Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+ SERIALE

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) tektyw Zobacz post
    Ja osobiście uważam,że nowych seriali możemy się spodziewać dopiero jesienią, latem ewentualnie mogliby puścić the following sezon 3. wnioskuje to z rozmowy z przedstawicielem nc w dniu wczorajszym w radiu tok fm audycja Wojciecha Krzyżaniaka.
    Nowych, czyli w rozumieniu Canal+ tych, które leciały rok temu w USA?

Komentarz

Jak zobaczyłam ramówkę tego kanału to uśmiałam się tak, jak po otrzymaniu super oferty po fuzji. I to by było na tyle.

Jest tyle świetnych seriali, że człowiek nie nadąża oglądać a tu zamiast petardy na rozpoczęcie mamy to co zwykle. Teraz na pewno nikt nie przegapi żadnego odcinka Łapu capu.

Komentarz

Wystarczyło na początek walnąć Daredevila w przyszłym miesiącu poprawić Sense8. Ale lepiej zapodać Łapu Capu i powtórki powtórek. No i oczywiście na kanale serialowym pół ramówki to filmy .

Komentarz

No z tymi filmami to już całkiem przegięli. Szkoda słów. Nie rozumiem tych zmian tak samo jak kiedyś oferty ;)

Komentarz

Nowe kanały

To chyba jakaś kpina z klientów.Ani c+seriale nie nadają seriali , ani c+film nie nadaje filmów......... Wszystko przemieszane i przestarzałe. Chyba strzelili sobie w stopę i to dość mocno. Taki podział kanałów miałby sens gdyby trzymali się nazw. Póki co to wszędzie dominuje łapu-capu, łapu-capu extra, nie przegap, w tonacji+.
            Czy oni mają nas za debili ?

Komentarz

Ta nowa paczka Canal+ to takie samo nieporozumienie jak oferty migracyjne po połączeniu Nki z Cyfrą+.

Zgadzam się w tym temacie z @Frauką.

Komentarz

napisał(a) SannaS Zobacz post
                To chyba jakaś kpina z klientów.Ani c+seriale nie nadają seriali , ani c+film nie nadaje filmów......... Wszystko przemieszane i przestarzałe. Chyba strzelili sobie w stopę i to dość mocno. Taki podział kanałów miałby sens gdyby trzymali się nazw. Póki co to wszędzie dominuje łapu-capu, łapu-capu extra, nie przegap, w tonacji+.
                Odpowiedź brzmi: Tak. Zgadłem? Co wygrałem?

Komentarz

napisał(a) gmickey92 Zobacz post
                  Odpowiedź brzmi: Tak. Zgadłem? Co wygrałem?
                  Talon na ... wiesz co () i balon.

Komentarz

napisał(a) SannaS Zobacz post
                    Zgadłeś ! I tak łykniemy cokolwiek wcisną Popatrz jak rozrosła się paczka Discovery, a i tak niektórzy ją oglądają.

Wielokrotnie twierdziłem, że gdyby był tylko jeden kanał z paczki ( JEDEN canal+, JEDEN discovery itd) wtedy byłyby to naprawdę mocne programowo kanały. Nikt nie produkuje aż tyle by zapchać potem 20 kanałów jednego nadawcy. Stąd te "Łapu Capu" razy bilion

Komentarz

Nie przywiązywałem do tego takiej wagi. Podejrzewam, że gdybym się skupił nad Łapu-Capu, to jestem w stanie oglądać go przez 24h na dobę, skacząc po kolejnych stacjach z paczki Canal+.

Komentarz

Czyli, jak widać, jednak można iść na łatwiznę i oferować byle badziewie a niektórzy jeszcze temu przyklasną. Proponuje zamiast Premier League dać Łapu Capu a zamiast premier filmowych, a jakże - Łapu Capu. Canal+ Łapu Capu 24, nowy super hiper kanał.

Komentarz

Mogło być jeszcze gorzej. Na szczęście jeszcze nie wpadli na pomysł by zamiast reklam przerywających program emitować te swoje Łapu-Capu i inne bzdety nijak odpowiadające nazwie kanału.Po tych zmianach można się już wszystkiego spodziewać. Żądanie podwyżki za taki pakiet to już kpina.
                          PAKIET SUPERPREMIUM+
                          +Multiroom Premium/99.9 zł, H/H2, Eleven
                          Rodzinny HD

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                            Czyli, jak widać, jednak można iść na łatwiznę i oferować byle badziewie a niektórzy jeszcze temu przyklasną. Proponuje zamiast Premier League dać Łapu Capu a zamiast premier filmowych, a jakże - Łapu Capu. Canal+ Łapu Capu 24, nowy super hiper kanał.
                            i jeszcze podnieść cenę.
                            Kanał C+ Łapu Capu 24 znacząco wzmocniłby ofertę, co na pewno przełożyłoby się na wzrost ceny za pakiet C+. Ale co tam - warto...

Komentarz

NA jakiej podstawie oczekujecie nowości na tym kanale to chyba sami nie wiecie

Komentarz

Usuńcie te żałobne logotypy i powróćcie do poprzedniej wersji.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+