Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kiedy Hobbit w 3D ??!!!

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TurboLuk
    założył(a) wątek Kiedy Hobbit w 3D ??!!!

Kiedy Hobbit w 3D ??!!!

W sobotę emisja Hobbta, a kiedy emisja w 3D ???????

Pytanie do nc+przedstawicieli:

Czy będzie równoległa emisja 3D w Canal+Family 2 ????

Jeśli nie to kiedy będzie w 3 D ?????????

TVP potrafiło puścić równolegle "Bitwę Warszawską".

• Pawel85
    replied
    Błąd. Za kanały, które emitują te filmy płacę (HBO, Canal+). Ja tylko oglądam to w lepszej jakości.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Cóż, oni niech serwują 20 minutową kreskówkę ja w weekend planuję obejrzeć Pacific Rim i klasykę z 1939 - Czarnoksiężnik z krainy OZ. Oczywiście w 3D.

Leave a comment:

• lukas_k
    replied
    Dokładnie to od MGM.

Leave a comment:

• kaeres
    replied
    napisał(a) gunner78 Zobacz post
    wszystko od Monolitha jest w SD. Taka ma polityke dystrybutor, pewnie dlatego ze sam oferuje Cinemana i tam jest niby HD
    Ale Hobbit jest chyba od Warner Bros ?

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Co z tego skoro w takiej jakości nie idzie ich oglądać.

No chyba że dostają je za pół darmo, byle tylko były.

Leave a comment:

• lukas_k
    replied
    Mają wiele dobrych filmów w swojej ofercie, więc szkoda go tracić.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    napisał(a) gunner78 Zobacz post
    wszystko od Monolitha jest w SD. Taka ma polityke dystrybutor, pewnie dlatego ze sam oferuje Cinemana i tam jest niby HD
    Już dawno bym na miejscu C+ pogonił takiego żenującego dystrybutora. Niech idzie do Filmboxa .

Leave a comment:

• gunner78
    replied
    napisał(a) kaeres Zobacz post
    Jest w ogóle dystrybuowana wersja nie HD ?

Leave a comment:

• Kipcior
    replied
    napisał(a) lukas_k Zobacz post
    Jeśli chodzi o Delikatność to ten film nie jest w HD co jest nawet zaznaczone w programie.
    Nie chodziło mi akurat a Delikatność, ale o o film "Nie oglądaj się" - od razu widzę, że błednie wpisałem Juliette Binoche, zamiast Monici Belucci za co przepraszam. Niemniej nie chodzi tu nawet o to czy to jest SD czy HD. To ma wpływ, ale jeszcze jednoznacznie nie determinuje ostatecznej jakości. Po prostu jakość była fatalna. Jest wiele innych filmów w SD, które wyglądają w miarę. Wiadomo, nie ten poziom szczegółów, ale nie ma sieki na ekranie. Tutaj niestety była.

Leave a comment:

• kaeres
    replied
    Jest w ogóle dystrybuowana wersja nie HD ?

Leave a comment:

• lukas_k
    replied
    Jeśli chodzi o Delikatność to ten film nie jest w HD co jest nawet zaznaczone w programie.

Leave a comment:

• Kipcior
    replied
    Niewątpliwie matryca HD ready zamazuje niedoskonałości obrazu fullHD niemniej ja sie zgadzam, że wcale jakość tych filmów nie była jak to niekorzy piszą tragiczna. NAwet na takim panasie widać jak matriał jest słabej jakośći. Dopiero różnice zacierają się pomiędzy 720p a 1080p bo siłą rzeczy tv nie jest w stanie wyświetlić więcej szczegółów niż pozwala na to rozdzielczość matrycy.

Po prostu wychodzi u niektórych taki syndrom, że jak nie jest idealnie to jest tragicznie

Ja równiez mam 7 letnią plazmę Panasa HD ready, która świeci o niebo lepiej od wielu nowoczesnych LCD (tylko żre niemiłosiernie dużo watów), ale mam też i Sony fullHD i na obu obraz na tych akurat filmach wyglądał przyzwoicie. Natomiast przykładowo dzisiaj leciał film z Juliette Binoche i Sophie MArceau i na tym jakość była beznadziejna.
    Ostatni raz edytowany przez Kipcior; 2013-09-28, 21:55.

Leave a comment:

• kaeres
    replied
    Nie wykluczam.
    Zastanawia mnie jednak po co full hd skoro jest gorszy odbiór ?

Leave a comment:

• marcin_ketrzyn
    replied
    Może dlatego, że HD Ready ;)

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+