Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stars.tv

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Trochę szkoda że nadajecie w MPEG4 a to z tego względu że mój stary tuner się nie na da i trzeba będzie zakupić nowy. Trudno, jak macie zamiar grać tak jak obecnie to pewnie po rezygnacji z n zakupię coś z MPEG4 właśnie po to by między innymi oglądać waszą stację.

Komentarz

• Ostatnio spr. na Allegro dekodery FTA HD , to używki już za 100 kupisz
      NC: Premium Sport & Film | Extra+ | Multi+ | HBO | Cinemax | Filmbox | Canal + VOD | Seriale + | Prapremiery TVP VOD | History HD| Sundance HD | REDLIGTH HD | NC+ GO | MR Premium

MTV Unlimited

Komentarz

• napisał(a) opsia Zobacz post
        .......... że znając rynek, ..........
        Witam specjalistę..... dziwne rzeczy opowiadasz, jakoś kanały o podobnej tematyce VH1 Classic czy Deluxe Music istnieją i to nie od dziś .......

Komentarz

• Po wideoklipie Sidneya Polaka dźwięk wyraźnie się pogorszył- jest przytłumiony i bardzo osłabł(słuchać jakby pogłos), stereo również szwankuje- raz jest, raz nie.
          Przy Bellini- Samba to samo- jakbym puścił audio z kasety magnetofonowej i w dodatku stłumił bass do zera.
          Na ramówkę złego słowa nie powiem

Komentarz

• Z dwóch problemów załatwiliśmy jeden i teraz w ogóle możemy usłyszeć to co wy. Więc już dziękujemy za konkretne info, słyszymy to idealnie i strasznie nas to wkur... Najpewniej w nocy z poniedziałku na wtorek kanał zostanie wyłączony na ileś tam godzin i to naprawimy.
            STARS.TV
            the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

• Rozumiem i już nie powielam narzekań. Skoro wiecie na czym stoicie i jak wyeliminować błędy to pozostaje czekać.
              Pozdrawiam.

Komentarz

• Kiedyś tak się rajcowałem, jak pojawił się Rebel..., aż się boję, co się stanie ze Stars TV za 2-3 m-ce. Też miało być pięknie, ale kuporacyjne ciągoty własciciela spowodowały jakieś durnowate SMSy i reklamy co 15 min. Ja wiem, że nie jesteście instytucją charytatywną, ale zapytam tak, jak zapytano prezesa Pumy się w filmie "Korporacja" - "Co panu da, że zarobi pan kolejny miliard dolarów?". Było to pytanie związane z likwidacją fabryki w Bangladeszu dlatego, że robotnicy chcieli zarabiać więcej niż 1$ tygodniowo.

Komentarz

• Będziemy grać reklamy bo właściciel stacji po to nam (redakcji) dał zabawki aby ostatecznie na tym zarobić a nie wtopić, ale to chyba oczywiste. Natomiast nie mamy w planach żadnego syfu na ekranie w postaci durnowatych smsów

I muzy też nie planujemy zmieniać. Bo i po co skoro teraz bijecie brawa ( przeważnie ha ha ). No chyba, że nagle przestaniecie bić te brawa
                  STARS.TV
                  the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

• piotr-ek Można nic nie zarobić, ale na samą działalność kanału skądś jednak niemałe pieniądze trzeba brać.

Komentarz

• napisał(a) STARS.TV Zobacz post
                      Będziemy grać reklamy bo właściciel stacji po to nam (redakcji) dał zabawki aby ostatecznie na tym zarobić a nie wtopić, ale to chyba oczywiste. Natomiast nie mamy w planach żadnego syfu na ekranie w postaci durnowatych smsów

I muzy też nie planujemy zmieniać. Bo i po co skoro teraz bijecie brawa ( przeważnie ha ha ). No chyba, że nagle przestaniecie bić te brawa
                      Skąd ja to znam obietnice z "starego kanału".
                      http://nhdtv.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=180

Naprawdę wiem co piszę, trzymam za słowo.

Pozdrawiam.
                      Pozdrawiam.

Komentarz

• napisał(a) STARS.TV Zobacz post
                        Będziemy grać reklamy bo właściciel stacji po to nam (redakcji) dał zabawki aby ostatecznie na tym zarobić a nie wtopić, ale to chyba oczywiste.
                        Wiem, rozumiem i nie mam nic przeciwko, ale na podanym przykładzie Rebelu reklamy pojawiają się co 10-15 po 2-3 utworach i to mnie wkurza.
                        Abba leci... pięknie gracie!!! Tego NAM brakowało!

Opsss... powtórka z godz. ok.14 - Harrison znowu leci.

Komentarz

• napisał(a) Pilot Zobacz post
                          Skąd ja to znam obietnice z "starego kanału".
                          http://nhdtv.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=180

Naprawdę wiem co piszę, trzymam za słowo.

Pozdrawiam.
                          Fajnie że ktoś pamięta i cytuje mój wywiad Chyba czas teraz zrobic nowy ;)
                          - Muzyka Bez Tajemnic

Komentarz

• napisał(a) M.K Zobacz post
                            Fajnie że ktoś pamięta i cytuje mój wywiad Chyba czas teraz zrobic nowy ;)
                            Tylko o co pytać odpowiedzi są udzielane na bieżąco przez użytkownika @STARS.TV.

Pozdrawiam.
                            Pozdrawiam.

Komentarz

• Reklamy jasna rzecz muszą być(popatrzmy na stacje muzyczne nadające w DVB.T) bontrzeba zarabiać. Tylko proszę niech to będą bloki reklamowe co kolka teledysków i to wszystko.
                              Spamu na ekranie podczas teledysku nie wytrzymam.

Komentarz

• No to ja parę postulatów, o których nie było jakoś pisane. W przytłaczającej większości teledysków słaba czytelność tytułu piosenki. Czcionka w kolorze różowo-fioletowym rozmywa się na tle szarej gwiazdy. Widać to kilkanaście postów wstecz na zapach: Kiljański, Roxy Music, Adams. Początek tytułu rozmyty i prawie nieczytelny. Może inny, jaśniejszy kolor gwiazdy, może inny kolor czcionki, mniej "bijący" po oczach.
                                Druga sprawa- BEST MUSIC. Worek bardzo obszerny. I widzę coś z 83 roku a za chwilę z 2011, i po tym z 90. Groch z kapustą Może, tak jak było w innych stacjach bloki godzinne- lata siedemdziesiąte, osiemdziesiąte, dziewięćdziesiąte itd?? To tylko delikatna sugestia. Są pewnie tacy wolący "full random" obejmujący półwiecze.
                                Ostatnia sprawa- może epg w takiej prawie genialnej formie, jaka jest nadawana na Deluxe Music?
                                Poza tym- trzymam kciuki. I oby z reklamami pojawiły się np stare nagrania koncertowe

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+