Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+ - opisy filmów

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Imigranci
  (Dheepan)
  Dramat, wojenny, Francja, Gruzja, 2014
  Reżyseria: Jaques Audiard
  Obsada: Jesuthasan Antonythasan, Kalieaswari Srinivasan, Claudine Vinasithamby, Vincent Rottiers, Faouzi Bensaïdi, Marc Zinga

  Złota Palma w Cannes 2015, 9 nominacji do Cezara 2016, w tym w kategoriach najlepszy film i najlepszy reżyser). Dramat Jaques’a Audiarda („Prorok” - Grand Prix MFF w Cannes 2009), połączenie melodramatu z kinem akcji, bezkompromisowe, realistyczne kino o bohaterstwie i odwecie.

  Bojownik Tamilskich Tygrysów (Jesuthasan Antonythasan) ucieka z kraju ogarniętego wojną domową. Towarzyszą mu nieznajome - kobieta (Kalieaswari Srinivasan) i jej córka. Dheepan ma nadzieję, że udając rodzinę będzie mu łatwiej uzyskać azyl w Europie. Po dotarciu do Paryża uciekinierzy nie mogą znaleźć dla siebie miejsca aż do chwili, w której Dheepan znajduje pracę dozorcy zaniedbanego bloku na przedmieściach. Trafia tym samym w sam środek lokalnej wojny gangów. Przemoc, z którą styka się co dzień, na nowo otwiera w nim wojenne rany. Mężczyzna musi znów rozbudzić w sobie wojownicze instynkty, aby chronić osoby, z którymi ma nadzieję stworzyć prawdziwą rodzinę.
  Filmy z festiwalu w Cannes
  PREMIERA: CANAL+, niedziela, 22 maja 2016, 20:20

  Komentarz


  • Eskorta
   (Homesman)
   Dramat, western, USA, Francja, 2014
   Reżyseria: Tommy Lee Jones
   Obsada: Hilary Swank, Tommy Lee Jones, Meryl Streep, Grace Gummer, Miranda Otto, Sonja Richter

   Urzekający klimat, wspaniałe zdjęcia i doskonałe aktorstwo laureatów Oscara® Hilary Swank („Za wszelką cenę”, „Nie czas na łzy”) oraz reżyserującego obraz Tommy’ego Lee Jonesa („Ścigany”). Przyjęty owacjami w Cannes wyjątkowy western, w którym Dziki Zachód jest pokazany oczami kobiet. Zaskakujące zwroty akcji, Indianie i krwawa zemsta, ale także ludzkie dramaty, trudy codziennego życia i niespełnione marzenia.

   Niezależna, samotna farmerka Mary Bee Cudy (Hilary Swank) podejmuje się misji, której bali się wszyscy mężczyźni. Ma zawieźć trzy niepoczytalne kobiety na drugi koniec kraju, gdzie ma się nimi zająć żona pastora (Meryl Streep). W podróży towarzyszy jej wdzięczny za ocalenie życia dezerter George Briggs (Tommy Lee Jones).
   Filmy z festiwalu w Cannes
   PREMIERA: CANAL+, niedziela, 22 maja 2016, 22:15

   Komentarz


   • Gang Rosenthala
    (Closer To The Moon)
    Komediodramat, USA, Polska, Włochy, Francja, 2014
    Reżyseria: Nae Caranfil
    Obsada: Vera Farmiga, Mark Strong, Harry Lloyd

    Oparta na faktach historia największego rabunku w historii Narodowego Banku Rumuńskiego. Jeden z najdroższych filmów w historii rumuńskiej kinematografii. W obsadzie m.in. Vera Farmiga i Mark Strong.

    Bukareszt, rok 1959. Max Rosenthal (Mark Strong), Alice Bercovich (Vera Farmiga), Dumi Dorneanu (Tim Plester), Răzvan Orodel (Joe Armstrong) i Iorgu Ristea (Christian McKay) to bohaterowie wojenni, członkowie rumuńskiej society. Piątka tworzy gang, który dokonuje niezwykle zuchwałego napadu na Rumuński Bank Narodowy. Ten największy w historii kraju rabunek jest policzkiem dla komunistycznej władzy. Śmiałkowie zostają pojmani, a następnie skazani na śmierć. W oczekiwaniu na wyrok grupa zostaje zmuszona do zagrania siebie w propagandowym filmie dokumentalnym, będącym rekonstrukcją dokonanego przez nich skoku.
    PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 23 maja 2016, 21:00

    Komentarz


    • Poznaj uroki TOSKANII
     (Tuscany)
     dokument, Węgry, 2015
     reżyseria: Istvan Kalman

     Toskania, zwana niegdyś Etrurią ze względu na zamieszkujący ją pierwotnie lud zwany Etruskami, to dziś jeden z najważniejszych centrów turystyki na świecie. Zwiedzających z całego świata przyciągają nie tylko wspaniałe średniowieczne i renesansowe zabytki i światowej sławy muzea, ale także specjały lokalnej kuchni i wina. Oczy turystów cieszą również charakterystyczne dla regionu malownicze doliny pośród majestatycznych gór i piękna, wyrazista architektura. Warte odwiedzenia miejsca w Toskanii to głównie sławne dzięki historii i kulturze miasta, takie jak Florencja z przepiękną katedrą oraz biblioteką Medyceuszy, Siena z rynkiem w kształcie muszli i wyścigami palio czy Piza ze słynną krzywą wieżą. Ale Toskania to także nadmorskie kurorty, takie jak Marina di Massa, Viareggio czy wyspa Elba oraz miasta termalne Montecatini czy okolice Lukki. Dzięki technologii 3D i CGI autorzy dokumentu pozwalają przenieść się do Toskanii i rozkoszować się jej urokiem po przez obrazy najwyższej jakości.
     PREMIERA: CANAL+ family, poniedziałek, 23 maja 2016, 20:00

     Komentarz


     • Męska jaskinia
      (The Man Cave)
      komedia, Niemcy, 2014
      Reżyseria: Franziska Meyer Price
      Obsada: Christoph Maria Herbst, Elyas M’barek, Detlev Buck, Dominic Boeer, Cosma Shiva Hagen, Lisa Maria Potthoff, Michael Gwisdek, Serkan Çetinkaya

      Chroniąc się przed gniewem kobiet, trzech sąsiadów tworzy oazę, w której mogą przebywać tylko mężczyźni.

      Eroll (Elyas M’barek), Lars (Christoph Maria Herbst) i Helmut (Detlev Buck) są zmęczeni wysłuchiwaniem plotek żon i chodzeniem z nimi na zakupy. Postanawiają utworzyć przestrzeń przeznaczoną wyłącznie dla mężczyzn. Męska jaskinia znajduje się w piwnicy budynku, w którym mieszkają. Tam mogą bez przeszkód oglądać mecze piłki nożnej, zjeść pizzę, wypić piwo i ponarzekać na kobiety. Niestety, zarządca budynku, Aykut (Serkan Çetinkaya), nie jest zachwycony pomysłem lokatorów. Co gorsza, nie jest zainteresowany dołączeniem do grupy i dąży do tego, by jaskinię zamknąć. Przyjaciele są gotowi do walki, aby chronić swoją oazę. Jednak w jej trakcie pojawiają się miedzy nimi napięcia, ponieważ są zmuszeni przyznać się do własnych słabości i podjąć decyzje, które mają wpływ ich życie i przyjaźń.
      PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek, 24 maja 2016, 20:00

      Komentarz


      • Rozumiemy się bez słów
       (La Famille Belier)
       komediodramat, Francja, Belgia, 2014
       Reżyseria: Eric Lartigau
       Obsada: Louane Emera, Karin Viard, François Damiens, Eric Elmosnino, Luca Gelberg

       Sześć nominacji do Cezara, w tym statuetka dla Louane Emery w kategorii najbardziej obiecująca aktorka.

       W rodzinie Bélier 16-letnia Paula (Louane Emera) jest jedyną osobą słyszącą. W związku z tym pełni rolę naturalnego łącznika ze światem dźwięków, niezastąpionego przewodnika w codziennym dla matki (Karin Viard), ojca (François Damiens) i brata (Luca Gelberg). Paula osiągnęła już jednak wiek, w którym zaczyna szukać swojego miejsca na świecie oraz miłości. Idąc za głosem serca, dziewczyna zapisuje się do szkolnego chóru. Nauczyciel muzyki (Eric Elmosnino) odkrywa jej talent wokalny i proponuje szkołę muzyczną w Paryżu. Paula nie wie, jak powiedzieć o tym rodzicom.
       PREMIERA: CANAL+ FILM, środa, 25 maja 2016, 20:00

       Komentarz


       • Saga Wikingów
        (Northmen - A Viking Saga)
        przygodowy, RPA, Niemcy, Szwajcaria, 2014
        Reżyseria: Claudio Fäh
        Obsada: Tom Hopper, Anatole Taubman, Ed Skrein, James Norton, Ryan Kwanten, Charlie Murphy

        Zrealizowana z rozmachem, epicka opowieść o średniowiecznych mrocznych czasach, gdy najwyższą wartością była odwaga. Wartka akcja, surowe warunki życia w Europie IX wieku, starannie odtworzone kostiumy i broń z epoki. W obsadzie gwiazdy serialowych przebojów „Czysta krew” i „Piraci” – Ryan Kwanten i Tom Hopper, wspierani przez Charlie Murphy („Tajemnica Filomeny”) i Anatole’a Taubmana („Wersal. Prawo krwi”, „Filary Ziemi”).

        Wygnani z ojczyzny Wikingowie pod wodzą nieustraszonego Asbjörna (Tom Hopper) wyruszają do Brytanii. Chcą zrabowanym z klasztorów złotem wykupić swą wolność i powrót do kraju. Podczas podróży gwałtowny sztorm zatapia statek i wyrzuca rozbitków na szkockim wybrzeżu. Jedyną szansą na przetrwanie staje się wyprawa do rządzonej przez Wikingów osady Danelaw. Po drodze ludzie Asbjörna napadają na konwój, a w ich ręce wpada piękna Lady Inghean (Charlie Murphy), córka króla Szkotów – Dunchaida (Danny Keogh). Zrozpaczony władca wzywa na pomoc Wilcze Stado – oddział okrytych złą sławą najemników, którym przywodzi para bezlitosnych morderców Hjorr (Ed Skrein) i Bovarr (Anatole Taubman). Pogoń jest coraz bliżej, jednak do Wikingów dołącza niespodziewanie tajemniczy mnich Conall (Ryan Kwanten), który zna lokalizację zagubionego traktu wiodącego do Danelaw.

        Główną rolę Asbjörna, przywódcy wikingów, powierzono angielskiemu aktorowi, Tomowi Hopperowi, który zdobył popularność rolą Billy’ego Bonesa w wyprodukowanym przez Michaela Baya serialu „Piraci” oraz rolą Sir Percivala w serialu „Przygody Merlina”. Rrywala Asbjörna, Bovarra, zagrał pochodzący ze Szwajcarii Anatole Taubman, znany z m.in. z „007 Quantum of Solace” oraz seriali „Wersal. Prawo krwi” i „Filary Ziemi”. Jedyną kobietą w obsadzie jest Charlie Murphy, która wcieliła się w postać szkockiej księżniczki Inghean. Rola wojowniczego mnicha Conalla przypadła Ryanowi Kwantenowi, gwieździe serialu „Czysta krew”.
        PREMIERA: CANAL+, piątek, 27 maja 2016, 21:00

        Komentarz


        • Wiek Adaline
         (The Age Of Adaline)
         Romans, fantasy, USA, 2015
         Reżyseria: Lee Toland Krieger
         Obsada: Blake Lively, Michiel Huisman, Kathy Baker, Harrison Ford, Ellen Burstyn

         Baśń dla dorosłych, stawiająca pytania o przemijanie. Historia urodzonej na początku XX wieku młodej kobiety, która wskutek wypadku przestaje się starzeć.

         Urodzona na początku XX wieku Adaline (Blake Lively ) ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności, z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać swój sekret przed ludźmi, ale także przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Nieustannie podróżując i zmieniając tożsamość, traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Samotna, pełna dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały niemal XX wiek. W końcu Adaline znajduje mężczyznę (Michiel Huisman), dla którego chce wyrzec się nieśmiertelności.
         PREMIERA: CANAL+, niedziela, 29 maja 2016, 21:00
         Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
         Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


         Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

         Komentarz


         • Poznaj uroki SYCYLII
          (Sicily)
          dokument, Węgry, 2015
          reżyseria: Istvan Kalman

          Sycylia to największa wyspa na Morzy Śródziemnym, która z racji swojego położenia może poszczycić się niezwykłą historią, wspaniałymi zabytkami i zapierającą dech w piersiach naturą z Etną, najwyższym aktywnym wulkanem w Europie. Spośród wielu obiektów wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, największym powodzeniem turystów cieszą się na Sycylii: Dolina Świątyń w Agrigento, będąca jednym z najwybitniejszych przykładów greckiej sztuki i architektury, a jednocześnie pomnik narodowy Włoch, Villa Romana del Casale, czyli luksusowa rzymska willa z przełomu III i IV w. p.n.e, a także Syrakuzy i Skalna Nekropolia w Pantalica, mieszcząca ponad 5000 grobowców z okresu od XIII do VII wieku p.n.e. W znanych z bogatej historii Syrakuz szczególną uwagę przyciąga największy na Sycylii grecki teatr oraz stare kamieniołomy. Dzięki technologii 3D i CGI pozwalają przenieść się na Sycylię i rozkoszować się urokiem tej wspaniałej wyspy.
          PREMIERA: CANAL+ family, poniedziałek, 30 maja 2016, 20:00
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


          Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

          Komentarz


          • Egzorcyzmy Molly Hartley
           (The Exorcism Of Molly Hartley)
           horror, USA, 2015
           Reżyseria: Steven R. Monroe
           Obsada: Sarah Lind, Devon Sawa, Gina Holden

           Molly Hartley powraca. Sześć lat po ukończeniu szkoły („The Haunting of Molly Hartley”) okazuje się demon w niej cały czas żyje.

           Sześć lat po ukończeniu szkoły Molly Hartley (Sarah Lind) zostaje oskarżona o morderstwo i zamknięta w szpitalu psychiatrycznym, gdzie sieje strach wśród personelu i pacjentów. Winnym jest demon, który zagnieździł się w jej ciele i nadal rośnie w siłę. Jej jedynym ratunkiem wydaje się zawieszony w pełnieniu kapłańskich obowiązków ksiądz-egzorcysta, który ratując dziewczynę chce odkupić swoje winy.
           PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 30 maja 2016, 23:00
           Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
           Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


           Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

           Komentarz


           • Przeprowadzka
            (5 Flights Up)
            komediodramat, USA, 2015
            Reżyseria: Richard Loncraine
            Obsada: Diane Keaton, Morgan Freeman, Cynthia Nixon

            Oparta na powieści „Heroic Measures” Jill Ciment satyra na media i rynek nieruchomości. Świetny obraz miasta, jego zagonionych mieszkańców i międzyludzkich więzi. W obsadzie Diane Keaton, Morgan Freeman, Cynthia Nixon.

            Starsze małżeństwo, Ruth (Diane Keaton) i Alex (Morgan Freeman), po 40 latach mieszkania w apartamencie na Brooklynie postanawia ze względów zdrowotnych wystawić go na sprzedaż i przeprowadzić się na Manhattan. Okazuje się, że nie jest to prosta sprawa. Weekend, podczas którego agent nieruchomości ma zlicytować mieszkanie, zmienia się bowiem w ciąg niespodziewanych zdarzeń.
            PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek, 31 maja 2016, 20:00
            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


            Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

            Komentarz


            • Świat według T.S. Spiveta
             (The Young and Prodigious T.S. Spivet)
             Dramat, fantasy, Francja, Kanada, Australia, 2013
             Reżyseria: Jean-Pierre Jeunet
             Obsada: Kyle Catlett, Helena Bonham Carter, Judy Davis

             Kino familijne z morałem autorstwa francuskiego wizjonera kina Jeana-Pierre’a Jeuneta („Miasto zaginionych dzieci", „Delicatessen", „Obcy 3”) z nagrodzonymi Cezarem i na festiwalu Camerimage zdjęciami Thomasa Hardmeiera.

             T.S. Spivet (Kyle Catlett) mieszka na ranczu w Montanie wraz z zafascynowaną morfologią chrząszczy matką (Helena Bonham Carter), ojcem - kowbojem (Callum Keith Rennie) i 14-letnią siostrą Gracie (Niamh Wilson), która marzy, by zostać Miss Ameryki. T.S. jest 10-letnim geniuszem, którego pasją jest kartografia i wynalazki. Pewnego dnia otrzymuje niespodziewany telefon z muzeum Smithsonian z informacją o tym, że został laureatem prestiżowej nagrody Baird za wynalezienie perpetuum mobile. Z tej okazji planowana jest uroczystość na jego cześć, na której on sam ma wygłosić mowę. T.S. wsiada więc potajemnie do pociągu towarowego i wyrusza w pełna przygód podróż życia.
             PREMIERA: CANAL+ FILM, środa, 1 czerwca 2016, 20:00
             Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
             Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


             Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

             Komentarz


             • Gunman: Odkupienie
              (Gunman)
              Thriller, film akcji, Wielka Brytania, Francja, Hiszpania, 2015
              Reżyseria: Pierre Morel
              Obsada: Sean Penn, Idris Elba, Jasmine Trinca, Javier Bardem, Ray Winstone, Mark Rylance

              Najnowszy film akcji Pierre Morela („Uprowadzona”) z Seanem Pennem w roli twardziela i plejadą gwiazd na drugim planie: Idrisem Elbą, Javierem Bardemem, Rayem Winstonem i Markiem Rylance’em.

              James Terrier (Sean Penn) pracował kiedyś jako likwidator dla amerykańskich służb. Teraz sam stał się celem grupy wykwalifikowanych morderców, którzy ścigają go od afrykańskiej dżungli, poprzez ulice Londynu, aż po tętniącą życiem Barcelonę. Terrier, by przetrwać i ocalić ukochaną, musi pokonać jedną z najpotężniejszych organizacji współczesnego świata. Wie doskonale, że w tym świecie nie liczy się prawo, ani moralność. Wygrywają silniejsi i bardziej bezwzględni.
              Tydzień z kryminałem
              PREMIERA: CANAL+, piątek, 3 czerwca 2016,
              Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
              Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


              Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

              Komentarz


              • KRONIKI ZORRO
               (Zorro The Chronicles)
               Serial animowany, Francja , 2015, 26 odc.
               Reżyseria: Pierre Sissman, Olivier Lelardoux

               Aminowany, pełen humoru serial akcji dla dzieci oraz ich rodziców, którzy pamiętają wcześniejsze, znakomite ekranizacje przygód Zorro, zamaskowanego superbohatera stworzonego w 1919 roku przez Johnstona McCulleya. Pierwsza adaptacja zrealizowana w technologii CGI (computer-generated imagery), dająca doskonałą jakość HD i realistyczne efekty.

               Lata 20 XIX wieku. Kalifornia znajduje się podrządami Hiszpanów. Nastoletni Don Diego, jest synem szanowanego mieszkańca miasteczka Los Angeles, Alejandro de la Vega. Nie potrafi jednak przejść obojętnie wobec niesprawiedliwych rządów komendanta miasta, a zwłaszcza podatkowemu uciskowi miejscowej ludności. Nie mogąc otwarcie wystąpić przeciw zachłannemu komendantowi, młody Don Diego przywdziewa maskę i pod pseudonimem Zorro (po hiszpańsku lis) staje w obronie uciskanych. By ośmieszyć Hiszpanów, wykorzystuje spryt i poczucie humoru. Pomaga mu siostra bliźniaczka Ines i wierny przyjaciel Bernardo.
               PREMIERA: CANAL+ FAMILY, sobota, 28 maja 2016, 9:00, dwa odcinki
               Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
               Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


               Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

               Komentarz


               • GOLDBERGOWIE
                (The Goldbergs)
                Serial komediowy , USA, 2013, 23 odc.
                Twórca: Adam F. Goldberg
                Obsada: Wendi McLendon-Covey (Beverly Goldberg), Sean Giambrone ( Adam Goldberg), Troy Gentile ( Barry Goldberg), Hayley Orrantia (Erica Goldberg), George Segal (Albert 'Pops' Solomon), Jeff Garlin (Murray Goldberg )

                Osadzona w szalonych latach 80. XX wieku komedia o dorastaniu w wielopokoleniowej, głośnej, lekko dysfunkcyjnej, ale kochającej się rodzinie. Uzbrojony w kamerę wideo 11-letni Adam podgląda dziwactwa i szaleństwa swojej rodziny.

                Zanim pojawiły się blogi dla rodziców, lajki za pokazywanie się i alergie na orzeszki ziemne, były lata 80., kiedy internet był tylko snem, światem rządziły magnetowidy i na każdą okazje była odpowiednia ballada. Dla 11-letniego Adama był to cudowny czas dzieciństwa na przedmieściach, które przeżywał uzbrojony w kamerę wideo, by rejestrować życie swojej kochanej, choć nieco chaotycznej rodziny: nadopiekuńczej mamy Beverly (Wendi McLendon-Covey), szorstkiego, ale troskliwego ojca Murraya (Jeff Garlin), ukochanego dziadka (George Segal) i rodzeństwa: Barry’ego (Troy Gentile) i Eriki (Hayley Orrantia). Lekcje jazdy, pierwsza praca, egzaminy na studia, nowi i starzy przyjaciele, poszukiwanie pierwszego pocałunku, radzenie sobie z utrzymaniem kontaktu z nastoletnimi dziećmi, odkopywanie młodzieńczych pasji w obliczu starzenia się – to codzienność Goldbergów, którą Adamowi udało się zarejestrować.

                W obsadzie serialu znalała się Wendi McLendon-Covey („Druhny”), Jeff Garlin (serial „Pohamuj entuzjazm”), Hayley Orrantia („Bóg nie umarł 2”), Troy Gentile („Facet pełen uroku”) oraz nominowany do Oscara za „Kto się boi Wirginii Wolf?” George Segal i Sean Giambrone w roli Adama.
                PREMIERA: CANAL+ FAMILY, niedziela, 29 maja 2016, 17:30
                Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


                Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

                Komentarz

                Pracuję...
                X
                nc+