Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Paramount Channel HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• moreau
    replied
    napisał(a) Leonk1974 Zobacz post
    Ale te reklamy to porażka.
    Rzeczywiście, kanał "klasy b", coś na poziomie Polsatu Film. MGM, jak na tę chwilę, bije go na głowę.

Leave a comment:

• Leonk1974
    replied
    EPG już jest.Ale te reklamy to porażka.

Leave a comment:

• TurboLuk
    replied
    napisał(a) moreau Zobacz post
    Tak, póki co nie ma. Pewnie pojawi się w ciągu kilku dni. Przy nowo wprowadzanych kanałach tak bywa.
    Troche to dziwne, bo na Blink było EPG filmów Paramounta. Przy znianie pozycji nasi ukochani technicy jak zwykle coś skopali i jak zwykle za to nie poniosą kary.

P.S. Gdyby mieli dużo ofert pracy to technicy, by szanowali robotę, bo by się bali, że ktoś ich zastąpi, a tak, jak nikt nie chce pracować w nc+ to mogą pozwolić sobie na "testowanie". Praca na zasadzie: "a do czego ten przycisk" bardzo motywuje

Leave a comment:

• moreau
    replied
    napisał(a) randalfff Zobacz post
    Kurcze nie wiem jak u was ale u mnie w zestawie MR na Paramount Channel nie maa EPG !
    Tak, póki co nie ma. Pewnie pojawi się w ciągu kilku dni. Przy nowo wprowadzanych kanałach tak bywa.

Leave a comment:

• randalfff
    replied
    Kurcze nie wiem jak u was ale u mnie w zestawie MR na Paramount Channel nie maa EPG !

Leave a comment:

• Pawrym
    replied
    Hehe, a ja mam pytanie, gdzie są teraz ci, który jechali tu po mnie i @Maccie kilka postów temu, bo byli oburzeni, że z góry zakładaliśmy, iż to będzie kolejny gniot? Ja tam nie jestem zaskoczony tą ramówką, bo z góry była do przewidzenia. Na Stopklatce.tv obejrzałem chyba tylko ze dwa filmy do tej pory, ale może na tym kanale z czasu zerknę na jakieś starocie, którego wcześniej nigdy nie widziałem, bo jedną przewagę nad Stopklatką.tv to ten kanał może mieć. No ale to się dopiero okaże, czy znaczek HD będzie zamieszczony tylko dla ozdoby, czy też - może jednak jakość będzie lepsza niż na Stopklatce?

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Patrząc na ramówkę do końca kwietnia (o czym pisałem wcześniej) to jest nawet gorzej niż w Stopklatce. Ot kolejny Filmbox HD tylko że bez dodatkowych opłat i z reklamami.

Leave a comment:

• TurboLuk
    replied
    W EPG Blinku już są pozycję Paramountu, więc można ustawiać nagrywanie

P.S. Jak dla mnie kanał pokroju Stopklatki. Od czasu do czasu można będzie coś sobie przypomnieć

Leave a comment:

• randalfff
    replied
    Więc kanał w nC+ będzie na pozycji 63 , tylko żeby znów nie namieszali w pozycjach kanałów !!

Leave a comment:

• szewcu1985
    replied
    O no jest ale programy z Viva lecą. Tak w ogóle pisałem z nutka ironii ten kanał na samym początku miał jakiś sens coś tam leciało innego jednak od dobrych kilku miesięcy Viacom postawił na nim krzyżyk ciekawe czy ten projekt jeszcze gdzieś wprowadzą bo o ile pamiętam nasz rynek miał być dla niego doświadczalny i coś chyba nie poszło jakoś nie było na niego większego pomysłu

Leave a comment:

• randalfff
    replied
    napisał(a) szewcu1985 Zobacz post
    Heh może się rozkręca tak czy inaczej i tak dobra zmiana bo Viacom Blink nie był przez moją osobę w ogóle oglądany a swoja droga właśnie na którym kanale on w ogóle jest???
    na kanale 179

Leave a comment:

• szewcu1985
    replied
    Heh może się rozkręca tak czy inaczej i tak dobra zmiana bo Viacom Blink nie był przez moją osobę w ogóle oglądany a swoja droga właśnie na którym kanale on w ogóle jest???

Leave a comment:

• Frauka
    replied
    napisał(a) Pawel85 Zobacz post
    Ogólnie szału nie ma, ale czasem można coś będzie sobie przypomnieć, bo tylko tak należy traktować ten kanał.
    Dokładnie tak. Przynajmniej kiedyś robiono filmy warte przypomnienia. Obecne super hiper produkcje są przeważnie na raz.

Leave a comment:

• Kipcior
    replied
    napisał(a) marcelnorbert Zobacz post
    Mam możliwość oglądania przekazu testowego z racji abo CP i powiem tak w takiej formule ma szanse bytu bo jest tylko jeden blok reklamowy 12 minutowy na 1 godzinę programu i to jest do przeżycia bo jeśli będą dwa krótkie po 6 minut bloki reklamowe to nie widzę przyszłości tego kanału.

Co do zawartości to taki drugi MGM HD czy CINEMAX ale z blokami reklamowymi
    Patrzą po ramówce pierwszego tygodnia to do MGM i Cinemax jednak dużo brakuje. Powtórka faktycznie goni powtórkę, praktycznie dwa dni po sobie to jest to samo. Do tego cała baza filmów na stronie to jakieś 25-30 tytułów z czego takie perełki jak Zaginiony w Akcji 1 i 2

Leave a comment:

• marcelnorbert
    replied
    Mam możliwość oglądania przekazu testowego z racji abo CP i powiem tak w takiej formule ma szanse bytu bo jest tylko jeden blok reklamowy 12 minutowy na 1 godzinę programu i to jest do przeżycia bo jeśli będą dwa krótkie po 6 minut bloki reklamowe to nie widzę przyszłości tego kanału.

Co do zawartości to taki drugi MGM HD czy CINEMAX ale z blokami reklamowymi

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+