Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PLANETE+ HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Ja tam jeszcze nic na tym kanale nie obejrzałem co by mnie zaciekawiło. Sorry, wolę H HD, nawet po odjęciu szołów i tak uważam że to dobry kanał.

Ale zmigruję tam gdzie mi go dadzą w cenie abonamentu podstawowego.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
      Sorry, wolę H HD (...) Ale zmigruję tam gdzie mi go dadzą w cenie abonamentu podstawowego.
      I słusznie, bo to wstyd byłby się przyznać że się dopłaca za ten kanał premium "HaHaDe" . A porównanie tego "gwiazdy lombardu channel" do prawdziwego kanału dokumentalnego planete+ pominę dyplomatycznym milczeniem i pomińmy dalszą dyskusję w tym temacie

Komentarz

Bardzo mnie dziwi "fenomen" takiego sposobu dystrybucji History HD. Jak oni robią na tym jakąś kasę?? Kto za takie badziewie dopłaca dodatkowo do abonamentu?? No wiem, że są tacy, ale jest ich aż tylu że ten biznes się nadawcy opłaca???

Miałem dwa razy ten program jako bonus i nigdy w życiu bym za to nie dał ani grosza. Idiotyczne programy dla (stereotypowych) grubych zidiociałych amerykanów.
        nie róbcie podwyżek - jest przecie deflacja !

Komentarz

napisał(a) sonikus Zobacz post
          I słusznie, bo to wstyd byłby się przyznać że się dopłaca za ten kanał premium "HaHaDe" . A porównanie tego "gwiazdy lombardu channel" do prawdziwego kanału dokumentalnego planete+ pominę dyplomatycznym milczeniem i pomińmy dalszą dyskusję w tym temacie
          Widocznie z EPG słabo korzystasz skoro ty na H HD potrafisz znaleźć tylko Giwazdy lombardu.

Ja akurat trafiam na bardzo dużo interesujących mnie serii na czele z Ancient Aliens i The Universe.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
            Widocznie z EPG słabo korzystasz skoro ty na H HD potrafisz znaleźć tylko Giwazdy lombardu.
            O nie, zapewniam Cię że sobotnią ramówkę przeglądam dosyć dokładnie. I masz rację, oprócz Gwiazd Lombardu są tam też inne wspaniałe audycje dokumentalne o zagadnieniach historii, mianowicie Wojny Magazynowe oraz Amerykańscy Naprawiacze.

Ale zejdźmy już z tematu bo to nie ten wątek ani na HaHaDe ani na lekcje korzystania z EPG.

Komentarz

History HD bardzo ciekawy program jak był za darmo często oglądałem. Dopłacać nie będę i tak abonament wysoki. Oddałbym cały sport za ten kanał na przykład

Komentarz

napisał(a) sonikus Zobacz post
                O nie, zapewniam Cię że przeglądam dosyć dokładnie. I masz rację, oprócz Gwiazd Lombardu są tam też inne wspaniałe audycje dokumentalne o zagadnieniach historii, mianowicie Wojny Magazynowe oraz Amerykańscy Naprawiacze.

Ale zejdźmy już z tematu bo to nie ten wątek ani na HaHaDe ani na lekcje korzystania z EPG.
                To nie oglądaj w sobotę, tylko włącz se (że użyję takiej formy) teraz ten kanał. Akurat leci ciekawy dokument.

Ale tak to jest jak ktoś nie potrafi korzystać z EPG i zaprogramować sobie do nagrania coś ciekawego tylko włącza kanał jak popadnie i myśli że akurat poleci coś super ekstra.

Nawet na wychwalanym pod niebiosa C+ są lepsze i gorsze produkcje (a też dodatkowo płatny i trochę więcej niż 1,99zł). Po to są nagrywarki i EPG aby wybrać co ciekawsze produkcje, nagrać i obejrzeć w dogodnym czasie.

Na pewno od czasu kiedy powstał słynny temat o włączeniu tego kanału do oferty ówczesnej Nki, zmienił on się trochę na gorsze. Co nie zmienia faktu że i tak jest możliwość wyłapania tam dobrych dokumentalnych produkcji.

A szczerze mówiąc, nawet ich fabularny, aktorski serial bije na głowę wiele innych. Ktoś mógłby powiedzieć że taki serial też nie pasuje do kanału popularno-naukowego, a ja akurat twierdzę że to jedna z ich najlepszych produkcji w historii tego kanału. Szkoda tylko że w Polsce nie wiadomo gdzie będzie emitowany, bo seriale fabularne żądzą się innymi prawami i sprzedaje je studio produkujące, czyli u nas może trafić nawet do badziewnego Universalu.

EDIT: poprzedni post proszę wykasować, z tego usunąłem linka z cytatu.
                Ostatni raz edytowany przez Pawel85; 2013-05-06, 21:42.

Komentarz

Odpowiedź.

Komentarz

Ktoś wie jakim cudem kanał, który nie nadaje nic na żywo może mieć opóźnienia w ramówce? Zaraz z rana. W pierwszym programie po nocnej przerwie.
                    I żeby tam była chociaż autopromocja albo reklamy ale nadchodzi pora emisji programu a tam dalej leci w kółko jingiel. Przecież bez recordera tego by się nie dało oglądać.

Metodyka pomiaru:
                    Programuję nagranie programu z EPG. W ustawieniach mam marginesy 3 minuty przed i 5 minut po. Czyli nagrywany program powinien się rozpocząć w 3. minucie nagrania. Biorąc pod uwagę, że zegar dekodera może nieco spieszyć, to powinien się zacząć przed 4' (ostatnimi czasy dekoder nie spieszy więcej niż 1 minutę). Tymczasem zwykle jest to 6', 7', 8'.

Komentarz

napisał(a) sw3 Zobacz post
                      Ktoś wie jakim cudem kanał, który nie nadaje nic na żywo może mieć opóźnienia w ramówce? Zaraz z rana. W pierwszym programie po nocnej przerwie.
                      Bo technik z rana kawę pije zanim się zabierze do konsoli

Komentarz

Viasaty zdecydowanie biją na głowe ten śmietnik jakim nazwany jest Planete. Żaden film mnie jeszcze tu nie zainteresował.
                        Dawajcie, hejterzy Canal+ i znaczków z + łączcie się. Musicie obalić mój pogląd haha
                        N-ka: Wszystkie Pakiety Tematyczne + nPremium + HBO za 68 zł - dekoder CLRA 500 GB - BYŁO I MINĘŁO

Koniec N, Pozostał tylko niezawodny CP technology bez haczyków jakie stosuje nc+.

Komentarz

napisał(a) rafallo Zobacz post
                          Viasaty zdecydowanie biją na głowe ten śmietnik jakim nazwany jest Planete. Żaden film mnie jeszcze tu nie zainteresował.
                          Dawajcie, hejterzy Canal+ i znaczków z + łączcie się. Musicie obalić mój pogląd haha
                          Ale Cię to słońce przyjarało w główkę viasaty polszmaty jasne że lepsze bo co 15 ninut mają reklamy a Planete + złe bo nie przerywa programów reklamami.No zlituj się człowieku siedz sobie w tym cepie zaloguj się na ich forum jak mają i tam pierdz w stołek.Nara
                          Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Kto tu pisze o reklamach? haha Czytaj ze zrozumieniem. Tu nie ma tak wartościowych programów jak na Viasatach.
                            N-ka: Wszystkie Pakiety Tematyczne + nPremium + HBO za 68 zł - dekoder CLRA 500 GB - BYŁO I MINĘŁO

Koniec N, Pozostał tylko niezawodny CP technology bez haczyków jakie stosuje nc+.

Komentarz

napisał(a) rafallo Zobacz post
                              Kto tu pisze o reklamach? haha Czytaj ze zrozumieniem. Tu nie ma tak wartościowych programów jak na Viasatach.
                              Viasaty są jak polsaty czasem coś ciekawego zobaczysz wiem co piszę bo miałem je okazje oglądać w kablówce jeśli chodzi o Planete + to oferta tego kanału jest niczego sobie zależy jakie tematy lubisz najbardziej dla mnie top kanały to Planete + BBC K. Nat Geog.Po prostu przyznaj promujesz konkurencyjną platformę i tyle w temacie.Pozdrawiam
                              A jak się ktoś z Tobą nie zgadza i broni nc+ na forum nc+ jest trolem to kim Ty jesteś?
                              A no abonentem CP na forum nc+!
                              Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
                                jeśli chodzi o Planete + to oferta tego kanału jest niczego sobie zależy jakie tematy lubisz najbardziej
                                Bo tam są tematy do których trzeba dorosnąć, dzieciarnia nie znajdzie tam nic dla siebie.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+