Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rezygnacja z pakietu HBO

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• zraszacz
    założył(a) wątek Rezygnacja z pakietu HBO

Rezygnacja z pakietu HBO

WITAM. Jestem tu nowy i nie wiem gdzie sie zwrocic o pomoc. Posiadam pakiet Universe+. Nie dawno dodalem sobie HBO za dodatkwa oplata 25zl. Moj problem jest taki ze nie wiem gdzie i jak moge wylaczyc pakiet HBO w ktorym nic nie ma ciekawego do ogladania. Chcialbym to jak najszybciej wylaczyc. Z gory dziekuje.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Odpowiedź udzielona, więc wątek zamykam. W przypadku wątpliwości zapraszamy na nasz adres e-mail.

Leave a comment:

• krigen
    replied
    Wczoraj (niedziela) wieczorem dostałem maila z potwierdzeniem wyłączenia HBO a dzisiaj już nie świeci.
    System działa.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Rezygnację z opcji, prześlij poprzez formularz: http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas lub zgłoś telefonicznie. Nasze biuro pracuje 7 dni w tygodniu, także zgłoszona dzisiaj modyfikacja, będzie skutkowała wyłączeniem opcji z końcem czerwca br.

Leave a comment:

• fan HDTV
    replied
    napisał(a) krigen Zobacz post
    Ciekawy jestem czy wyłączą z końcem czerwca czy dopiero lipca, bo jeśli przeczytają dopiero jutro...
    Zapewne nie wyłączą, ale nie będziesz już musiał za lipiec płacić za ten pakiet. To znaczy naliczą Ci za niego opłatę, ale skorygują ją w kolejnym miesiącu.
    Ostatni raz edytowany przez fan HDTV; 2013-06-30, 11:51.

Leave a comment:

• krigen
    replied
    napisał(a) WoofeR Zobacz post
    Pakiet możesz wyłączyć kontaktując się z BOK lub pisząc maila do nc+. Polecam pierwsze rozwiązanie. Wyłączenie następuje z końcem miesiąca więc lepiej się pośpiesz
    Wczoraj dzwoniłem do BOK w tej samej sprawie i konsultant stwierdził że nie jest to możliwe przez telefon.
    Należy zrobić to przez stronę:
    http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas
    Dostałem maila z potwierdzeniem przyjęcia (automat)
    Ciekawy jestem czy wyłączą z końcem czerwca czy dopiero lipca, bo jeśli przeczytają dopiero jutro...

Leave a comment:

• dizmar
    replied
    napisał(a) sonikus Zobacz post
    No co Ty ? Rozpatrzą wstecznie ? Bo dzisiaj przecież nikt się tym nie zajmie...
    Ważne aby jeszcze w czerwcu dotarło. Nie jest istotne kiedy rozpatrzą. Zgodnie z ich regulaminem.

Leave a comment:

• sonikus
    replied
    napisał(a) fan HDTV Zobacz post
    Jeśli maila wyślesz jeszcze dziś przed północą, to od jutra już za HBO nie będziesz płacił.
    No co Ty ? Rozpatrzą wstecznie ? Bo dzisiaj przecież nikt się tym nie zajmie...

Leave a comment:

• fan HDTV
    replied
    napisał(a) zraszacz
    Witam. Nie wiem gdzie moge sie zwrocic o pomoc? Posiadam pakiet Universe a nie dawno dadalem sobie HBO na ktorym nic nie ma. Jak i gdzie moge zrezygnowac z dodatkowego pakietu?
    Najprościej jest to zrobić mailowo. W mailu zlecającym wyłączenie nie zapomnij podać nr umowy i hasła abonenckiego. Jeśli maila wyślesz jeszcze dziś przed północą, to od jutra już za HBO nie będziesz płacił. Jeśli wyślesz jutro, to zapłacisz jeszcze za cały lipiec.

Leave a comment:

• WoofeR
    replied
    Pakiet możesz wyłączyć kontaktując się z BOK lub pisząc maila do nc+. Polecam pierwsze rozwiązanie. Wyłączenie następuje z końcem miesiąca więc lepiej się pośpiesz

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+