Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Paramount Channel HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) ronin1964 Zobacz post
    sadziłem że bliżej mu do MGM ,a nie jak na razie do polsatu,masakra z reklamami,fatalnie krótkie opisy filmów,brak 5-1........na tą chwile słabo ,a szkoda bo tytuły niezłe
    Raczej do Polsatu Film HD z tymi reklamami to już przegjęcie od samego początku trafiam na nie nie na filmy dlatego omijam ten kanał szerokim łukiem !!!!
    Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
      Raczej do Polsatu Film HD z tymi reklamami to już przegjęcie od samego początku trafiam na nie nie na filmy dlatego omijam ten kanał szerokim łukiem !!!!
      Mi to wygląda na mix MGM/TCM
      WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
      01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
      01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

A GDZIE: RTL, RTLII, VOX, PRO7 SUPER RTL, TRWAM. W SIECIACH KABLOWYCH MOGA BYĆ A W NC+??????

Komentarz

napisał(a) cehus Zobacz post
          A GDZIE: RTL, RTLII, VOX, PRO7 SUPER RTL, TRWAM. W SIECIACH KABLOWYCH MOGA BYĆ A W NC+??????
          Że co??? Jeśli to pytanie, to nie prima aprilis, to już odpowiadam: wymienione przez Ciebie kanały można odbierać z satelity Astra, natomiast platforma NC+ okupuje satelitę Eutelsat Hot Bird, na której tych kanałów nie ma. Możesz je odbierać, jeśli założysz na talerz tak zwanego "zeza", który umożliwia odbieranie sygnału jednocześnie z dwóch satelit.
          NC+ nie ma tutaj nic do gadania, może jedynie z wyjątkiem telewizji TRWAM, która teoretycznie mogłaby dołączyć do oferty, jeśli platforma wyraziłaby takie zainteresowanie, a Rydzyk wyłożyłby - w wielkim trudzie zarobione, pożal się Boże, pieniądze - na miejsce na Hot Birdzie.

Komentarz

Od kilku dni obserwuję ten kanał i zauważyłem, że rozbieżność czasowa nadawanych filmów, a ich zgodność z EPG jest delikatnie mówiąc żenująca.
            No, a dzisiaj, to już przebili samych siebie. Projekcja filmu "Jak wytresować smoka", rozpoczęła się o 12:52, a powinna o 12:20, małe 32 min. spóźnienia .
            Może tak ktoś z nc+ przekazałby nadawcy tego kanału, aby coś z tym zrobił?

Pozdrawiam
            n

Komentarz

Przekazano, dziękuję za zgłoszenie.

Komentarz

napisał(a) Galanonim Zobacz post
                Od kilku dni obserwuję ten kanał i zauważyłem, że rozbieżność czasowa nadawanych filmów, a ich zgodność z EPG jest delikatnie mówiąc żenująca.
                No, a dzisiaj, to już przebili samych siebie. Projekcja filmu "Jak wytresować smoka", rozpoczęła się o 12:52, a powinna o 12:20, małe 32 min. spóźnienia .
                Może tak ktoś z nc+ przekazałby nadawcy tego kanału, aby coś z tym zrobił?

Pozdrawiam
                Na kanałach Viacomu to normalne. EPG z Comedy Central też zazwyczaj nie zgadza się z tym co leci na ekranie, na MTV podobnie.

Komentarz

Osiem dni temu, pisałem o rozbieżnościach treści tego kanału z czasem podanym w jego EPG. Dawid_nc+ przekazał moje uwagi do władnych naprawienia wskazanego problemu, to świetnie! I co, i nic... :-(.
                  Chciałem oglądnąć, trochę klasyki z Elvisem Presleyem, nastawiłem nagrywanie na dwa filmy, ale na wszelki wypadek również nastawiłem na nagranie filmów następujących po w/w, no i była to bardzo dobra decyzja z mojej strony...
                  Pierwszy film "Wagabunda" (Roustobout), miał rozpocząć się o 6:50, 25min. spóźnienia, a drugi film "Podrap mnie w plecy"() (Paradise Hawaiian Style), planowa emisja 10:40, 24min. spóźnienia!!! Tak niechlujnie prowadzonego kanału pod względem czasów emisji, już dawno nie widziałem. Nie mam tutaj pretensji do nc+ i swoim postem, chciałem jedynie napiętnować podejście "Paramount Channel HD" do klienta. Czy to tak trudno, zsynchronizować EPG z nadawaną treścią? Wystarczy w godzinach późno nocnych zrezygnować z kilku bloków reklamowych...

Pozdrawiam
                  n

Komentarz

Nic niezwykłego na kanałach Viacomu.

Omijać je szerokim łukiem i tyle.

Komentarz

Wielkie nadzieje a wyszło jak zwykle..

[ciach]
                      Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2015-05-24, 12:47. Powód: reklama usług bez zgody administracji forum

Komentarz

Pracuję...
                      X
                      nc+