Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+ DISCOVERY

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TurboLuk
    założył(a) wątek CANAL+ DISCOVERY

CANAL+ DISCOVERY

http://media2.pl/media/120573-Canalp...ez-reklam.html

No to mamy poszukiwaczy złota i wypicuj mi brykę pod marką C+

Szkoda, że coraz mniej dokumentu jest na kanałach dokumentalnych......

P.S. Mogli już związać się z NG, który póki co chyba najmocniej jeszcze trzyma się treści dokumentalnych.

• Kasia_nc+
    replied
    @afabeta,

napisz do Doradcy, zgodnie z moją sygnaturą. Wówczas postaram się zweryfikować sytuację.

Leave a comment:

• afabeta
    replied
    na programie brak dostępu dla mnie
    ,, brak uprawnienie do tego kanału canal+discovery
    Mam cały pakiet wykupiony
    Powód dlaczego on nie jest dostępny
    Ostatni raz edytowany przez Kasia_nc+; 2016-01-14, 07:42.

Leave a comment:

• hamsterrrrr
    replied
    Są już tacy, którzy dopłacają extra+ (do umowy na nowych warunkach) za ten kanał"premium".

Ostatni raz edytowany przez hamsterrrrr; 2015-06-29, 22:59.

Leave a comment:

• Maccie
    replied
    napisał(a) Pawel85 Zobacz post
    Canal+ Discovery wyprodukuje ekstremalne reality-show. Ruszają castingi

http://media2.pl/media/124781-Canalp...-castingi.html

A podobno żadnego badziewia typu reality na tym "premium" ( ) kanale miało nie być, w przeciwieństwie do zwykłego Discovery HD .

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Canal+ Discovery wyprodukuje ekstremalne reality-show. Ruszają castingi

http://media2.pl/media/124781-Canalp...-castingi.html

A podobno żadnego badziewia typu reality na tym "premium" ( ) kanale miało nie być, w przeciwieństwie do zwykłego Discovery HD .

Leave a comment:

• abidabi
    replied
    Jak na razie ramówka to jedna wielka kicha... jeszcze nie natrafiłem na ani jeden program który by mnie wciągnął. Generalnie nic ciekawego. Planet+ jest o wiele lepsze.

Leave a comment:

• Maccie
    replied
    napisał(a) _michal Zobacz post
    Ten wątek jest o C+Disc, dlatego do niego się odniosłem.

W swojej notce prasowej zastosowali klasyczny manewr z pokazaniem mnogości godzin premier ("aż 450 godzin"). W pierwszej chwili to faktycznie robi wrażenie. Po głębszym zastanowieniu przychodzi refleksja, że jest to zaledwie nieco ponad godzina dziennie. Od razu nasuwa się pytanie - co ten kanał robi pośród kanałów premium?
    I zaraz potem przychodzi druga refleksja - ktoś próbuje nam wcisnąć półprodukt za dodatkowe pieniądze reklamując to jako cudowny kanał.
    Pokaż mi jedną firmę świata,która tego nie robi.....choć jedną

Leave a comment:

• _michal
    replied
    napisał(a) Janusz123 Zobacz post
    zgoda, ale wszystkie kanały ze stajni C+ mają podobnie "bogatą" ofertę
    Zdziwiłbym się, gdyby C+Discovery odstawało pod względem premier na korzyść. Jak się czepiać, to każdemu kanałowi C+ z osobna
    Ten wątek jest o C+Disc, dlatego do niego się odniosłem.

W swojej notce prasowej zastosowali klasyczny manewr z pokazaniem mnogości godzin premier ("aż 450 godzin"). W pierwszej chwili to faktycznie robi wrażenie. Po głębszym zastanowieniu przychodzi refleksja, że jest to zaledwie nieco ponad godzina dziennie. Od razu nasuwa się pytanie - co ten kanał robi pośród kanałów premium?
    I zaraz potem przychodzi druga refleksja - ktoś próbuje nam wcisnąć półprodukt za dodatkowe pieniądze reklamując to jako cudowny kanał.

Leave a comment:

• Maccie
    replied
    napisał(a) filolog Zobacz post
    Jak po tej ich reformie nie poprawi się z czasem jakość C+, a zwłaszcza C+ Discovery to przy następnym przedłużeniu umowy będę walczył o najniższe pakiety ale łącznie z Multiroom premium, który jest mi niezbędny. Zamiast C+ pooglądam sobie MKV z neta i lepiej na tym wyjdę.
    W lepszej jakości nie wspomnę o tym iż wcześniej

Leave a comment:

• filolog
    replied
    Jak po tej ich reformie nie poprawi się z czasem jakość C+, a zwłaszcza C+ Discovery to przy następnym przedłużeniu umowy będę walczył o najniższe pakiety ale łącznie z Multiroom premium, który jest mi niezbędny. Zamiast C+ pooglądam sobie MKV z neta i lepiej na tym wyjdę.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    napisał(a) GDA Zobacz post
    ależ oczywiście - z tym ze ja wychodze z założenia że jak mi oferta nie odpowiada to wychodze z niej, a nie cały czas ją abonuje i narzekam
    Problem w tym że obecnie każda oferta ma swoje wady, a wybieram tzw. mniejsze zło. Do tej pory było to nc+, ale może się to zmienić.

Leave a comment:

• GDA
    replied
    A co w tym dziwnego? Płacę to i wymagam i mam prawo do zarówno pochwał jak i krytyki.
    ależ oczywiście - z tym ze ja wychodze z założenia że jak mi oferta nie odpowiada to wychodze z niej, a nie cały czas ją abonuje i narzekam

Leave a comment:

• olo46
    replied
    Lepsze nc+ niż badziewie w postaci UPC, które AXN w HD nie potrafi dodać czy nSportu+ .

Nie zmienia to faktu że obecnie nc+ nie proponuje mi nic ciekawego, a pewna konkurencja i owszem. Jak się nic do końca sierpnia nie zmieni to się zobaczy.
    Wszędzie jest mniej więcej podobnie. Różnice tylko są w pojedynczych kanałach co moim zdaniem ma niewielkie znaczenie i nie powoduje by jednego operatora można by nazwać lepszym, a drugiego gorszym bądź odwrotnie.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    napisał(a) GDA Zobacz post
    także dalej hejtuj nc+ jednocześnie płacąc im
    A co w tym dziwnego? Płacę to i wymagam i mam prawo do zarówno pochwał jak i krytyki.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+