Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stars.tv

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• I pewnie mimo tych wszystkich skarg ze strony widzów Cyfrowy polsat nic sobie z tego nie robi i niestety ale przeczuwam , iż nie zobaczymy tego kanału do czasu zakończenia testów. Pierwszy raz spotkałem się z takim faktem , że chociaż kanał jest to tak naprawdę go nie ma
    TNK HD - ADB 2850ST
    LG 42LH4000

Komentarz

• napisał(a) M.K Zobacz post
      Podobno CP nie chce dadać ID bo to test ;/
      A od kiedy w CP pracuja odpowiedzialni ludzie ta platforma to jeden wielki chaos pozatym z transporderów N też zaczynali nadawanie ESKA czy TVR i jakoś ID od samego początku mieli.Pozdrawiam i ponawiam pytanie do Moniki_n czy Stars TV zawita w naszych N-boxach w tym tygodniu mam na myśli dzień dzisiejszy lub piątek a dla tych co piszą o ID to identyfikację kanałów na naszych listach wprowadzają technicy z N!
      Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

• napisał(a) olo46 Zobacz post
        Natomiast zgodnie z tradycjami kanał wszystkim się podoba dopóki go nie mamy. Jak już będzie to się zacznie...narzekanie, wyrzekanie, krytykowanie (nie muszę dodawać, że w większości zawsze przez te same osoby).
        Święte słowa, święte słowa
        TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) olo46 Zobacz post
          Natomiast zgodnie z tradycjami kanał wszystkim się podoba dopóki go nie mamy. Jak już będzie to się zacznie...narzekanie, wyrzekanie, krytykowanie (nie muszę dodawać, że w większości zawsze przez te same osoby).
          lepiej bym tego nie ujął.
          Najfajniejsze jest skomlenie o kolejne kanały FTA (np. arabsko-irańskie i inne egzotyki), których i tak się później nie ogląda.

Komentarz

• Nie od dziś wiadomym jest że liczy ILOŚĆ A NIE JAKOŚĆ

a jak widać na załączonym obrazku, po co starać się dodawać kanały wartościowe jak np TRAVEL CHANNEL HD (mam go w CATV od połowy października to wiem o czym pisze) skoro gawiedź leci na niszowy kanał FTA puszczający stare teledyski

Komentarz

• w "N" to maja ubaw jak to wszystko czytaja .... Wy macie chyba po 12 lat ... podniecacie sie jak okladka BRAVO z tamtych lat

Komentarz

• Jak nic ciekawego się nie dzieje to o czym młodzieńcy mają pisać, a pisać przecież muszą.
                Mimo tego uważam, że kanały nadające FTA zwłaszcza polskie (inne europejskie też) powinny być dopisywane do listy kanałów bez specjalnego proszenia. Platforma satelitarna to nie sieć kablowa i nie jest zobowiązana do podpisywania żadnych porozumień z nadawcami kanałów bezpłatnych. Co jest z satelity nadawane bez zabezpieczeń polegających na szyfrowaniu każdy może odbierać bez żadnych ograniczeń.
                Ostatni raz edytowany przez olo46; 2012-10-25, 14:04.

Komentarz

• napisał(a) cmx Zobacz post
                  Większość dekoderów w tym nboxy nie potrafią wyszukać kanałów bez ID
                  Mam zupełnie odwrotne doświadczenia (nie kojarzę dekodera który tego nie potrafi a mam ich z pięć). Oczywiście nie licząc nboxa bo ten którego miałem to w ogóle nie potrafił niczego szukać.

Kanały (bez nazwy) zwykle są wyszukiwane i dostępne pod nazwami typu No_Name_nr albo Svc_nr przy czym numer generalnie jest ten sam czyli tutaj 15903.

Komentarz

• napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
                    Pozdrawiam i ponawiam pytanie do Moniki_n czy Stars TV zawita w naszych N-boxach w tym tygodniu mam na myśli dzień dzisiejszy lub piątek a dla tych co piszą o ID to identyfikację kanałów na naszych listach wprowadzają technicy z N!
                    Mam nadzieję, że tak.
                    Mam już pewność, że kanał ten znajdziecie wkrótce na naszej liście programów pod numerem 225.

Komentarz

• Fergusona ariva 100 z najnowszym softem nie umie wyszukać kanału bez ID. Jak wgrasz mu starszego softa to wyszuka
                      NC: Premium Sport & Film | Extra+ | Multi+ | HBO | Cinemax | Filmbox | Canal + VOD | Seriale + | Prapremiery TVP VOD | History HD| Sundance HD | REDLIGTH HD | NC+ GO | MR Premium

MTV Unlimited

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
                        Nie od dziś wiadomym jest że liczy ILOŚĆ A NIE JAKOŚĆ

a jak widać na załączonym obrazku, po co starać się dodawać kanały wartościowe jak np TRAVEL CHANNEL HD (mam go w CATV od połowy października to wiem o czym pisze) skoro gawiedź leci na niszowy kanał FTA puszczający stare teledyski
                        W twoim odczuciu wartościowy jest Travel Cannel HD, a w moim STARS.TV. Może ja będę dużo częściej oglądał właśnie kanał muzyczny niż stację dla kanapowych podróżników.
                        Tak więc darujmy sobie może takie porównania.

Komentarz

• Jak zwykle nie zrozumiałeś przekazu
                          kanał TRAVEL posłużył tu tylko za przykład - abonujesz płatną platformę więc wymagajmy jakości dodawanych kanałów do niej a nie podniecajmy się czymś co jest za darmo

Komentarz

• napisał(a) cmx Zobacz post
                            Fergusona ariva 100 z najnowszym softem nie umie wyszukać kanału bez ID. Jak wgrasz mu starszego softa to wyszuka
                            Nie ma w nim możliwości ręcznego wpisania PID audio i video w miejsce innego znalezionego kanału z tej samej częstotliwości?

Komentarz

• Raczej jest. Kolega mi to pisał więc szczegółów nie znam ;)
                              NC: Premium Sport & Film | Extra+ | Multi+ | HBO | Cinemax | Filmbox | Canal + VOD | Seriale + | Prapremiery TVP VOD | History HD| Sundance HD | REDLIGTH HD | NC+ GO | MR Premium

MTV Unlimited

Komentarz

• Mamy ID: STARS.TV TEST
                                STARS.TV
                                the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+