Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Paramount Channel HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Szkoda, że brakuje oryginalnej ścieżki i napisów.

Komentarz

To jest właśnie ta jakość dopasowana do Polaków. Szkoda gadać.

Komentarz

Podobnie jak z selekcją hitów specjalnie dla polskiego widza

Komentarz

Paramount Channel

Hej,

Na tym nowym kanale właśnie leci Zaklinacz Deszczu z 1956 roku. Info na nc+ wyświetla detale zupełnie innego filmu o tym samym tytule z 1997 roku
          Ich automat powinien poprosić człowieka o rzucenie okiem jeśli wykryje, że istnieją dwa filmy o takim samym tytule... Czyżby redukcja kosztów, kosztem jakości podawanych informacji?

Druga rzecz, już było 2x10 minut reklam. Mam nadzieję, że je puszczają tylko w okresie promocyjnym kiedy kanał można oglądać za darmo. W innym wypadku są gorsi od wszystkich innych płatnych kanałów filmowych, które nie przerywają filmów reklamami. Na razie plasują się blisko Polsatu.

Komentarz

napisał(a) Wojtek74 Zobacz post
            Mam nadzieję, że je puszczają tylko w okresie promocyjnym kiedy kanał można oglądać za darmo..
            a od kiedy ma być płatny?
            TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

sadziłem że bliżej mu do MGM ,a nie jak na razie do polsatu,masakra z reklamami,fatalnie krótkie opisy filmów,brak 5-1........na tą chwile słabo ,a szkoda bo tytuły niezłe

NBOX CLRA/CARBO
              Comfort Multi Extra-6x canal,3xHBO,cinemax,filmbox,history,soundance .vod seriale,,net vod,vod+....

Komentarz

Próba dopasowania się do potrzeb polskiego widza nie do końca udała się nadawcy.Niekoniecznie trzeba się odwoływać do płatnych kanałów premium.To jak można dobrze nadawać kanał filmowy pokazuje tematyczny Ale kino, rzadziej oglądany wspomniany MGM.
                Mimo wad(brak oryg.ścieżki) chciałoby się aby przynajmniej do takiej "jakości" dorównały TCM,CBS-y...może kiedyś...bo na razie strach pomyśleć jakie zdanie na temat potrzeb polskiego widza mają ich nadawcy.
                PAKIET SUPERPREMIUM+
                +Multiroom Premium/99.9 zł, H/H2, Eleven
                Rodzinny HD

Komentarz

napisał(a) hamsterrrrr Zobacz post
                  Próba dopasowania się do potrzeb polskiego widza nie do końca udała się nadawcy.Niekoniecznie trzeba się odwoływać do płatnych kanałów premium.To jak można dobrze nadawać kanał filmowy pokazuje tematyczny Ale kino, rzadziej oglądany wspomniany MGM.
                  Mimo wad(brak oryg.ścieżki) chciałoby się aby przynajmniej do takiej "jakości" dorównały TCM,CBS-y...może kiedyś...bo na razie strach pomyśleć jakie zdanie na temat potrzeb polskiego widza mają ich nadawcy.
                  Faktycznie Ale Kino jest kanałem, który można postawić za wzór. Wszystko tam ma ręce i nogi. Ogólnie mam problem z oglądaniem kanałów, gdzie są długie bloki reklamowe. Nie wiem, może to z racji wieku ale zdarza mi się w trakcie reklam przerzucić na inny program i zapomnieć, że jakiś film oglądałam. Mam tak z Universalem, Polsatem, to samo będzie z Paramountem. Chyba nikt nie sądzi, że widzowie (nawet polscy) będą co chwila katować się 12 minutowymi blokami reklamowymi. To już nie te czasy ;)

Komentarz

Mnie reklamy nie przeszkadzają, a to z prostego powodu. Filmy, seriale, dokumenty oglądam tylko z dysku. Jedyne co oglądam "na żywo" to sport.

Co do tego kanału to dziwne że tak podniecacie się jakimiś reklamami, a nikt nie wspomniał że całkowicie wycinane są napisy końcowe.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                      Mnie reklamy nie przeszkadzają, a to z prostego powodu. Filmy, seriale, dokumenty oglądam tylko z dysku. Jedyne co oglądam "na żywo" to sport.
                      Ja oszczędzam swój dysk. Zresztą przeważnie oglądam coś w danej chwili, nie mam czasu na planowanie, studiowanie EPG na tydzień do przodu i pamiętanie co gdzie mam nagrać. ;)

Komentarz

napisał(a) Frauka Zobacz post
                        Ja oszczędzam swój dysk. Zresztą przeważnie oglądam coś w danej chwili, nie mam czasu na planowanie, studiowanie EPG na tydzień do przodu i pamiętanie co gdzie mam nagrać. ;)
                        Uwierz mi, ale planowanie nagrań na pewno zajmuje mniej czasu niż dwunastominutowy blok reklamowy. Poza tym, przecież w trakcie oglądania filmu można włączyć nagrywanie. Wtedy podczas reklam nie zapomnisz, który film oglądałaś, a w tak zwanym międzyczasie zdążysz obejrzeć np. odcinek nagranego serialu, czy jakiegoś programu. Dla mnie jest po prostu niepojęte, by płacić pieniądze za abonament i na dodatek katować się reklamami, tak jak ci, którzy oglądają darmowe kanały DVB-T i nie mają nagrywarek. Mojego turbacza używam już prawie pięć lat i dzięki nagrywaniu zaoszczędziłem setki, a nawet pewnie i tysiące godzin, które mogłem spożytkować nie na oglądanie reklam, ale inne, ciekawsze rzeczy.
                        Ostatni raz edytowany przez Pawrym; 2015-03-22, 19:02. Powód: Błąd ortograficzny.
                        TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

A ja oszczędzam swój czas i dlatego wszystko poza sportem nagrywam i oglądam kiedy mnie pasuje a nie kiedy tv mi to zapoda.

Komentarz

napisał(a) Pawrym Zobacz post
                            Uwierz mi, ale planowanie nagrań na pewno zajmuje mniej czasu niż dwunastominutowy blok reklamowy. Poza tym, przecież w trakcie oglądania filmu można włączyć nagrywanie. Wtedy podczas reklam nie zapomnisz, który film oglądałaś, a w tak zwanym międzyczasie zdążysz obejrzeć np. odcinek nagranego serialu, czy jakiegoś programu. Dla mnie jest po prostu niepojęte, by płacić pieniądze za abonament i na dodatek katować się reklamami, tak jak ci, którzy oglądają darmowe kanały DVB-T i nie mają nagrywarek. Mojego turbacza używam już prawie pięć lat i dzięki nagrywaniu zaoszczędziłem setki, a nawet pewnie i tysiące godzin, które mogłem spożytkować nie na oglądanie reklam, ale inne, ciekawsze rzeczy.
                            No właśnie chodzi o to że ja się nie katuję reklamami bo programy gdzie są długie bloki reklamowe są u mnie na końcu listy Jakbym jeszcze nagrywała tak jak Paweł to by mi życia zabrakło żeby to potem pooglądać. ;) Przy takiej liczbie kanałów doba robi się za krótka.

Pewnie od czasu do czasu na Paramoutcie zawieszę oko bo wytwórnia ma dobre filmy, odrzuca mnie jednak oprócz reklam ta nędzna ścieżka dzwiękowa. W dobie DTSów, kin domowych takie coś to niepoważne traktowanie ludzi.

Komentarz

Oglądając wcześniej nagrane programy, zwłaszcza wtedy gdy ma się dużo nagrań może prowadzić do tego, że tracimy wiele programów bieżących bo przecież nie sporządzamy sobie "grafiku" żeby to oglądać tylko wtedy gdy w innych kanałach nic interesującego nie ma.

Komentarz

Jakbym jeszcze nagrywała tak jak Paweł to by mi życia zabrakło żeby to potem pooglądać. ;)
                                A to jest fakt że czasem brakuje czasu, a co za tym idzie nawet dysk w turbaczu robi się za mały. Inna sprawa że mogliby całkowicie usunąć "dyskowe" VOD i uwolnić w ten sposób dodatkowe GB na nagrania.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+