Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+ DISCOVERY

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

pytanie podstawowe. Czym ten kanał jako premium będzie różnił się od kanałów NIE-premium o tej samej tematyce?
    Co takiego daje nam ten kanał, żeby go dodatkowo wykupić?

Odnoszę wrażenie, że nowe kanały z logo Canal+ zostaną uruchomione po to, by podczas telefonicznych zabiegów o utrzymanie klienta pracownicy DOK mogli dawać formułkę, że dadzą nam aż pińcet kanałów premium w cenie zaledwie 40zł. To zawsze lepiej brzmi niż 2 kanały za 40zł.

Podsumujmy więc co mamy w tej nowej ofercie "premium":

Prawdziwe premium:
    - Canal+
    - Canal+ Sport

i zapychacze oferty, coby głupio nie wyglądało, gdy chcą nam wcisnąć ofertę z de facto dwoma kanałami:
    - Canal+ Discovery - mieszanka kanałów NatGeo, Discovery, Planete i History
    - Canal+ Seriale - odgrzewane serialowe kotlety z głównej anteny Canal+
    - Canal+ Film - odgrzewane filmowe kotlety z głównej anteny Canal+
    - Canal+ Sport 2 - odgrzewane sportowe kotlety z głównej anteny Canal+ i Canal+ Sport
    - Canal+ Family - podwójnie odgrzewane kotlety z anten wszystkich kanałów rodziny Canal+
    - Canal+ 1 - przeterminowany o godzinę kotlet z głównej anteny Canal+

A można to było zrobić tak:
    - Canal+ (bez zmian)
    - Canal+ Sport (bez zmian)
    - Canal+ Discovery -> premierowe dokumenty, magazyny naukowe, transmisje/relacje z ciekawych wydarzeń naukowych + cykliczne dokumenty przyrodnicze w 4K (jako że przyroda pięknie się prezentuje w tej rozdzielczości)
    - Canal+ Seriale -> seriale własnej produkcji, hitowe seriale z innych krajów premierowo w Polsce
    - Canal+ Film -> kino dla koneserów, perełki kina przeplatane z kinem niezależnym
    - Canal+ Sport 2 -> uzupełnienie oferty sportowej z głównej anteny + sporty niszowe (+ kanały uruchamiane na czas zwiększonej ilości transmisji sportowych)
    - Canal+ Family -> kanał familijny z dużą ilością filmów "rodzinnych" (a takich jest na pęczki)
    - Canal+ 1 -> coś na kształt Sky One, czy Wizji 1

I to by było coś...

Aaaa... i jeszcze jedno -> w notce prasowej nowe C+ są opisane jako właśnie pięknie wyselekcjonowana oferta, a w ramówce mamy te same gnioty co do tej pory.
    Czyli - reklama sobie a rzeczywistość sobie.
    Ostatni raz edytowany przez _michal; 2015-05-08, 13:56.

Komentarz

napisał(a) marcelnorbert Zobacz post
      Ot i link do ramówki C+ DISCOVERY ''no coments''

www.inewsmedia.pl/?p=2529
      Byłem blisko .

Komentarz

Dziś, wprowadzając nową ofertę ośmiu kanałów z rodziny CANAL+, potwierdzamy, że nieustająco wyznaczamy trendy. Odświeżone portfolio stanowi dla nas zobowiązanie, że dostarczymy widzom programy w najlepszej jakości, a przez to najbardziej kompletną i najbogatszą ofertę telewizji premium na rynku.

– powiedział Julien Verley
        Chłop chyba nie widział ramówek jak to mówił.

Komentarz

Ten pan już 21 marca 2013 roku ''banialuki'' opowiadał a jednym z nich była baza 6 mln. abonentów a po dwóch latach walczy aby poniżej 2 mln. nie spaść ale po ramówkach nowej odsłony C+ może być pewien ze nie utrzyma 2.12 mln abonentów a te 6 mln. osiągnie ja ''zębaty'' go kupi

Jutro mam aneksować umowę i chyba odpuszczę bo nie z tym kontentem
          TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

Ja na tę chwilę też sobie spokojnie poczekam. Umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie wysłane, zobaczymy co przez ten czas będzie się działo. Może zrobią jeszcze Canal+ Mango24. Zawsze Łapu Capu i W tonacji+ byłoby czymś ciekawym na takim kanale .

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
              Ja na tę chwilę też sobie spokojnie poczekam. Umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie wysłane, zobaczymy co przez ten czas będzie się działo. Może zrobią jeszcze Canal+ Mango24. Zawsze Łapu Capu i W tonacji+ byłoby czymś ciekawym na takim kanale .
              Do tego program wieczorny:
              rozmówki konsultantów z klientem(tyle tego nagrywają że na rok starczy) pod tytułem "Mamy Cię"
              WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
              01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
              01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

cHODZI WYŁĄCZNIE O PIENIĄDZE Z REKLAM A ŻE NA KANALE SIECZKA TO TRUDNO!

Komentarz

Akurat na tym kanale reklam nie będzie.

Komentarz

Odnoszę wrażenie, że oni chyba nie oglądają tego co sami tworzą.

Komentarz

a gdzie wojny magazynowe?
                      aaaaaaa, może planują nowy Canal+Wojny Magazynowe 24HD jako prezent na nowy rok 2016, kiedy to podniosą ceny
                      Bardzo ładnie z ich strony, to byłoby już 9xC+, potem dorzucić jeszcze Canal+Łapu Capu 24HD i mamy dwucyfrówkę
                      Pozdrawiam.
                      Mikman

Komentarz

Wojny Magazynowe to akurat domena History. Discovery w Polsce emituje tylko premierowo bodajże te z Kanady. Cała reszta na zasadzie syndykatu i to nawet dużo później niż w TTV.

Komentarz

napisał(a) Mikman Zobacz post
                          a gdzie wojny magazynowe?
                          aaaaaaa, może planują nowy Canal+Wojny Magazynowe 24HD jako prezent na nowy rok 2016, kiedy to podniosą ceny
                          Bardzo ładnie z ich strony, to byłoby już 9xC+, potem dorzucić jeszcze Canal+Łapu Capu 24HD i mamy dwucyfrówkę
                          nie zapominajmy o C+sport1 ,bo nie ma.
                          WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
                          01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
                          01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

Dla kogoś kto nie interesuje się sportem, to nie wiem czy fajne jest zastąpienie kanału filmowego, drugim kanałem sportowym. Nie rozumiem też po co na niemalże wszystkich kanałach (chyba poza sportowymi) na siłę upycha się programy autorskie takie jak De Luxe+ czy Łapu Capu, te powinny znaleźć się na podstawowym Canal+.
                            Totalnie rozczarowało mnie Canal+ Discovery; wczoraj włączam patrzę "Tour De France", myślałem że to może jakiś dokument, a tu się okazuje, że to film fabularny. Jak patrzę na ramówkę to nawet nie jedyny, który tam będzie emitowany. Czy aby na pewno na kanale dokumentalnym muszą lecieć filmy? Ostatnia rzecz, to nie sądzę aby w dzisiejszych czasach kanał taki jak Canal +1 miał sens istnienia.

Komentarz

napisał(a) robiq Zobacz post
                              Dla kogoś kto nie interesuje się sportem, to nie wiem czy fajne jest zastąpienie kanału filmowego, drugim kanałem sportowym. Nie rozumiem też po co na niemalże wszystkich kanałach (chyba poza sportowymi) na siłę upycha się programy autorskie takie jak De Luxe+ czy Łapu Capu, te powinny znaleźć się na podstawowym Canal+.
                              Totalnie rozczarowało mnie Canal+ Discovery; wczoraj włączam patrzę "Tour De France", myślałem że to może jakiś dokument, a tu się okazuje, że to film fabularny. Jak patrzę na ramówkę to nawet nie jedyny, który tam będzie emitowany. Czy aby na pewno na kanale dokumentalnym muszą lecieć filmy? Ostatnia rzecz, to nie sądzę aby w dzisiejszych czasach kanał taki jak Canal +1 miał sens istnienia.
                              Popatrz na to innym okiem Nowy kanał już spełnił swoje zadanie: WYEDUKOWAŁ CIĘ Pewnie całe życie myślałeś, że polski film "Killer" to komedia, a tu niespodzianka - film dokumentalny

Komentarz

Kanał świetny.Zobaczcie sobie na Sky.Jedyne co od lat dodają to ....funty do rachunku...

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+