Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+ SERIALE

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

wzruszylem się do lez
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

[QUOTE=marcelnorbert;782776]Jak bym spotu nie widział to bym w to nie uwierzył Super tylko z tego wynika ze będzie to kanał a nie usługa VOD.Czekam na oficjalne info operatora i moderatora no i ciekawe od kiedy.

Widać ze pomysły rodem z byłej ''n'' zostają wypychane i co raz więcej widać ze zaczyna rzadzić była Cyfra+ HD

Witam.
      Wszystko ok.ale po co ta końcówka "Cyfra+ HD"[wprowadza kolega w błąd )))]
      Prawdziwie jest : Cyfra+ SD w HD
      Pozdrawiam.
      WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
      01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
      01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

napisał(a) marcelnorbert Zobacz post
        Widać ze pomysły rodem z byłej ''n'' zostają wypychane i co raz więcej widać ze zaczyna rzadzić była Cyfra+ HD
        Niech wypychają dalej, liczba abonentów już spada. Nic się nie nauczyli.
        HD, PVR, nSeriale - po to to brałem a nie dla setek kanałowych dubli, sharingu i piłki kopanej za którą czy chcę czy nie chcę muszę płacić. I jeszcze te francuskie filmy na deser.
        Zróbcie lepiej jakiś pakiet superpremium ale bez sportu (dlaczego tak wielu ludzi musi dotować piłkę której nie oglądają?), a dla pragnących VHS wynajmijcie specjalny transponder z setką dubli i niech jeszcze płacą za to 50 PLN miesięcznie w ekstra pakiecie.
        Ostatni raz edytowany przez jack; 2014-09-19, 17:04.

Komentarz

No i mamy potwierdzenie, Canal+ Seriale startuje w maju - w miesiacu gdzie koncza sie sezony wielu seriali za Wielka Woda. Czekam zatem na ramowke, bo jesli beda same odgrzewane kotlety bez zadnych nowych goracych swiezych tytulow, to bedzie to jednak niewypal. Jesli jako premiery zaserwuja tytuly ktore startowaly w USA we wrzesniu/pazdzierniku 2014 to i tak lipa. Mogliby wystartowac wlasnie jesienia z kilkoma nowosciami i glosnymi tytulami z USA tuz po premierze, ale to pewnie dla nich za droga zabawa.

Komentarz

Przesunięcie czasowe to dobra sprawa. Może wreszcie trafię na jakiś film a nie Łapu capu i inne takie zapchajdziury.

Komentarz

napisał(a) jack Zobacz post
              Niech wypychają dalej, liczba abonentów już spada. Nic się nie nauczyli.
              HD, PVR, nSeriale - po to to brałem a nie dla setek kanałowych dubli, sharingu i piłki kopanej za którą czy chcę czy nie chcę muszę płacić. I jeszcze te francuskie filmy na deser.
              Zróbcie lepiej jakiś pakiet superpremium ale bez sportu (dlaczego tak wielu ludzi musi dotować piłkę której nie oglądają?), a dla pragnących VHS wynajmijcie specjalny transponder z setką dubli i niech jeszcze płacą za to 50 PLN miesięcznie w ekstra pakiecie.
              W samo sedno. Podpisuję się obiema rencami. Zwłaszcza w części dotyczącej sportu i tfu! piłki kopytkowanej.
              nie róbcie podwyżek - jest przecie deflacja !

Komentarz

napisał(a) Frauka Zobacz post
                Przesunięcie czasowe to dobra sprawa. Może wreszcie trafię na jakiś film a nie Łapu capu i inne takie zapchajdziury.
                pewnie że dobra. Kolejna antena do sprzedaży reklam
                sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

napisał(a) gunner78 Zobacz post
                  pewnie że dobra. Kolejna antena do sprzedaży reklam
                  Przeciez z tego co napisali, to nie bedzie tam reklam.

Komentarz

napisał(a) jack Zobacz post
                    Zróbcie lepiej jakiś pakiet superpremium ale bez sportu (dlaczego tak wielu ludzi musi dotować piłkę której nie oglądają?)
                    Chcesz powiedzieć że ludzie biorą paczkę C+ głównie dla filmów a nie sportu? Słyszałeś kiedyś by C+ chwalił się rekordową oglądalnością jakiegoś filmu? A kolejnymi rekordami transmisji sportowych non stop. To raczej fani sportu "sponsorują" filmy na C+.

Komentarz

Ja wziąłem.
                      Dla filmu.
                      Tylko dla filmu.
                      nie róbcie podwyżek - jest przecie deflacja !

Komentarz

Mam nadzieje że będzie tak jak na zachodzie Shamless i wiele innych ciekawych seriali tylko ciekawi mnie w takim razie los kolekcji seriale+ no chyba że wrzucą tam pełne kolekcje seriali+ i nie wiem czy dobrze rozumiem kolekcja nc+go ma być bezpłatna?
                        31.12.2015 NC+ DGCB/8x Canal+/3x HBO - NBOX BSKA - Obrotnica zasięg pozycji satelitarnych od 42' East do 30' West - SKY UK - SKY DE - CanalSat France

Komentarz

Obawiam sie ze ramowke kanalu wypelnia seriale emitowane przez ostatnie lata w kolekcji Nseriale/ Seriale+ i antenach Canal+.

Komentarz

Myślę podobnie, że canal seriale będzie jechał na serialach+, jeśli chodzi o seriale+ to zdecydowanie za uboga ta kolekcja ostatnio. Powinniście dodać jakieś dobre pozycje bo jeden Hause of Cards wiosny nie czyni. Oglądam też Elementary i Forever. Sądzę, że co miesiąc powinny być premiery, a nie tylko kontynuacje.
                            Ostatni raz edytowany przez michu.; 2015-04-10, 23:09.

Komentarz

napisał(a) michu. Zobacz post
                              Myślę podobnie, że canal seriale będzie jechał na serialach+, jeśli chodzi o seriale+ to zdecydowanie za uboga ta kolekcja ostatnio. Powinniście dodać jakieś dobre pozycje bo jeden Hause of Cards wiosny nie czyni. Oglądam też Elementary i Forever. Sądzę, że co miesiąc powinny być premiery, a nie tylko kontynuacje.
                              Cierpliwości, panowie i panie. Podadzą ramówki, będziemy oceniać. Poza pozycjami, o których piszecie, wiadomo już, że będzie jeszcze "Pod kopułą 2", "Extant: Przetrwanie", "Piraci 2", "Brooklyn 9-9 2". Być może coś jeszcze.
                              Z mojej strony liczę na "Better Call Saul" oraz kontynuacje: drugi sezon Fargo oraz trzeci Peaky Blinders, których premiery w tym roku. Zresztą w tym roku premiery będzie miało sporo dobrze zapowiadających się seriali. Będzie w czym wybierać.

Komentarz

napisał(a) moreau Zobacz post
                                Cierpliwości, panowie i panie. Podadzą ramówki, będziemy oceniać. Poza pozycjami, o których piszecie, wiadomo już, że będzie jeszcze "Pod kopułą 2", "Extant: Przetrwanie", "Piraci 2", "Brooklyn 9-9 2". Być może coś jeszcze.
                                Z mojej strony liczę na "Better Call Saul" oraz kontynuacje: drugi sezon Fargo oraz trzeci Peaky Blinders, których premiery w tym roku. Zresztą w tym roku premiery będzie miało sporo dobrze zapowiadających się seriali. Będzie w czym wybierać.
                                Przeciez czesc tych seriali emituje juz Canal+ wiec co to za premiery. Czekam na ramowke i zobaczymy co nam zaserwuja, nowosci czy odgrzewane kotlety.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+