Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+ SERIALE

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Chyba troche przesadzcie. Nawet jesli nic nowego w ramowce sie nie pojawi to co Wam przeszkadza, ze doszly 2 dodatkowe kanaly powtorkowe? Zawsze komus sie przydadza, a nikomu niepowinny zaszkodzic.
    CHCEMY JAKOSCI A NIE ILOSCI!

Komentarz

Do tego co napisałeś raczej to co masz w sygnaturce ma się nijak
      Ostatni raz edytowany przez kingofsouth; 2015-04-30, 16:35.

Komentarz

Jesli dojdzie "ilosc", a nie pogorszy sie jakosc to mi wszystkjo jedno. Jesli jednak bedzie to kosztem jakosci (technicznej) to oczywiscie jestem przeciw.
        CHCEMY JAKOSCI A NIE ILOSCI!

Komentarz

Ramówka na pierwsze dni to totalna porażka. Dno i metr mułu.

Komentarz

Kanał premium a nie ma żadnego serialu pokazywanego tuż po premierze. To nawet 13 Ulica pokazuje Gotham z niewielkim poślizgiem. Fox, AXN pokazują niektóre seriale prawie równocześnie z amerykańską premierą. Ale kino zakończyło Fortitude prawe na równi z ostatnim odcinkiem w SKY.

Komentarz

mylisz się ... na start dali co wg nich najlepsze a potem będzie tylko gorzej lub góra tak samo
              2 pudła ADB

Komentarz

Proponuje ratować ramówkę C+Seriale,wygrzebać i wstawić serial komediowy "Spin City" zamiast tego dziadostwa porannego.Lepiej się pośmiać chyba jak irytować przez te bzdety.Brakuje do całokształtu Niewolnicy Izaury.
                "Spin City" został stworzony przez Gary'ego Davida Goldberga i Billa Lawrence'a. Pierwszy odcinek wyemitowała 10 lat temu amerykańska stacja telewizyjna ABC. Od tamtej pory powstało sześć sezonów, w sumie 145 odcinków, wszystkie emitowane w Polsce przez CANAL+
                Nie wszyscy to może znają lub pamiętają,a warto sobie przypomnieć.
                Obstawiam też :"Joey" i "Przyjaciele"
                Zresztą znając wszystkie ramówki kanałów C+ to śmiało powiem:zrobili z premium bagno i nawet nie wyciągną z tego wniosków.
                Oby tak dalej...
                Ostatni raz edytowany przez Kris1975; 2015-04-30, 21:21.
                WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
                01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
                01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

napisał(a) kamcyk26 Zobacz post
                  Jesli dojdzie "ilosc", a nie pogorszy sie jakosc to mi wszystkjo jedno. Jesli jednak bedzie to kosztem jakosci (technicznej) to oczywiscie jestem przeciw.
                  dodając per saldo 2 nowe kanały jakość się zapewne pogorszy.
                  Jeśli zaś na tych kanałach nic ciekawego nas nie spotka, to jest totalna porażka (biorąc pod uwagę, że Canal+ 1 to przesunięty o godzinę kanał główny C+ to mamy komplet)

Komentarz

Czy ktoś z tych, którzy rozumieją podejście Canal+ do klienta wyjaśni mi jakim cudem na kanale premium (C+ Seriale) znajdują się takie pozycje jak:
                    - Hostages - serial puszczany już na wszystkich kanałach C+ do tej pory, premierowo puszczany w USA 1,5 roku temu, do tego anulowany po masakrycznym sezonie (pod względem oglądalności)
                    - Following (sezon 2) - gdy w USA i na Seriale+ właśnie kończą emisję 3 sezonu
                    - Extant (sezon 1) - sytuacja podobna do Hostages z wyjątkiem tego, że serial nie był anulowany
                    - Under the Dome, Brooklyn 9-9, Piraci, Covert Affairs - seriale puszczane rok po premierze w USA.

Pytanie dodatkowe - jak oferta tego kanału PREMIUM ma się do oferty innego kanału PREMIUM - HBO, w którym seriale (Gra o Tron, Pozostawieni, itd) są puszczane równolegle lub zaraz po premierze w innych krajach?
                    Pytanie dodatkowe nr 2 - jak oferta tego kanału PREMIUM ma się do ofert kanałów NIE-PREMIUM (AXN, Fox) emitujących seriale niedługo po premierze w macierzystej stacji?

Komentarz

Bo premium w rozumieniu obecnego szefostwa nie polega na dobrej zawartości a na braku reklam.

Komentarz

zabojady robią sobie pośmiewisko z naszego rynku
                        20 lat u nas goszczą ale takiego dna jeszcze nie bylo
                        TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Było, było. Discovery już kilka lat temu dało popis jak można ofertę, która zmieściłaby się w dwóch kanałach rozłożyć na kilka więcej i to całodobowo.

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
                            Było, było. Discovery już kilka lat temu dało popis jak można ofertę, która zmieściłaby się w dwóch kanałach rozłożyć na kilka więcej i to całodobowo.
                            Każdy dziś robi to samo.Od Sky po HBO

Komentarz

Ja osobiście uważam,że nowych seriali możemy się spodziewać dopiero jesienią, latem ewentualnie mogliby puścić the following sezon 3. wnioskuje to z rozmowy z przedstawicielem nc w dniu wczorajszym w radiu tok fm audycja Wojciecha Krzyżaniaka.

Komentarz

Jeśli to będą kanały bez reklam to po co mają przyciągać do nich widzów? Nowymi serialami będą robić oglądalność Ale kino. Wrzucą dwa odcinki i widz załapie się na reklamy między nim.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+