Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+ SERIALE

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Przydała by się jakaś głośna premiera. Zaraz po premierze w USA albo dzień po, a nie tak jak nc+ zwyczaju rok po premierze.

Komentarz

• FOX już zaczął odliczanie do 10 sezonu Z Archiwum X
      https://www.youtube.com/watch?v=JoIRNja8pMc
      Pytanie na jakim kanale go na pewno nie zobaczymy?
      CBS Europa, kanał dostępny praktycznie wszędzie pokaże Miasteczko Twin Peaks. A na kanale premium serialiki komediowe z których jeden był tak słaby że został anulowany po pierwszym sezonie.

Komentarz

• Z Archiwum X, to produkcja 20th Century Fox, więc będzie na naszym Foxie, zapewne zaraz po premierze w USA.
        Miasteczko Twin Peaks to stary serial, więc nie wiem czym tu się zachwycać.

Komentarz

• napisał(a) Pawop Zobacz post
          Miasteczko Twin Peaks to stary serial, więc nie wiem czym tu się zachwycać.
          Powstaje nowy sezon, tak samo jak The X Files.

Komentarz

• a za to jakie nowości czekają nas na C+ Seriale?
            Naprawdę jestem pod wrażeniem empatii i zrozumienia dla widzów, że w okresie wakacyjnym nie dadzą niczego nowego, aby w spokoju można było wyjechać na urlopy

Podobnie jak niesamowicie cudownym zabiegiem było puszczenie ponownie całego 5 sezonu Covert Affairs zaraz po zakończeniu jego emisji numer jeden. Czyli każdy, kto na urlop się nie wybrał może za jedyne kilkadziesiąt złotych miesięcznie ponownie śledzić losy agentów CIA od pierwszego do szesnastego odcinka. Dzięki temu obraz ten wryje nam się w pamięć i nie zaboli tak bardzo fakt, że szóstego sezonu już nie będzie.

Dzięki Ci platformo nc+.

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
              Powstaje nowy sezon, tak samo jak The X Files.
              Tyle to ja wiem, ale rozmawiamy o czym innym.

Komentarz

Tyle to ja wiem, ale rozmawiamy o czym innym.
                Rozmawiamy o tym że oferta Canal+ Seriale, kanału, który jest niby premium jest o wiele gorsza niż zwykłych stacji tematycznych jak FOX, AXN czy nawet Universal, Sci Fi i CBS Europa (Halt and Catch Fire, 2 sezon emitują tuż po premierze w USA).

Komentarz

• Już bez przesady. Universal pokazuje 5 seriali w sezonie, fajnie że zaraz po premierze, ale to za mało. Do 13 Ulicy, Sci-Fi, czy CBS Europa nie będę się odnosił, bo to śmieszne co piszesz.

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                    Rozmawiamy o tym że oferta Canal+ Seriale, kanału, który jest niby premium jest o wiele gorsza niż zwykłych stacji tematycznych jak FOX, AXN czy nawet Universal, Sci Fi i CBS Europa (Halt and Catch Fire, 2 sezon emitują tuż po premierze w USA).
                    Tak,ale w ten sam sposób można pisać o Sky One czy Sky Atlantic...

Komentarz

Do 13 Ulicy, Sci-Fi, czy CBS Europa nie będę się odnosił, bo to śmieszne co piszesz.
                      Dokładnie. Śmieszne jest to że takie niszowe stacje potrafią pokazać seriale szybciej od Canal+ Seriale.

Komentarz

• raczej jest na odwrót

to canal+ przy nich jest niszowy

(zaraz poszukam % udział w rynku)
                        2 pudła ADB

Komentarz

• napisał(a) niebond Zobacz post
                          raczej jest na odwrót

to canal+ przy nich jest niszowy

(zaraz poszukam % udział w rynku)
                          Canal+ to paczka dodatkowo płatna, wiadomo że oglądalność ma mniejszą. To jak z Ekstraklapą gdy ta była w Polsacie Sport. Chociaż były to mecze zazwyczaj mniej ciekawe bo najciekawsze miał Canal+ to jednak ogladalność w Polsacie była wyższa.

Komentarz

• W C+Seriale w lipcu i sierpniu łącznie dali prawie 10 premierowych sezonów seriali, wiec nie jest źle. Jestem dobrej myśli.

Komentarz

• Zobaczymy jak będzie to wyglądało na przełomie września i października. Wtedy w USA startuje sporo nowych seriali. Zobaczymy czy pojawią się wtedy faktycznie jakieś nowości czy dalej będą serwować odgrzewane kotlety sprzed pół i więcej roku.

Komentarz

• Możecie podać ramówkę seriali na wrzesień?
                                Comfort + C+8 VOD C+ mediabox do 30.08.2017, CP Pakiet Premium , Apple TV

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+