I bardzo dobrze bo zaraz po Vox Music TV mam Stars TV i tak przeskakuje z kanału na kanał ze wskazaniem na Stars TV bo moje uszy nie znoszą disco z pola

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Dokładnie tak. Przypomnę, że aktualny numer kanału to 156. Doszło również do innych zmian o których szerzej poczytacie tutaj.

Leave a comment:

• STARS.TV
    replied
    Halo, no i jak tam.. przeprowadziliśmy się?

Leave a comment:

• Mationsills
    replied
    U mnie stars.tv jest na 1000

Leave a comment:

• spartakus
    replied
    porządki

powoli wracają pakiety jak za dawnych lat enki tak dalej wyrzucić kanały sd będziemy mieć lepszą jakość sygnału nagorzej jest na transporderze tvn czekamy na odpowiedż

Leave a comment:

• tiesto_77
    replied
    Zupełnie nie chodzi o wbijanie cyfr na pilocie. Chodzi o widza który jadąc od jedynki po kanałach do góry ma zdecydowanie większe szanse dotrzeć do 156 niż do 226 Zobaczymy czy coś to zmieni, mam nadzieję, że tak
    Ja akurat wybieram oglądanie kanałów poprzez EPG (Gazeta) zgodnie z pakietami np. MTV Live HD Rozrywka i Muzyka teraz pojawi się Stars i bardzo dobrze nie będę musiał zapedzać w strefę FTA by Was oglądać. Pozdrawiam

Leave a comment:

• STARS.TV
    replied
    Zupełnie nie chodzi o wbijanie cyfr na pilocie. Chodzi o widza który jadąc od jedynki po kanałach do góry ma zdecydowanie większe szanse dotrzeć do 156 niż do 226 Zobaczymy czy coś to zmieni, mam nadzieję, że tak

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+