Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stars.tv

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Guest's Avatar
    Guest replied
    W takim razie w jakim klimacie będzie to pasmo?

Leave a comment:

• STARS.TV
    replied
    Zapewniam, że w paśmie BEST NOW nie będzie ani Bieberów ani Weekendów

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Co to za pomysł z tym pasmem Best Now? Biberów i Weekendów się wam zachciało?

Leave a comment:

• olo46
    replied
    napisał(a) GDA Zobacz post
    alez oczywiscie - kolejne 2 Mb/s pasma zmarnowane na kopie kanału dostępnego naziemnie

kiedy wreszcie zrozumiesz że tylko o to mi chodzi - o bezsensowne kopiowanie kanałów!
    Prawdopodobnie to Puls 2 starał się o to by rozpocząć nadawanie także satelitarne i za to zapłaci. Skoro już uzyskał miejsce na transponderze to z jakich powodów platformy płatne miałyby nie udostępnić go dla swoich abonentów? To, że Puls 2 nadaje w NTC nie stanowi argumentu by go nie dołączać (Być może platformy otrzymują ten kanał bezpłatnie, a Puls 2 poszerza sobie rynek reklamowy).

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    napisał(a) BoloSr Zobacz post
    jezeli juz to nie jeden a kolejny toc ostaatnio tam upchali TVN7 HD a teraz dodali kolejny kanal jeszce wiecej nich tam upchna jakosc bedzie super tych HD kanalow
    No to czemu wtedy @GDA nie protestował? Przecież TVN7 to zapychacz i powtórki z TVNu, więc wystarczy jakość SD z druta.

kiedy wreszcie zrozumiesz że tylko o to mi chodzi - o bezsensowne kopiowanie kanałów!
    Kiedy zrozumiesz że bezsensowne kopiowanie kanałów to było w czasach gdy np. każda z trzech platform nadawała przekaz jednego kanału 3x, bo każdy dublował je na swoim tp. Były takie przypadki.
    Teraz nie ma mowy o żadnym dublowaniu. Puls 2 jest na satelicie na jednym tp. Nie jest to żadne dublowanie po podstawą każdej oferty, także satelitarnej, powinien być dostęp do kanałów DVB-T, bez wystawiania za okno dodatkowej anteny do odbioru tv naziemnej.
    Ostatni raz edytowany przez Pawel85; 2013-09-13, 14:41.

Leave a comment:

• GDA
    replied
    napisał(a) Pawel85 Zobacz post
    Dołączyli jeden dodatkowy kanał SD na tp, to musi być zatrważający spadek jakości na tych wszystkich kanałach przez tą decyzję.
    alez oczywiscie - kolejne 2 Mb/s pasma zmarnowane na kopie kanału dostępnego naziemnie

Leave a comment:

• BoloSr
    replied
    Dołączyli jeden dodatkowy kanał SD na tp, to musi być zatrważający spadek jakości na tych wszystkich kanałach przez tą decyzję.
    jezeli juz to nie jeden a kolejny toc ostaatnio tam upchali TVN7 HD a teraz dodali kolejny kanal jeszce wiecej nich tam upchna jakosc bedzie super tych HD kanalow

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    napisałem niewyraźnie?

PACZKA TVN a więc Turbo, Style, 24 itd tego naziemnie jakoś nie widze

Leave a comment:

• raphul
    replied
    A to sorki.

Leave a comment:

• GDA
    replied
    napisał(a) raphul Zobacz post
    Ależ @GDA, daj spokój !!!
    Przecież TVN jest dostępny naziemnie.
    napisałem niewyraźnie?

PACZKA TVN a więc Turbo, Style, 24 itd tego naziemnie jakoś nie widze

Zawsze możesz wybrać jakość SD z druta. Na pewno jest lepsza od HD z sat .
    sprawdź sobie kiedyś i dojdziesz do wniosku że sie nie mylisz

SD z druta wygląda tak samo jak HD z zapchanego HotBirda
    Ostatni raz edytowany przez GDA; 2013-09-13, 12:07.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    własnie że mój też !

wrzucenie PULS2 pogorszyło jakość paczki TVN w HD którą UPC pobiera z HB
    Zawsze możesz wybrać jakość SD z druta. Na pewno jest lepsza od HD z sat .

Leave a comment:

• raphul
    replied
    Ależ @GDA, daj spokój !!!
    Przecież TVN jest dostępny naziemnie.

Leave a comment:

• BoloSr
    replied
    własnie że mój też !

Jakosc TVN HD pogorszyla sie odkad wyladowala na tym tr na ktorym teraz jest i to jest fakt a teraz tam jeszcze wiecej dokladaja i jakosc coraz gorsza jest

Leave a comment:

• GDA
    replied
    Tyle że w tej chwili to nie twój problem bo masz kablówkę. To raz.
    własnie że mój też !

Leave a comment:

• raphul
    replied
    @GDA, dyskusja dyskusją ale byłoby trochę bez sensu gdybym zaczął odpisywać do pawla85 i w postach dyskutował z Twoimi wpisami. Czy nie ?
    ad rem naiwnością jest myślenie, że dołączanie kolejnych kanałów jest wyłączną przyczyną spadku jakości. Kanały są dołącząne bo ktoś za to płaci, co może znaczyć, że osoby odpowiedzialne za kanały premium nie są zainteresowane zapłacić odpowiednio dużo żeby zapewnić odpowiednią jakość.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+