Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stars.tv

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) GDA Zobacz post
    @ M4rKo - jestem zaskoczony ze ty smiesz sie jeszcze dziwic ze to co od cecylii to najlepsze we wszechswiecie jest?
    a jak to potwierdza najwiekszy fanboj to nie masz prawa juz do zadnego komentarza
    @GDA ja płacę FULL'a więc mogę się tylko zdziwić ....

Wracając do tematu to nie chciał bym by ten program zaliczył wpadkę jak TV DISCO któremu kibicowałem ale za DP stracił na lijalce.

Trzymam kciuki i chciał bym zobaczyć jak wypadnie w LED'zie za pośrednictwem spamBoxa

Komentarz

• https://vimeo.com/51987223 - STARS.TV - pasmo BEST OLDIES

Komentarz

• napisał(a) ZeTek Zobacz post
        https://vimeo.com/51987223 - STARS.TV - pasmo BEST OLDIES

To jest kanał który powinien być autorskim platformy n

Komentarz

• Podobno nie mogą wcześniej dopisać do listy, bo jeden technik wziął instrukcje obsługi i pojechał OLT Express do Egiptu i od pół roku wraca piechty

Komentarz

• napisał(a) M4rKo Zobacz post
            To jest kanał który powinien być autorskim platformy n
            i skończyć jak wcześniejsze projekty? nTALK itp itd

ja proponowałbym zgasić ten entuzjazm, bo jestem pewny że kanał StarsTV prędzej czy później skończy jak podobne twory obecne na satelicie - przecież nie można wciąż dokładać do interesu, trzeba będzie zacząć zarabiać a w tym momencie polecą czaty-sms, reklamy, więcej disco-polo itd
            TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Masz racje GDA W koncu biznes is biznes.

Pamiętam jak startowała TVS, której byłem ogromnym zwolennikiem ponieważ brak mi lokalności w mediach. Niestety z tamtej telewizji nic juz nie zostało :-(

Dlatego trzeba jak najszybciej dodać tą stację zanim postanowią zacząć zarabiać

Komentarz

• Poza tym każdy z nas może sobie taką telewizję sam zrobić - wystarczy ułożyć sobie playlistę na YT staroci i po sprawie

Komentarz

Poza tym każdy z nas może sobie taką telewizję sam zrobić - wystarczy ułożyć sobie playlistę na YT staroci i po sprawie
                  chciałbym zaznaczyć że YT nie działa na platformie N

Komentarz

• N

BĘDZIE W TYM TYGODNIU.

Komentarz

• napisał(a) slawek76 Zobacz post
                      chciałbym zaznaczyć że YT nie działa na platformie N
                      a czy to powód aby nie korzystać z YT w ogóle?
                      wersja YT na n-boxy jest tak wykastrowana że może i lepiej ze nie działa

Komentarz

i skończyć jak wcześniejsze projekty? nTALK itp itd

ja proponowałbym zgasić ten entuzjazm, bo jestem pewny że kanał StarsTV prędzej czy później skończy jak podobne twory obecne na satelicie - przecież nie można wciąż dokładać do interesu, trzeba będzie zacząć zarabiać a w tym momencie polecą czaty-sms, reklamy, więcej disco-polo itd
                        A czy reklamy to coś złego? Jeśli będą współuczestniczyć w finansowaniu programu to nie mam nic przeciwko. Oczywiście w rozsądnym reklamowym wydaniu.

@GDA który z programów autorskich sięgał dalej niż odbiornik spambox? Tu leży problem bo oglądalność powinna polecieć do szerszej widowni. Zobacz co stało się po zakodowaniu TVN W-wa, stracili na oglądalności i poszli do kasacji bo nikt nie potrafił ruszyć 4Liter by zapewnić publikę.

Dla Stars.TV życzę powodzenia bo zawsze miło wraca się do czasów młodości

Komentarz

• @ Sławek 76.
                          Przecież na tym forum wszyscy kuturalnie pytają tylko odpowiedzi są wymijające i najczęściej ich brak.

Komentarz

• Bo nie znają odpowiedzi.

Komentarz

• To w takim razie do czego sprowadza się ich funkcja?

Komentarz

• do dawania kartek i usuwaania spamu.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+