Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+ SERIALE

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Czyżby Canal+ Seriale pozazdrościło oferty Canal+1 ??

W najbliższy piątek:

19:30 - Hostages - zakładnicy odc. 1
    20:15 - Hostages - zakładnicy odc. 1
    Ostatni raz edytowany przez TurboLuk; 2015-05-12, 13:59.

Komentarz

Niestety ale muszę przyznąć że aktualna paczka a właściwie ramówka to totalne dno, nic ciekawego... Godzina 20:00 czyli czas gdy można na chwilę przysiąść przed TV Canal+ niczym nie zachęca w tych godzinach zresztą w innych porach również. Same powtórki, powtórek seriale kiepskie nudne powtórki tego co już było. Wszystko emitowane o godzinach nie wiadomo jakich ani ładu ani składu totalny HAOS. Lepsze seriale są na FOX, i ScFi. Nowa oferta Canal + niczym nie zachęca jak dla mnie to totalna klapa.
      Uwolnić listę kanałów w N-boxie

Komentarz

Wczoraj na SciFi miał premierę serial Dark Matter. W Stanach premiera miała miejsce 2 dni wcześniej. Jeśli na C+ Seriale nie mogą lecieć seriale tuż po oryginalnej premierze to może przypomnicie starsze, wielosezonowe, od pierwszego odcinka? Np. chętnie bym zobaczył odnowione Archiwum X. W przyszłym roku ma mieć premierę nowy sezon. Odnowione Archiwum X w Niemczech pokazywane było na kanale FTA więc chyba zakup tego serialu to nie jakieś gigantyczne kwoty.

Komentarz

Kto wymyślił by robić maratony serialowe które kończą się o północy? Jeszcze w piątek czy sobotę to ma jakiś tam sens ale w środę? W środku tygodnia gdzie na następny dzień trzeba iść do pracy czy do szkoły? Jak ktoś przyśnie na ostatnim odcinku maratonu to ma już z głowy jego drugą część za tydzień. Zawsze lubiłem oglądać seriale po kilka odcinków ale nie w środku nocy. Jeśli już muszą być pokazywane po 4 odcinki to niech maraton zaczyna się o 19 a nawet o 18. Wtedy wszystko się skończy o 22 i możemy się wykąpać, przeglądnąć net, coś tam sobie przygotować na następny dzień. Jeśli już muszą rozpoczynać się o 20 to lepiej rozciągnąć to na kilka dni. Np. czwartek, piątek, sobotę i niedzielę po 2 (3) odcinki.

Komentarz

W dobie dekoderów PVR to mogą sobie dawać maratony nawet o 2 w nocy.

Ważne żeby w Canal+ Seriale wreszcie premiery były prawdziwymi premierami, a nie półrocznymi odgrzewanymi kotletami.

Komentarz

Latam po różnych portalach i forach. Serial Lost chyba nie był powtarzany w polskiej tv. Idealny dla C+ Seriale. Po 2 odcinki o 20 od poniedziałku do piątku. W soboty i niedziele powtórki w godzinach porannych. Chętnie bym go oglądnął bo chyba odpuściłem po 3 sezonie.

Komentarz

GRIMM 4 - Wreszcie!!!

Komentarz

napisał(a) Greg08 Zobacz post
                  Latam po różnych portalach i forach. Serial Lost chyba nie był powtarzany w polskiej tv. Idealny dla C+ Seriale. Po 2 odcinki o 20 od poniedziałku do piątku. W soboty i niedziele powtórki w godzinach porannych. Chętnie bym go oglądnął bo chyba odpuściłem po 3 sezonie.
                  Jak nie był powtarzany, skoro "Zagubieni" z rocznym poślizgiem byli co jesień emitowani przez TVP 1 po dwa odcinki w czwartki i chyba każdy sezon był jeszcze potem powtarzany? Sam ich tam oglądałem i dopiero ostatni sezon widziałem na AXN-ie, do którego wcześniej nie miałem dostępu.
                  TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

Czyli powtórki pierwszego sezonu leciały na TVP1 10 lat temu. Nie kojarzę by przez ten czas gdzieś powtarzano ten serial. I niestety taki jest trend. W kanałach serialowych lecą najnowsze sezony albo jakieś seriale powtarzane po 100 razy jak np. wszelkie CSI.

Komentarz

• Właśnie jak by był serial Zagubieni od początku wszystkie sezony to dobrze by było .

Komentarz

• napisał(a) Greg08 Zobacz post
                        Czyli powtórki pierwszego sezonu leciały na TVP1 10 lat temu. Nie kojarzę by przez ten czas gdzieś powtarzano ten serial. I niestety taki jest trend. W kanałach serialowych lecą najnowsze sezony albo jakieś seriale powtarzane po 100 razy jak np. wszelkie CSI.
                        Nie tylko pierwszy sezon emitowała TVP 1. Przecież napisałem, że sezony były emitowane przez TVP 1 co jesień i pokazała ona wszystkie sześć sezonów. Nie mam czasu na grzebanie w archiwum na stronie teleman.pl, ale powtórki odcinków emitowali chyba także w nocy, a w sezonie wakacyjnym przynajmniej niektóre sezony były powtarzane.

Żeby nie było, iż mam coś przeciwko emisji tego serialu. Sam bardzo go lubiłem, a w międzyczasie dorosło pokolenie ludzi, którzy wtedy nie mogli go oglądać, bo mieli tylko po kilka lat.
                        TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

• napisał(a) pszprega Zobacz post
                          Właśnie jak by był serial Zagubieni od początku wszystkie sezony to dobrze by było .
                          Szczerze mówiąc nie podzielam zdania kolegi. Serial Lost to był super serial do czasu jak cała koncepcja tajemnicy legła w gruzach. Im dalszy sezon tym gorzej. Praktycznie od 4 sezonu to maniana była niestety i coraz więcej niespójności. Generalnie napięcie w tym serialu budowane było w oparciu o to co jeszcze przed nami także ponowne oglądanie nic nie wnosi niestety.

Komentarz

• Może i masz rację ale ja akurat po prostu nie oglądałem wszystkich sezonów dlatego chciałbym zobaczyć jeszcze raz wszystko od początku.Może puszczą może nie zobaczmy

Komentarz

• Czy tylko ja uważam, że ramówka CANAL+ Seriale powinna być bardziej urozmaicona?

Komentarz

• Maratony z danym serialem to nic niezwykłego na kanałach serialowych. Bardziej wkurzają filmy w tygodniu.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+