Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+ - opisy filmów

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • QUANTICO SEZON 2
  (Quantico 2 ep. 3,4)
  Serial kryminalny, USA, 2016
  twórcy: Patrick R. Norris
  obsada: Priyanka Chopra, Jake McLaughlin, Aunjanue Ellis, Johanna Braddy, Yasmine Al Massri

  Kontynuacja wciągającego serialu kryminalnego „Quantico”. W rolę Alex ponownie wcieliła się nagrodzona Kryształową Statuetką i uwielbiana przez publiczność Priyanka Chopra.

  Akcja drugiego sezonu rozgrywa się już po dramatycznych wydarzeniach z pierwszej serii,
  w której dzielna funkcjonariuszka Alex Parrish odkryła, że mózgiem morderczej operacji był człowiek stojący na czele jej treningu w Quantico. Dzięki jej szybkiej reakcji udało się uratować miliony istnień. Amerykańska bohaterka otrzymała za swoje czyny zaskakującą nagrodę: zwolnienie z FBI. Dostaje jednak szansę, aby znów służyć krajowi, w konspiracyjnych szeregach najlepszej agencji wywiadowczej Stanów Zjednoczonych, CIA. W drugim sezonie Alex zaczyna wymagające szkolenie.

  ODC.3
  Rekruci CIA kontynuują szkolenie na farmie. Alex, pod przykrywką, zajmuje się rozpracowywaniem grupy terrorystycznej, która przetrzymuje zakładników.

  ODC.4
  Rekruci zostają poddani szkoleniu, które ma sprawdzić ich odporność na stres. Tymczasem Alex próbuje zdobyć informacje, które przybliżą ją do Owena.
  PREMIERA odc. 3,4: CANAL+ SERIALE, poniedziałek, 9 stycznia 2016, 22:00

  Komentarz


  • BROOKLYN 9-9 SEZON 4
   (Brooklyn Nine-Nine 4 ep. 1,2)
   Serial komediowy, USA, 2016
   obsada: Andy Samberg, Stephanie Beatriz, Terry Crews

   Nagrodzony dwoma Złotymi Globami, najlepszy serial komediowy roku 2014, powraca z czwartym sezonem. Brawurowe połączenie „13 posterunku” i „Rodzinki.pl”, a wszystko to w jak najbardziej amerykańskim sosie. W roli głównej niezastąpiony Andy Samberg („Ilu mialas facetów?”).

   Grupie błyskotliwych policjantów wyraźnie brakuje dyscypliny i przywódcy. Na co dzień zajmują się głównie niezdrową rywalizacją, plotkowaniem, flirtowaniem i dokuczaniem sobie wzajemnie. Sytuacja ulega zmianie, kiedy dowódcą posterunku zostaje Ray Holt (Andre Braugher). Przestrzega określonych reguł i tego samego wymaga od podwładnych. Co na to gwiazda komisariatu, błyskotliwy detektyw Jake Peralta? Jak dotąd, nie widział powodu,
   by przestrzegać jakichkolwiek zasad.

   W czwartym sezonie nadejdą duże zmiany! Jake i Holt, zostaną objęci programem ochrony świadków i będą musieli przystosować się do swojego nowego życia na Florydzie.
   Nie będzie to łatwe zadanie, a ich usilne próby sprostania nowej rzeczywistości obfitować będą w szereg jeszcze zabawniejszych zwrotów akcji.

   ODC. 3
   Zespół Nine-Nine wyrusza na Florydę, by pomóc Jake’owi i Holtowi w schwytaniu Jimmy’ego. Niestety misja kończy się fiaskiem, w wyniku niespodziewanego wypadku i działań Reynoldsa.

   ODC. 4
   Jake werbuje do pomocy, odwiedzającą właśnie Nowy Jork Jessy Day. W międzyczasie Holt usiłuje podnieść morale swoich współpracowników.
   PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 10 stycznia 2017, godz. 21:00

   Komentarz


   • BLINDSPOT: MAPA ZBRODNI SEZON 2
    (Blindspot 2 ep. 1,2)
    Serial kryminalny, USA, 2016
    obsada: Sullivan Stapleton, Jaimie Alexander, Dylan Baker

    Powraca jeden z najbardziej wyczekiwanych i najlepiej ocenianych seriali sezonu 2015/2016. Znaleziona w centrum Nowego Jorku wytatuowana kobieta staje się kluczem do rozwiązania szeregu zagadek kryminalnych. Jak potoczą się jej losy po włączeniu się do sprawy CIA. W roli głównej znana z ekranizacji komiksów Marvela „Thor” Jaimie Alexander.

    „Blindspot. Mapa zbrodni” to historia cierpiącej na amnezję Jane Doe, zostaje znaleziona na Time Square zamknięta w torbie. Jej ciało niemal w całości jest pokryte tatuażami. To dzięki nim kobieta powoli odkrywa swoją przeszłość… Jak się okazuje, rysunki, teksty i liczby to nie tylko wskazówki, które prowadzą do ustalenia tożsamości Jane Doe, ale również klucz do rozwiązania wielu zagadek kryminalnych.

    W drugim sezonie Jane Doe zostaje przejęta przez przez CIA. Na jaw wychodzi również największa tajemnica pierwszego sezonu, czyli prawdziwa tożsamość kobiety – jej historia, to skąd się wzięła oraz z kim i gdzie się wychowała. Po tym odkryciu Jane stanie przed wieloma dramatycznymi wyborami. W drugim sezonie pojawiają się też nowe postacie,
    a najważniejszą z nich będzie agentka NSA Nas Kamal.

    Pierwszy odcinek nowego sezonu Blindspot: Mapa zbrodni udowodnił, że był to jeden z nielicznych seriali premierowych w ubiegłym roku, który słusznie otrzymał szansę na kontynuację. Ta jak na razie wypada bardzo dobrze. – NaEkranie.pl

    W postać tajemniczej Jane Doe ponownie wcieliła się piękna Jaimie Alexander, dla której była to pierwsza główna rola. Widzowie, a zwłaszcza fani ekranizacji komiksów Marvela, pamiętają ją jako Lady Sif, wojowniczą boginię Asgardu w filmach „Thor” (2011) i „Thor: Mroczny świat” (2013). Wcześniej aktorka grała również w serialach, takich jak „Kyle XY”
    i „Agenci T.A.R.C.Z.Y.”. Na planie „Blindspot: Mapy zbrodni” partneruje jej znany m.in.
    z serialu „Kontra: Operacja świt” Sullivan Stapleton.

    ODC. 3
    Weller i jego zespół mają niewiele czasu, aby powstrzymać serię zamachów na Nowy Jork. Jane zostaje zmuszona przez terrorystów do uczestniczenia w bombardowaniach.

    ODC. 4
    Podczas poszukiwań zamachowców Nas i Weller odkrywają, że potrafią ze sobą współpracować. Tymczasem Jane coraz gorzej czuje się w szeregach CIA i zaczyna doceniać swoją starą organizację.
    PREMIERA: CANAL+, czwartek, 12 stycznia 2017, godz. 21:00

    Komentarz


    • KRÓLOWA PUSTYNI
     (Queen of the Desert)
     biograficzny, USA, Maroko, 2015
     reżyseria: Werner Herzog
     obsada: James Franco, Nicole Kidman, Robert Pattinson, Damian Lewis

     Nicole Kidman w roli tytułowej królowej pustyni – pisarki, podróżniczki, agentki brytyjskiego wywiadu Gertrude Bell. Film reżyseruje laureat Złotej Palmy, twórca „Złego porucznika”
     i „Nosferatu wampir” Werner Herzog.


     Pisarka, podróżniczka, archeolog, a także agentka brytyjskiego wywiadu. Gertrude Bell była niezwykle wszechstronną i silną kobietą. Dzięki swojej wyjątkowej determinacji, stała się jedną z najważniejszych osób kształtujących politykę Imperium Brytyjskiego na Bliskim Wschodzie. Osiągnęła w świecie arabskim pozycję, która wówczas wydawała się być niemożliwa do osiągnięcia przez kobietę. Jej życiorys po dziś dzień stanowi inspirację dla wielu ludzi, jednak w czasach emancypacji odegrał rolę szczególną.

     Film rozpoczyna się w momencie, w którym Gertrude Bell (w tej roli Nicole Kidman) poznaje w Teheranie pracownika konsulatu, który okazuje się być jej dawno utraconą miłością (James Franco). Po nieudanym romansie kobieta wyrusza w niezwykłą podróż po Bliskim Wschodzie, która na zawsze zmieni nie tylko jej życie, ale także historię całego świata.
     PREMIERA: CANAL+ sobota, 14 stycznia, godz. 21:00

     Komentarz


     • NA GRANICY
      thriller, Polska, 2016
      reżyseria: Wojciech Kasperski
      obsada: Marcin Dorociński, Andrzej Chyra, Andrzej Grabowski, Bartosz Bielenia, Kuba Henriksen

      Pojedynek na aktorskim szczycie! Laureaci Złotych Lwów – Andrzej Chyra i Marcin Dorociński w thrillerze „Na granicy”. Za kamerą znany dokumentalista Wojciech Kasperski („Otchłań”, „Ikona”).

      Historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Ojciec i dwóch synów przyjeżdżają w Bieszczady. Chcą spędzić ze sobą trochę czasu i odbudować relacje po rodzinnej tragedii. Pewnego dnia w ich odciętej od cywilizacji górskiej chacie pojawia się tajemniczy nieznajomy, który wciąga bohaterów w mroczny i niebezpieczny świat przestępczego pogranicza.

      Obok Andrzeja Chyry oraz Marcina Dorocińskiego na ekranie również: Andrzej Grabowski
      i Janusz Chabior, a partnerują im aktorzy młodego pokolenia: Bartosz Bielenia i Kuba Henriksen.
      PREMIERA: CANAL+ niedziela, 15 stycznia, godz. 21:00

      Komentarz


      • SAMOTNY REJS
       (Turning Tide aka En solitaire)
       przygodowy, Francja, 2013
       Reżyseria: Christophe Offenstein
       Obsada: François Cluzet, Samy Seghir, Virginie Efira

       Znany z przebojowej komedii „Nietykalni” François Cluzet w debiucie fabularnym operatora, laureata Cezara za zdjęcia do filmu „The Valley of Love” Christophe’a Offensteina. Opowieść o wyjątkowym harcie ducha i poświęceniu dla drugiego człowieka.

       Doświadczony żeglarz Yann Kermadec (François Cluzet) decyduje się zastąpić swojego kontuzjowanego przyjaciela Franka Drevila (Guillaume Canet) w słynnych regatach Vendée Globe. Samotny wyścig dookoła świata to prawdziwe wyzwanie dla każdego sportowca. Mężczyzna, mimo niezwykle trudnych warunków, pewnie zmierza do celu. Udaje mu się nawet wyjść na prowadzenie. Nieoczekiwanie odkrywa, że na jego pokładzie ukrył się młody Afrykańczyk. Obecność nastolatka może doprowadzić do dyskwalifikacji żeglarza z wyścigu.
       Premiera: CANAL+ poniedziałek, 16 stycznia, godz. 21:00

       Komentarz


       • IDEALNE MATKI
        (Two Mothers aka Adoration)
        dramat, Australia, Francja, 2013
        reżyseria: Anne Fontaine
        obsada: Naomi Watts, Robin Wright, Xavier Samuel, James Frecheville, Ben Mendelsohn

        Dwukrotnie nominowana do Oscara Naomi Watts i nominowana do Złotego Globu za rolę w filmie "Forrest Gump" Robin Wright w obrazie reżyserki „Coco Chanel” Anne Fontaine. Film jest ekranizacją inspirowanego prawdziwą historią opowiadania laureatki literackiej Nagrody Nobla – Doris Lessing.

        Lil (Naomi Watts) i Roz (Robin Wright) są przyjaciółkami od dziecka. W dorosłym życiu nadal trzymają się razem i mieszkają w sąsiadujących ze sobą, położonych tuż nad Oceanem, domach. Lil niedawno została wdową, a mąż Roz wyjechał do Sydney, aby wykładać na tamtejszym Uniwersytecie. Każda z kobiet ma syna. Obaj są atrakcyjnymi młodymi mężczyznami, którzy dnie spędzają na surfowaniu i opalaniu się na pobliskiej plaży. Ten sielankowy spokój nie będzie jednak trwał wiecznie, a życie kobiet już wkrótce zmieni się nie do poznania. Wszystkiemu winien będzie namiętny pocałunek jednego z synów… z matką drugiego.
        PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek, 17 stycznia, godz. 20:00

        Komentarz


        • BEZLITOSNY
         (Skin Trade)
         kino akcji, Tajlandia, Kanada, USA, 2014
         reżyseria: Ekachai Uekrongtham
         obsada: Dolph Lundgren, Tony Jaa, Ron Perlman, Peter Weller

         Legendy kina akcji, Dolph Lundgren i Tony Jaa, oraz Ron Perlman w najnowszym filmie tajlandzkiego reżysera, twórcy „Uniwersalnego żołnierza”.

         Nowojorski detektyw Nick Cassidy (Dolph Lundgren) wpada na trop handlarzy żywym towarem. Kiedy śledztwo nabiera rozpędu, boss organizacji Viktor Dragovic (Ron Perlman) dokonuje zamachu, w wyniku którego ginie córka detektywa. Nick postanawia pomścić córkę
         i zniszczyć gang Dragovica. Tropy prowadzą do Tajlandii, gdzie wsparcia udziela mu miejscowy policjant Tony Vitayakula (Tony Jaa). Razem tworzą śmiercionośny duet, ale czy uda im się powstrzymać gangsterów?
         PREMIERA: CANAL+ piątek, 20 stycznia, godz. 21:00

         Komentarz


         • NOWE PRZYGODY PIOTRUSIA PANA 2
          (Peter Pan-The New Adventures season 2)
          Serial animowany, Niemcy, Indie, 2014

          Druga część opowieści o przygodach Piotrusia Pana i jego przyjaciół: Wendy, Janka i Michasia. Co tym razem spotka bohaterów w Nibylandii?

          W drugiej części niezwykłych przygód legendarnego bohatera na widzów czeka jeszcze więcej wspaniałej zabawy i pouczających doświadczeń. Niesamowite, a czasem także i niebezpieczne przygody, które przytrafiają się bohaterom w Nibylandii pomagają dzieciom uporać się również z kłopotami, na które natrafiają w życiu codziennym.

          Jakie jeszcze wyzwania czekają na młodych odkrywców? Jakie tym razem zadania przygotuje dla dzieci kapitan Hak? Jedno jest pewne – w drugiej części przygód chłopca, który nigdy nie dorasta, na pewno nie zabraknie emocji.
          PREMIERA odc. 12,13: CANAL+ FAMILY, sobota, 14 stycznia 2017, 09:00

          Komentarz


          • CZYSTA ROBOTA
           (Spotless ep. 5,6)
           Serial kryminalny, Francja, Wlk. Brytania, 2015
           twórcy: Pascal Chaumeil
           obsada: Marc-André Grondin, Miranda Raison, Denis Ménochet, Doug Allen, Brendan Coyle

           Dwóch braci i demony przeszłości. W rolach głównych: laureat Cezara dla najbardziej obiecującego aktora Marc-André Grondin („Dzień, który odmienił twoje życie”, „C.R.A.Z.Y.”) oraz znany z filmów „Bękarty wojny” i „Terytorium wroga” Denis Ménochet.

           Akcja serialu dzieje się w Londynie. Jean Bastiere (Marc-André Grondin), francuz
           z pochodzenia, ma niecodzienne zajęcie – jego praca polega na usuwaniu śladów z miejsc przestępstw. Od lat wiedzie za to spokojne, uporządkowane życie rodzinne – u boku żony i dwójki dzieci. W każdym razie wiódł… do dnia, w którym, po kilkunastu latach, zjawia się brat Jeana, Martin (Denis Ménochet). A razem z nim przeszłość, o której bardzo chciał zapomnieć. Jak się okazuje, czas nie zawsze leczy rany, a teraźniejszość otwiera nowe.

           ODC. 5
           Gdy Nelson posuwa się za daleko, Jean odmawia wykonania zadania. Obawiający się odwetu Martin postanawia chronić brata. Mimo dobrych chęci, jego działania kończą się jednak jeszcze większymi kłopotami…

           ODC.5
           Jean odkrywa na dysku Kendricka sekretne informacje. Victor Clay planuje atak na Julie.
           W tym samym czasie kobieta dowiaduje się o 3 kredytach zaciągniętych przez Jeana. Niedługo potem Martin zostaje porwany.
           PREMIERA odc. 5,6: CANAL+ SERIALE, niedziela, 15 stycznia 2016, 20:00

           Komentarz


           • PLOTKARA
            (Gossip Girl)
            Serial, USA, 2007
            twórcy: Mark Piznarski
            obsada: Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley, Chace Crawford, Kelly Rutherford

            Pierwsza część kultowej serii o perypetiach elity nowojorskich nastolatków. W roli głównej znana z filmów „Wiek Adaline” i „Śmietanka towarzyska” Blake Lively, dla której serial stał się przepustką do wielkiej kariery.

            Plotkara to najgłośniejsza blogerka na Manhattanie, która opisuje życie zamieszkujących drogą dzielnicę nastolatków z wyższych sfer. Nic jej nie umknie i nic się przed nią nie ukryje. Jednym z głównych zajmujących Plotkarę tematów są najnowsze plotki dotyczące wybuchowej przyjaźni Sereny van der Woodsen (Blake Lively) i Blair Waldorf (Leighton Meester). Wyobraźnię tajemniczej blogerki i jej czytelników rozpala również rozkwitający romans Dana Humphreya (Penn Badgley) i Sereny, pozornie bajkowy związek Nate'a Archibalda (Chace Crawford) i Blair, nocne eskapady niepokornego Chucka Bassa (Ed Westwick) i wiele, wiele innych ciekawostek z życia nastolatków z Manhattanu.
            PREMIERA odc. 10: CANAL+ FAMILY, niedziela, 15 stycznia 2016, 17:30

            Komentarz


            • BROOKLYN 9-9 SEZON 4
             (Brooklyn Nine-Nine 4 ep. 5,6)
             Serial komediowy, USA, 2016
             obsada: Andy Samberg, Stephanie Beatriz, Terry Crews

             Nagrodzony dwoma Złotymi Globami, najlepszy serial komediowy roku 2014, powraca z czwartym sezonem. Brawurowe połączenie „13 posterunku” i „Rodzinki.pl”, a wszystko to w jak najbardziej amerykańskim sosie. W roli głównej niezastąpiony Andy Samberg („Ilu mialas facetów?”).

             Grupie błyskotliwych policjantów wyraźnie brakuje dyscypliny i przywódcy. Na co dzień zajmują się głównie niezdrową rywalizacją, plotkowaniem, flirtowaniem i dokuczaniem sobie wzajemnie. Sytuacja ulega zmianie, kiedy dowódcą posterunku zostaje Ray Holt (Andre Braugher). Przestrzega określonych reguł i tego samego wymaga od podwładnych. Co na to gwiazda komisariatu, błyskotliwy detektyw Jake Peralta? Jak dotąd, nie widział powodu,
             by przestrzegać jakichkolwiek zasad.

             W czwartym sezonie nadejdą duże zmiany! Jake i Holt, zostaną objęci programem ochrony świadków i będą musieli przystosować się do swojego nowego życia na Florydzie.
             Nie będzie to łatwe zadanie, a ich usilne próby sprostania nowej rzeczywistości obfitować będą w szereg jeszcze zabawniejszych zwrotów akcji.

             ODC. 5
             Zespół konkuruje w corocznym, organizowanym z okazji Haloween, plebiscycie na Najlepszego Detektywa. Walka o tytuł jest wyjątkowo zacięta.

             ODC. 6
             Cały zespół Nine-Nine angażuje się w organizację wesela Pimento i Rosy.
             PREMIERA odc. 5,6: CANAL+ SERIALE, wtorek, 17 stycznia 2017, godz. 21:00

             Komentarz


             • BLINDSPOT: MAPA ZBRODNI SEZON 2
              (Blindspot 2 ep. 5,6)
              Serial kryminalny, USA, 2016
              obsada: Sullivan Stapleton, Jaimie Alexander, Dylan Baker

              Powraca jeden z najbardziej wyczekiwanych i najlepiej ocenianych seriali sezonu 2015/2016. Znaleziona w centrum Nowego Jorku wytatuowana kobieta staje się kluczem do rozwiązania szeregu zagadek kryminalnych. Jak potoczą się jej losy po włączeniu się do sprawy CIA. W roli głównej znana z ekranizacji komiksów Marvela „Thor” Jaimie Alexander.

              „Blindspot. Mapa zbrodni” to historia cierpiącej na amnezję Jane Doe, zostaje znaleziona na Time Square zamknięta w torbie. Jej ciało niemal w całości jest pokryte tatuażami. To dzięki nim kobieta powoli odkrywa swoją przeszłość… Jak się okazuje, rysunki, teksty i liczby to nie tylko wskazówki, które prowadzą do ustalenia tożsamości Jane Doe, ale również klucz do rozwiązania wielu zagadek kryminalnych.

              W drugim sezonie Jane Doe zostaje przejęta przez przez CIA. Na jaw wychodzi również największa tajemnica pierwszego sezonu, czyli prawdziwa tożsamość kobiety – jej historia, to skąd się wzięła oraz z kim i gdzie się wychowała. Po tym odkryciu Jane stanie przed wieloma dramatycznymi wyborami. W drugim sezonie pojawiają się też nowe postacie,
              a najważniejszą z nich będzie agentka NSA Nas Kamal.

              Pierwszy odcinek nowego sezonu Blindspot: Mapa zbrodni udowodnił, że był to jeden z nielicznych seriali premierowych w ubiegłym roku, który słusznie otrzymał szansę na kontynuację. Ta jak na razie wypada bardzo dobrze. – NaEkranie.pl

              W postać tajemniczej Jane Doe ponownie wcieliła się piękna Jaimie Alexander, dla której była to pierwsza główna rola. Widzowie, a zwłaszcza fani ekranizacji komiksów Marvela, pamiętają ją jako Lady Sif, wojowniczą boginię Asgardu w filmach „Thor” (2011) i „Thor: Mroczny świat” (2013). Wcześniej aktorka grała również w serialach, takich jak „Kyle XY”
              i „Agenci T.A.R.C.Z.Y.”. Na planie „Blindspot: Mapy zbrodni” partneruje jej znany m.in.
              z serialu „Kontra: Operacja świt” Sullivan Stapleton.

              ODC. 5
              Po ataku na polityka, Weller i jego zespół rozpoczynają współpracę z przedstawicielem rządu USA – Alliem Knightem. Wspólnie próbują pozbyć się, odpowiedzialnego za ataki, lidera irlandzkiej mafii.

              ODC. 6
              Weller i Nas ścigają informatora, który ukrył się w Bułgarii. Jane z Romanem wspólnie wyruszają na niebezpieczną misję. Tymczasem Reade i Zapata pracują nad trudną i niezwykle pilną sprawą.
              PREMIERA odc. 5,6: CANAL+, czwartek, 19 stycznia 2017, godz. 21:00

              Komentarz


              • QUANTICO SEZON 2
               (Quantico 2 ep. 3,4)
               Serial kryminalny, USA, 2016
               twórcy: Patrick R. Norris
               obsada: Priyanka Chopra, Jake McLaughlin, Aunjanue Ellis, Johanna Braddy, Yasmine Al Massri

               Kontynuacja wciągającego serialu kryminalnego „Quantico”. W rolę Alex ponownie wcieliła się nagrodzona Kryształową Statuetką i uwielbiana przez publiczność Priyanka Chopra.

               Akcja drugiego sezonu rozgrywa się już po dramatycznych wydarzeniach z pierwszej serii,
               w której dzielna funkcjonariuszka Alex Parrish odkryła, że mózgiem morderczej operacji był człowiek stojący na czele jej treningu w Quantico. Dzięki jej szybkiej reakcji udało się uratować miliony istnień. Amerykańska bohaterka otrzymała za swoje czyny zaskakującą nagrodę: zwolnienie z FBI. Dostaje jednak szansę, aby znów służyć krajowi, w konspiracyjnych szeregach najlepszej agencji wywiadowczej Stanów Zjednoczonych, CIA. W drugim sezonie Alex zaczyna wymagające szkolenie.

               ODC.5
               Harry wciąż podejrzewa Alex i Ryana o złe zamiary. Jest zdeterminowany i pragnie dowiedzieć się więcej o planach tej dwójki. Owen powierza Leonowi specjalne zadanie.

               ODC.6
               Przebywający na farmie rekruci uczą się kolejnych umiejętności. Jeden z kursów przypomina Alex poświęcenie Simona. Nimah radzi dziewczynie i Ryanowi, aby nie ufali Harry’emu.
               PREMIERA odc. 5,6: CANAL+ SERIALE, poniedziałek, 16 stycznia 2016, 22:00

               Komentarz


               • NIEWIDZIALNY WRÓG
                (Eye in the Sky)
                thriller, Wlk. Brytania/RPA, 2015
                reżyseria: Gavin Hood
                obsada: Helen Mirren, Aaron Paul, Alan Rickman

                Thriller w reżyserii twórcy „Gry Endera” i „Tsotsi”, Gavina Hooda. Rządy USA i Wielkiej Brytanii w obliczu wojny domowej w Kenii. Na ekranie Helen Mirren, Alan Rickman i znany z serialu „Breaking Bad” Aaron Paul.

                Brytyjska pułkownik Katherine Powell (Helen Mirren) stoi na czele tajnej międzynarodowej operacji. Jej celem jest namierzenie terrorystów, którzy ukrywają się na terenie Kenii. Dzięki tajnym informacjom wywiadowczym kobieta odkrywa, że grupa przygotowuje się do samobójczego ataku, który może zagrozić setkom ludzi. Podejmuje decyzję o zlikwidowaniu zamachowców. Sytuacja komplikuje się jednak, gdy w strefie operacji niespodziewanie pojawia się dziewięcioletnia dziewczynka. Kobieta i całe dowództwo staną przed dramatycznym wyborem – czy poświęcić życie niewinnego dziecka dla uratowania setek innych? Dylemat wywoła międzynarodowy spór na szczeblach dowodzenia zarówno USA, jak i Wielkiej Brytanii…

                PREMIERA: CANAL+ sobota, 21 stycznia, godz. 21:00

                Komentarz

                Pracuję...
                X
                nc+