Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+ DISCOVERY

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Jedno mnie rozwala w ich komunikacie prasowym:
    W ciągu roku CANAL+ DISCOVERY pokaże premierowo do 450 godzin różnorodnych programów dokumentalnych w najwyższej jakości.
    WOW!!! 450 godzin? No robi wrażenie...
    Jeszcze większe wrażenie zrobiłoby, gdyby napisali 4500 godzin w 10 lat.

450 godzin? to jakieś żarty!!!!
    Toż to niecałe 74 minuty dziennie! Czyli właściwie można śmiało powiedzieć - płacimy za kanał powtórkowy, na którym puszczać będą nieco ponad godzinę premier dziennie.
    Biorąc pod uwagę to, że każdy nowy odcinek cyklicznego programu traktują jako premierę, to de facto mamy prawdziwych promocji jeszcze mniej.

Ponieważ za pakiet Canal+ teraz sobie liczą 50PLN, to wychodzi na to, że za C+ Discovery płacimy ponad 7zł (nie liczę C+ 1 jako kanału w ofercie).
    7zł za niecałą godzinę z kwadransem premier dziennie! Bomba!

PS. Czy pojawia się tu jeszcze któryś z Panów, którzy pieli z zachwytu nad połączeniem "n" z C+? Chciałbym się zapytać co sądzą o nowej ofercie Canal+. Czy nadal są tacy szczęśliwi i zadowoleni, czy może jednak większa konkurencja wymuszała rozwój i walkę o klienta?
    Ostatni raz edytowany przez _michal; 2015-05-18, 18:59.

Komentarz

napisał(a) _michal Zobacz post
      Jedno mnie rozwala w ich komunikacie prasowym:

WOW!!! 450 godzin? No robi wrażenie...
      Jeszcze większe wrażenie zrobiłoby, gdyby napisali 4500 godzin w 10 lat.

450 godzin? to jakieś żarty!!!!
      Toż to niecałe 74 minuty dziennie! Czyli właściwie można śmiało powiedzieć - płacimy za kanał powtórkowy, na którym puszczać będą nieco ponad godzinę premier dziennie.
      Biorąc pod uwagę to, że każdy nowy odcinek cyklicznego programu traktują jako premierę, to de facto mamy prawdziwych promocji jeszcze mniej.

Ponieważ za pakiet Canal+ teraz sobie liczą 50PLN, to wychodzi na to, że za C+ Discovery płacimy ponad 7zł (nie liczę C+ 1 jako kanału w ofercie).
      7zł za niecałą godzinę z kwadransem premier dziennie! Bomba!

PS. Czy pojawia się tu jeszcze któryś z Panów, którzy pieli z zachwytu nad połączeniem "n" z C+? Chciałbym się zapytać co sądzą o nowej ofercie Canal+. Czy nadal są tacy szczęśliwi i zadowoleni, czy może jednak większa konkurencja wymuszała rozwój i walkę o klienta?
      nie masz racji, na Canal+ jest 500 premier rocznie, czyli około 1000 godzin!!! Jak na kanał filmowy, na rynku obecny od lat, przyznasz że to niewiele, zważywszy na powtórki w zmutowanych kanałach Canal+. A ten nowy Canal+Discovery dopiero zadebiutował na rynku. http://ww2.canalplus.pl/film/wideo_w..._WIZYTOWKA.flv
      TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

chyba nie bardzo rozumiem, o co Ci chodzi...

Ja referowałem do komunikatu prasowego o C+Discovery, w którym jasno napisano - do 450 godzin premier rocznie.
        Dalej już tylko opisałem czym de facto jest te 450 godzin.

Komentarz

Oba te nowe C+ to dno i wodorosty. C+ 1 to kpina z abonentów że w ogóle liczą to jako osobny kanał. A i tak najlepsze jest gdy jakiś mecz leci na głównym Canal+ (np. Liga Mistrzów) a w tym czasie na dwóch kanałach Canal+ i jednym pozostałym z Nki ze "SPORT" w nazwie lecą powtórki powtórek.

A najlepsze jest to że krzyczą sobie za to badziewie 10 zł więcej przy przedłużaniu umowy. Jak podejście się nie zmieni to w tym roku podziękuje temu badziewiu.

Co za czasy. Swego czasu uciekałem ze starej cyfry+ do nowej Nki, teraz zniszczono Nkę, powstał twór nc+ i znów trzeba z niego uciekać niczym z tonącego okrętu.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
            Jak podejście się nie zmieni to w tym roku podziękuje temu badziewiu.
            ile lat to już słyszę
            TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
              ile lat to już słyszę
              Lepsze nc+ niż badziewie w postaci UPC, które AXN w HD nie potrafi dodać czy nSportu+ .

Nie zmienia to faktu że obecnie nc+ nie proponuje mi nic ciekawego, a pewna konkurencja i owszem. Jak się nic do końca sierpnia nie zmieni to się zobaczy.

Komentarz

napisał(a) _michal Zobacz post
                chyba nie bardzo rozumiem, o co Ci chodzi...

Ja referowałem do komunikatu prasowego o C+Discovery, w którym jasno napisano - do 450 godzin premier rocznie.
                Dalej już tylko opisałem czym de facto jest te 450 godzin.
                zgoda, ale wszystkie kanały ze stajni C+ mają podobnie "bogatą" ofertę
                Zdziwiłbym się, gdyby C+Discovery odstawało pod względem premier na korzyść. Jak się czepiać, to każdemu kanałowi C+ z osobna
                TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

napisał(a) Janusz123 Zobacz post
                  zgoda, ale wszystkie kanały ze stajni C+ mają podobnie "bogatą" ofertę
                  Zdziwiłbym się, gdyby C+Discovery odstawało pod względem premier na korzyść. Jak się czepiać, to każdemu kanałowi C+ z osobna
                  Akurat @_michal zrobił już swoje podsumowanie całej nowej paczki ceplusa w tym poście: https://forum.ncplus.pl/forum/showpo...postcount=1299
                  Jak najbardziej trafne.

Komentarz

Lepsze nc+ niż badziewie w postaci UPC
                    innej odpowiedzi sie nie spodziewałem także dalej hejtuj nc+ jednocześnie płacąc im

Komentarz

także dalej hejtuj nc+ jednocześnie płacąc im
                      A co w tym dziwnego? Płacę to i wymagam i mam prawo do zarówno pochwał jak i krytyki.

Komentarz

Lepsze nc+ niż badziewie w postaci UPC, które AXN w HD nie potrafi dodać czy nSportu+ .

Nie zmienia to faktu że obecnie nc+ nie proponuje mi nic ciekawego, a pewna konkurencja i owszem. Jak się nic do końca sierpnia nie zmieni to się zobaczy.
                        Wszędzie jest mniej więcej podobnie. Różnice tylko są w pojedynczych kanałach co moim zdaniem ma niewielkie znaczenie i nie powoduje by jednego operatora można by nazwać lepszym, a drugiego gorszym bądź odwrotnie.

Komentarz

A co w tym dziwnego? Płacę to i wymagam i mam prawo do zarówno pochwał jak i krytyki.
                          ależ oczywiście - z tym ze ja wychodze z założenia że jak mi oferta nie odpowiada to wychodze z niej, a nie cały czas ją abonuje i narzekam

Komentarz

ależ oczywiście - z tym ze ja wychodze z założenia że jak mi oferta nie odpowiada to wychodze z niej, a nie cały czas ją abonuje i narzekam
                            Problem w tym że obecnie każda oferta ma swoje wady, a wybieram tzw. mniejsze zło. Do tej pory było to nc+, ale może się to zmienić.

Komentarz

Jak po tej ich reformie nie poprawi się z czasem jakość C+, a zwłaszcza C+ Discovery to przy następnym przedłużeniu umowy będę walczył o najniższe pakiety ale łącznie z Multiroom premium, który jest mi niezbędny. Zamiast C+ pooglądam sobie MKV z neta i lepiej na tym wyjdę.
                              nie róbcie podwyżek - jest przecie deflacja !

Komentarz

napisał(a) filolog Zobacz post
                                Jak po tej ich reformie nie poprawi się z czasem jakość C+, a zwłaszcza C+ Discovery to przy następnym przedłużeniu umowy będę walczył o najniższe pakiety ale łącznie z Multiroom premium, który jest mi niezbędny. Zamiast C+ pooglądam sobie MKV z neta i lepiej na tym wyjdę.
                                W lepszej jakości nie wspomnę o tym iż wcześniej

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+