Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

13 Ulica

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Dlaczego program dla tego kanału nie zgadza się z rzeczywistym? Zakolejkowałam komuś na dekoderze nagrywanie seriali, jednak żaden się nie pokrywa z nazwą serialu, a epg w porównaniu z innymi programami tv to żadna pozycja się nie zgadza. No chyba, że kanał - "13 ulica HD" - to inny kanał niż do tej pory? Od mniej więcej dwóch tygodni nic w epg się nie zgadza.

Edit. Jest poniedziałek godz. 10:34 na kanale idzie castle 6 sezon, a według epg -" dowody zbrodni" sezon 3 odc. 7
    Ostatni raz edytowany przez apa; 2016-04-18, 10:35.

Komentarz

apa według informacji jakie otrzymałam ramówka w naszym EPG zgadza się z tym co dostajemy od nadawcy programu, oraz z tym co znajduje się na oficjalnej stronie 13 ulicy. Oczywiście zdarza się, że nadawca nanosi poprawki do ramówki, ale jeżeli nie przyśle nam informacji na ten temat, to my nie zmienimy nic w publikowanym programie w EPG.

Komentarz

Jest to niemożliwe, gdyż jeszcze prawie 3 tygodnie temu wszystko było ok, zbiegło się to z pojawieniem się znaczka "HD" przy logu kanału, a wiem to stąd, że nagrywalam komuś serial - "castle " i było nagrane coś zupełnie innego. 6 sezonu tego serialu wcale w epg nie ma, mimo iż idzie on codziennie o godz. 10 ( powtórka z dnia poprzedniego) i o 18, ale w epg występuje jako - "dowody zbrodni ". A sezon 8, występuje w epg, ale zamiast niego nagrywa się - "prawo i porządek - sekcja specjalna"

Edit. Właśnie sprawdziłam, że "castle" 8 sezon, już się w epg poprawił i pokrywa się z programem papierowym, ale w dalszym ciągu jest problem z 6 sezonem.
        Ostatni raz edytowany przez apa; 2016-04-19, 18:12.

Komentarz

apa rozumiem Twoje niezadowolenie, zostało to zgłoszone.
          Mam nadzieję, że wkrótce EPG na tym programie będzie spełniać Wasze oczekiwania.
          Ostatni raz edytowany przez Monika_nc+; 2016-04-20, 08:09.

Komentarz

Dziękuję, epg już się zgadza

Komentarz

Cieszę się i dziękuję za informację apa.

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+