Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stars.tv

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Tak więc na 75% jutro będziecie w nboxach ;d
    BOX+ DVB-T - Canal+Platinum

Komentarz

• napisał(a) STARS.TV Zobacz post
      Mamy ID: STARS.TV TEST
      No nie macie ID ;/
      NC: Premium Sport & Film | Extra+ | Multi+ | HBO | Cinemax | Filmbox | Canal + VOD | Seriale + | Prapremiery TVP VOD | History HD| Sundance HD | REDLIGTH HD | NC+ GO | MR Premium

MTV Unlimited

Komentarz

• @up: wyszukaj jeszcze raz...

Komentarz

• Jeeeeeest !
          NC: Premium Sport & Film | Extra+ | Multi+ | HBO | Cinemax | Filmbox | Canal + VOD | Seriale + | Prapremiery TVP VOD | History HD| Sundance HD | REDLIGTH HD | NC+ GO | MR Premium

MTV Unlimited

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
            Jak zwykle nie zrozumiałeś przekazu
            kanał TRAVEL posłużył tu tylko za przykład - abonujesz płatną platformę więc wymagajmy jakości dodawanych kanałów do niej a nie podniecajmy się czymś co jest za darmo
            Według mnie to zły przykład Nikt się nie podnieca tym co jest za darmo tylko tym co uzupełniło ofertę muzyczną

Komentarz

• napisał(a) M4rKo Zobacz post
              Według mnie to zły przykład Nikt się nie podnieca tym co jest za darmo tylko tym co uzupełniło ofertę muzyczną
              Poza tym nikt nie oczekuje, że dana platforma będzie dodawała kolejne PŁATNE kanały, byle ich było więcej, tylko że pracujący tam ludzie będą w stanie SPRAWNIE DODAWAĆ do listy kanałów kolejne DARMOWE pozycje. A jeśli mają z tym problem, to niech po prostu uwolnią listę kanałów i wszyscy zainteresowani będą mogli dokonywać to samodzielnie. Niezainteresowanym pozostanie święta lista kanałów od n. I nie ma tu znaczenia nadawana treść, bo każdy ma swoje prywatne preferencje i gusta.

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
                Jak zwykle nie zrozumiałeś przekazu
                kanał TRAVEL posłużył tu tylko za przykład - abonujesz płatną platformę więc wymagajmy jakości dodawanych kanałów do niej a nie podniecajmy się czymś co jest za darmo
                Jak zwykle powiadasz, hmmm...
                Przekaz z twojej strony był jasny
                napisał(a) GDA Zobacz post
                ...gawiedź leci na niszowy kanał FTA puszczający stare teledyski
                By dołączyć kanał typu TCh. HD należy spełnić wiele warunków począwszy od umowy z nadawcą, w przypadku FTA wystarczy w sumie tylko chęć dołączenia ze strony operatora.
                Co do jakości to chyba się zaleciałeś troszkę bo w tej kwestii to abonenci mają zdanie zerowe i nie ważne ile by powstało wątków i sondaży domagających się poprawy jakości nadawanych już kanałów. Zresztą jakości to się możesz domagać w przypadku kanałów kodowanych wchodzących w skład pakietu za który płacisz, a nie stacji nadającej free to air.

Co do samej stacji to właśnie te stare teledyski o których wspominasz mnie interesują, bo obecnie ciężko o kanał, który specjalizował by się w puszczaniu takiej muzyki. Tak więc mnie bardzo ucieszy fakt dołączenia STARS.TV do list na nBoxach.

Komentarz

• gdzie jeeest ??? bo ja nie mam

Komentarz

• napisał(a) rafal278 Zobacz post
                    gdzie jeeest ??? bo ja nie mam
                    kanał jutro na kanale 225 podejzewam ze o 12 godz dodadza zawsze dodawali w poludnie........

Komentarz

• Albo w południe albo o północy...

Komentarz

• A dziś w BEST PARTY

A to już BEST BALLADS

Ostatni raz edytowany przez M4rKo; 2012-10-25, 22:09.

Komentarz

• Wstawiaj dalej, siedzimy na forum i zaraz wiemy czy gra zgodnie z rozkładem
                          STARS.TV
                          the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

• napisał(a) STARS.TV Zobacz post
                            Wstawiaj dalej, siedzimy na forum i zaraz wiemy czy gra zgodnie z rozkładem

No problem

PS. Tu rozjechał się dźwięk z obrazem

A John Lennon już ok;)

A o jeden z moich ulubionych kawałków

Ostatni raz edytowany przez M4rKo; 2012-10-25, 22:32.

Komentarz

• Ha ha, wiemy. Generalnie mamy jeszcze sporo problemów ale w tym przypadku to kto inny miał problem. Taki klip dostaliśmy Może w wolnej chwili sami podłożymy pod niego dźwięk
                              STARS.TV
                              the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

• @STARS.TV podciągnęliście na jakości ??

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+