Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+ DISCOVERY

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) Janusz123 Zobacz post
    zgoda, ale wszystkie kanały ze stajni C+ mają podobnie "bogatą" ofertę
    Zdziwiłbym się, gdyby C+Discovery odstawało pod względem premier na korzyść. Jak się czepiać, to każdemu kanałowi C+ z osobna
    Ten wątek jest o C+Disc, dlatego do niego się odniosłem.

W swojej notce prasowej zastosowali klasyczny manewr z pokazaniem mnogości godzin premier ("aż 450 godzin"). W pierwszej chwili to faktycznie robi wrażenie. Po głębszym zastanowieniu przychodzi refleksja, że jest to zaledwie nieco ponad godzina dziennie. Od razu nasuwa się pytanie - co ten kanał robi pośród kanałów premium?
    I zaraz potem przychodzi druga refleksja - ktoś próbuje nam wcisnąć półprodukt za dodatkowe pieniądze reklamując to jako cudowny kanał.

Komentarz

napisał(a) _michal Zobacz post
      Ten wątek jest o C+Disc, dlatego do niego się odniosłem.

W swojej notce prasowej zastosowali klasyczny manewr z pokazaniem mnogości godzin premier ("aż 450 godzin"). W pierwszej chwili to faktycznie robi wrażenie. Po głębszym zastanowieniu przychodzi refleksja, że jest to zaledwie nieco ponad godzina dziennie. Od razu nasuwa się pytanie - co ten kanał robi pośród kanałów premium?
      I zaraz potem przychodzi druga refleksja - ktoś próbuje nam wcisnąć półprodukt za dodatkowe pieniądze reklamując to jako cudowny kanał.
      Pokaż mi jedną firmę świata,która tego nie robi.....choć jedną

Komentarz

Jak na razie ramówka to jedna wielka kicha... jeszcze nie natrafiłem na ani jeden program który by mnie wciągnął. Generalnie nic ciekawego. Planet+ jest o wiele lepsze.
        Uwolnić listę kanałów w N-boxie

Komentarz

Canal+ Discovery wyprodukuje ekstremalne reality-show. Ruszają castingi

http://media2.pl/media/124781-Canalp...-castingi.html

A podobno żadnego badziewia typu reality na tym "premium" ( ) kanale miało nie być, w przeciwieństwie do zwykłego Discovery HD .

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
            Canal+ Discovery wyprodukuje ekstremalne reality-show. Ruszają castingi

http://media2.pl/media/124781-Canalp...-castingi.html

A podobno żadnego badziewia typu reality na tym "premium" ( ) kanale miało nie być, w przeciwieństwie do zwykłego Discovery HD .

Komentarz

Są już tacy, którzy dopłacają extra+ (do umowy na nowych warunkach) za ten kanał"premium".

Ostatni raz edytowany przez hamsterrrrr; 2015-06-29, 22:59.
              PAKIET SUPERPREMIUM+
              +Multiroom Premium/99.9 zł, H/H2, Eleven
              Rodzinny HD

Komentarz

na programie brak dostępu dla mnie
                ,, brak uprawnienie do tego kanału canal+discovery
                Mam cały pakiet wykupiony
                Powód dlaczego on nie jest dostępny
                Ostatni raz edytowany przez Kasia_nc+; 2016-01-14, 07:42.

Komentarz

@afabeta,

napisz do Doradcy, zgodnie z moją sygnaturą. Wówczas postaram się zweryfikować sytuację.
                  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+