Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+ DISCOVERY

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) Kipcior Zobacz post
    A propos jakości obrazu na tym nowym kanalem to chciałym zwrócić uwagę na to, ze w komunikacie prasowym nie ma mowy o "jakości HD" czy "jakości 4K", ale o "jakości premium" cokolwiek to znaczy. A wiemy, że może to oznaczać wszystko.
    Premium to każdy kanał 20-30 mb/s obraz żyleta DD5.1
    Tak powinno być i mają pewny sukces.
    Niech dadzą takie bitrate testowo na miesiąc i zobaczą co będzie się działo.
    Gdzie indziej chętnie za dobrą jakość premium się płaci i zapewniam nie żal tych pieniędzy
    .8C+ to obecnie paczka w wielkim polem do popisu.
    WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
    01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
    01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

napisał(a) Kris1975 Zobacz post
      Premium to każdy kanał 20-30 mb/s obraz żyleta DD5.1
      Tak powinno być i mają pewny sukces.
      Niech dadzą takie bitrate testowo na miesiąc i zobaczą co będzie się działo..
      Skąd ci go mają dać??Przecież to nie "światłowód"
      Liczy się "ilość" nie na "jakość"
      Ostatni raz edytowany przez kingofsouth; 2015-04-07, 18:03.

Komentarz

No to rodzi się zagwostka. Ostatni komunikat mówił o 8 kanałach Canal+ oraz o zmianach w koncesji tj. C+ Family 2 na C+ Seriale, Sport 2 na C+ Sport 2 oraz Sport 3 na C+ 2. W takim układzie mamy już 8 kanałów. Dziś doszedł komunikat o C+ Discovery i teraz za co zamiast C+ 2 czy też zamiast C+ Film 2? Wg mnie z kanałów filmowych wystarczyły by 2 filmowe tj. główny Canal+ i C+ Film oraz 1 z kinem familijnym C+ Family.
        Ostatni raz edytowany przez extor; 2015-04-07, 19:18.
        sigpic
        nc+:
        turbobox+ (ITI-5720SX)
        Full Extra

mediabox+ (ITI-3740SX)
        Extra+, CANAL+, HBO

Komentarz

Jak dla mnie zapowiada się całkien ciekawie. Pożyjemy zobaczymy
          Pozdrawiam!
          Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Coraz bardziej ta majowa rewolucja w C+ zaczyna mi się podobać. Mam nadzieję, że ten kanał Canal+ Discovery będzie taki jak dobre Discovery sprzed lat, będzie łączył pełnometrażowe filmy dokumentalne, z nowymi programami popularnonaukowymi, historycznymi i przyrodniczymi. Wszystko ładnie podane, w przyjemnej oprawie, bez reklam i w jakości HD. Tak go sobie wyobrażam
            NC+: EXTRA+ /CANAL+ /HBO /CINEMAX /CANAL+ 4K /MAN PACK /ELEVEN SPORTS /POLSAT SPORT PREMIUM /CANAL+VOD /HBO GO /MULTIROOM /NC+GO CP: RODZINNY HD /CINEMAX /CP GO

Komentarz

Czyli co? Ekstraklapa w Canal+ i Eurosport?

Komentarz

napisał(a) extor Zobacz post
                No to rodzi się zagwostka. Ostatni komunikat mówił o 8 kanałach Canal+ oraz o zmianach w koncesji tj. C+ Family na C+ Seriale, Sport 2 na C+ Sport 2 oraz Sport 3 na C+ 2. W takim układzie mamy już 8 kanałów. Dziś doszedł komunikat o C+ Discovery i teraz za co zamiast C+ 2 czy też zamiast C+ Film 2? Wg mnie z kanałów filmowych wystarczyły by 2 filmowe tj. główny Canal+ i C+ Film oraz 1 z kinem familijnym C+ Family.
                Już pisałem o tym wcześniej.
                Bedzie c+sport, c+sport2, C+głowny, c+family, C+film, C+seriale, C+(godzine wstecz) i 8jeszcze nieoficjalny c+ naukowy czyli już wiadomo że Discovery.
                01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

napisał(a) kingofsouth Zobacz post
                  Bądź realistą jakie "4k"??Może "16K" albo nie a co tam jak szaleć to szaleć "32K"......Mieszkasz w Polsce a nie w Japonii
                  Ile ludzi stać na takie telewizory ?Jaki procent abo będzie to oglądał??Dobre "HD" i będzie dobrze
                  Spokojnie Podałem przykładowe zwroty jakich człowiek by się spodziewał. Jakość HD o którą niestety nie tak łatwo czy nieosiągalny na ten moment w C+ 4K to konkretne określenia. Natomiast pod okresleniem jakości premium to koledzy jak i ja spodziewaliby się najlepszej możliwej jakości niedostępnej u konkurencji (włącznie z 4K, które faktycznie w PL jeszcze nie ma nigdzie przynajmniej u ogólnodostepnych operatorów - nie mówię o jeszcze nielegalnym na naszym rynku Netflixie), a dla włodarzy nc+ równie dobrze może to oznaczać jakość trochę lepszą niż na Polonia 1 - na zasadzie "trochę lepsza niż na pozostałych kanałach a więc premium

Komentarz

napisał(a) Kipcior Zobacz post
                    Spokojnie Podałem przykładowe zwroty jakich człowiek by się spodziewał. Jakość HD o którą niestety nie tak łatwo czy nieosiągalny na ten moment w C+ 4K to konkretne określenia. Natomiast pod okresleniem jakości premium to koledzy jak i ja spodziewaliby się najlepszej możliwej jakości niedostępnej u konkurencji (włącznie z 4K, które faktycznie w PL jeszcze nie ma nigdzie przynajmniej u ogólnodostepnych operatorów - nie mówię o jeszcze nielegalnym na naszym rynku Netflixie), a dla włodarzy nc+ równie dobrze może to oznaczać jakość trochę lepszą niż na Polonia 1 - na zasadzie "trochę lepsza niż na pozostałych kanałach a więc premium
                    U Julka Premium to oznacza chyba:bez reklam.

Komentarz

Zaczynają się powoli karty odkrywać jakim kontentem będzie dysponował ten kanał premium czyli będzie wielkie ''g'' jak ATM Grupa będzie jednym z głównych producentów tego kanału.
                      Czyli programy bez reklam ale miedzy programami reklamy

http://media2.pl/media/121095-Mniejs...Discovery.html
                      TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

napisał(a) marcelnorbert Zobacz post
                        Zaczynają się powoli karty odkrywać jakim kontentem będzie dysponował ten kanał premium czyli będzie wielkie ''g'' jak ATM Grupa będzie jednym z głównych producentów tego kanału.
                        Czyli programy bez reklam ale miedzy programami reklamy

http://media2.pl/media/121095-Mniejs...Discovery.html
                        Nie koniecznie wielkie g...
                        HBO też korzystało nie zapomnij z ATM-u przy produkcji serialu.
                        Obecnie tylko ATM w Polsce posiada nowoczesny sprzęt,hale,zaplecze itd.
                        To co będzie w produkcji i na jakim poziomie zależy tylko i wyłącznie od Canal+

Komentarz

Czy ten kanał będzie nadawał w jakości SD i HD czy już tylko w HD?

Komentarz

Pytam bo chyba znalazłem kolejny błąd czy raczej niedoprecyzowanie informacji na Waszych stronach

Komentarz

To zależy

Kanał ma być w HD, ale ponieważ polskie HD jest zbliżone do europejskiego SD to wybierz sam literkę przed D

Komentarz

Bardziej niż o jakość chodziło mi o sposób nadawania. W przeddzień przejścia platform satelitarnych na DVB-S2/MPEG4 logicznym wydaje się nadawać nowy kanał tylko w HD. A jeśli tak to informacja w FAQ na tej stronie i innych komunikatach prasowych
                                Abonenci nc+, którzy posiadają jakikolwiek kanał CANAL+ w swojej ofercie od 11 maja będą mogli oglądać wszystkie osiem kanałów CANAL+.
                                Może być nieprecyzyjna. Jeśli C+ Discovery będzie tylko w HD to wszystkie 8 C+ będą mogli oglądać tylko abonenci z dekoderami HD. A przecież są jeszcze abonenci (ex Cyfry+) z dekoderami SD, czy to głównymi czy do multiroomu. No i są przede wszystkim abonenci z samą kartą (Cameleon) i własnym sprzętem. Chyba należałoby doprecyzować ten komunikat. Na ww. stronie jest informacja że C+ Sport 2 jest nowym kanałem czyli i on może być nadawany tylko w HD.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+