Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+ - opisy filmów

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • WIRTUOZ
  (Grand Piano)
  Thriller, psychologiczny, Hiszpania, 2013
  Reżyseria: Eugenio Mira
  Obsada: Elijah Wood, John Cusack, Allen Leech, Kerry Bishé, Alex Winter, Tamsin Egerton, Don McManus, Benjamin Nathan-Serio

  Elijah Wood i John Cusack w trzymającym do ostatniej minuty w napięciu thrillerze o powracającym do sali koncertowej utalentowanym pianiście, który staje się zakładnikiem jednej z obecnych na sali osób. Film według scenariusza Damiena Chazelle’a („Whiplash").

  Zaliczany do grona najwybitniejszych pianistów na świecie Tom Selznick (Elijah Wood) zrezygnował z publicznych występów ze względu na paraliżującą go tremę. Po kilku latach przerwy niespodziewanie decyduje się jednak powrócić do koncertowania, by wziąć udział w koncercie dedykowanym pamięci jego zmarłego niedawno nauczyciela i mistrza. Przed występem w Chicago znajduje w swoim zeszycie z nutami tajemniczą wiadomość. Sprawia ona, że spojrzenie w oczy publiczności okazuje się jeszcze trudniejsze, niż przypuszczał. Musi rozwikłać zagadkę, kim jest zagrażający mu mężczyzna i dlaczego skierował do niego list.
  PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek, 12 stycznia 2016, 20:00
  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


  Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

  Komentarz


  • UTRZYMANKA
   (Kept Woman)
   Thriller, dramat, Kanada, 2015
   Reżyseria: Michel Poulette
   Obsada: Courtney Ford, Shaun Benson, Andrew W. Walker

   Historia inspirowana faktami. Kobieta zostaje porwana przez sąsiada i uwięziona w bunkrze urządzonym w tylu lat 50. XX wieku.

   Jess (Courtney Ford) razem z narzeczonym (Andrew W. Walker) przenoszą się do domu na przedmieściach, po tym, jak zostali obrabowani mieszkając w mieście. Wkrótce po przeprowadzce poznają dziwnego, ale uroczego sąsiada Simona (Shaun Benson), który wydaje się bardzo staroświecki w sposobie, w jaki mówi i ubiera się. Jess przeczuwa, że Simon skrywa
   jakąś tajemnicę. Niepokoi ją, że zasłony w jego salonie są zawsze zaciągnięte, a meble całkowicie nie pasują do jego osobowości. Intuicja jej nie zawodzi, ale nie udaje jej się uniknąć planów, które Simon ma wobec niej. Zostaje porwana i zmuszona do życia w dziwnym, urządzanym w stylu lat 50. bunkrze sąsiada.
   PREMIERA: CANAL+ FILM, środa, 13 stycznia 2016
   Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
   Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


   Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

   Komentarz


   • KLĄTWA JESSABELLE
    (Jessabelle)
    Horror, USA, 2014
    Reżyseria: Kevin Greutert
    Obsada: Sarah Snook, Mark Webber, Mark Webber, David Andrews, Joelle Carter, Ana de la Reguera, Larisa Oleynik

    Intrygujący horror reżysera „Piły VI” i „Piły 3D” Kevina Greuterta oraz producenta „Paranormal Activity” Jasona Bluma. Młoda kobieta po wypadku powraca do rodzinnego domu na czas rehabilitacji. Nawiązuje tam kontakt z dawno zmarłą matką, która przepowiada jej okrutną śmierć.


    Jessabelle (Sarah Snook) ledwie uszła z życiem z tragicznego wypadku, w którym zginął jej chłopak i ich nienarodzone dziecko. Dziewczyna na jakiś czas zostaje przykuta do wózka. Nie mając innego wyjścia przenosi się do domu ojca, którego nie widziała od lat. W położonym na odludziu domu w rodzinnej Luizjanie Jess odkrywa taśmy zostawione jej przez nieżyjącą matkę. Nie udaje jej się jej jednak obejrzeć w całości. Jednocześnie zaczynają ją prześladować dziwne sny oraz trudne do wyjaśnienia wizje. Okazuje się, że na jej powrót od lat czeka przerażająca siła.
    PREMIERA: CANAL+, piątek, 15 stycznia 2016, 21:00
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


    Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

    Komentarz


    • POD KOPUŁĄ 3
     (Under the Dome 3)
     Serial science fiction, USA, 2015, 13 odc.
     Twórcy: Brian K. Vaughan, Stephen King
     Producenci: m.in. Stephen King, Brian K. Vaughan, Neal Baer, Jack Bender, Steven Spielberg
     Obsada: Mike Vogel, Rachelle Lefevre, Dean Norris, Alexander Koch, Colin Ford, Mackenzie Lintz, Marg Helgenberger, Eriq La Salle

     Doceniony 5 nominacjami do nagrody Saturn serial firmowany nazwiskami Stephena Kinga (autor powieści, scenarzysta, producent) i Stevena Kinga (producent wykonawczy). Opowieść o ludzkiej naturze ujawniającej się pod wpływem dramatycznych okoliczności. W obsadzie Mike Vogel („serial „Koniec dzieciństwa”), Rachelle Lefevre („Saga: Zmierzch”) i Dean Norris (serial „Breaking Bad”).

     Niewielkie amerykańskie miasteczko zostało odcięte od świata przez tajemniczą kopułę, która reaguje na to, co robią uwięzieni wewnątrz ludzie. Odizolowanie, brak logicznego wytłumaczenia sytuacji i poczucie zagrożenia wyzwalają w nich najlepsze i najgorsze instynkty. Stawiając czoła wyzwaniom ze strony kopuły i samych siebie, mieszkańcy odnajdują w sobie energię i odwagę, aby przetrwać postapokaliptyczną izolację. Za każdym razem, kiedy wydaje się, że dowiedzieli się czegoś o działaniu kopuły i znaleźli sposób na wydostanie się na zewnątrz, sytuacja się zmienia i znów stają w obliczu niepewności. W trzecim, finałowym sezonie poznają wreszcie prawdę na temat pochodzenia kopuły i jej mocy. Odkrywają, że nie tylko ona była dla nich zagrożeniem, że prawdziwy wróg był z nimi wewnątrz.

     Serial został zrealizowany przez grupę doświadczonych filmowców, takich jak Steven Spielberg, Brian K. Vaughan i Jack Bender, którzy mają na koncie kultowy serial „Lost – Zagubieni” czy 7-krotnie nominowany do nagrody Emmy Neal Baer (seriale „Ostry dyżur”, „Prawo i bezprawie”). Stephen King, autor pierwowzoru literackiego, jest od początku aktywnym członkiem ekipy i jako współscenarzysta serialu rozwija w nim tematy i wątki, których w jego książce nie było. Od drugiego sezonu kładł szczególny nacisk na to, by pokazać, co się dzieje z bohaterami, kiedy uświadomią sobie, że sytuacja, w której się znaleźli nie jest przejściowa.

     W stałej obsadzie „Pod kopułą” występują m.in. Mike Vogel, Rachelle Lefevre i Alexander Koch. Znany z serialu „Breaking Bad” Dean Norris, Colin Ford i Mackenzie Lintz byli za swoje role w “Pod kopułą” nominowani do nagrody Saturna. W trzecim sezonie do obsady dołącza laureatka nagrody Emmy Marg Helgenberger jako Christine Price, nowa rezydentka Chester’s Mill posiadająca wiedzę na temat pochodzenia kopuły. W rolę bezwzględnego Hektora Martina, prezesa firmy energetycznej ojca Barbie’ego, wcielił się Eriq La Salle.
     PREMIERA: CANAL+ SERIALE, niedziela, 10 stycznia 2016, 22:00, dwa odcinki
     Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
     Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


     Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

     Komentarz     • fot. Monolith Films

      FURIA
      (Fury)
      Wojenny, USA, 2014
      Reżyseria: David Ayer
      Obsada: Brad Pitt, Shia LaBeouf, Logan Lerman, Michael Peña, Jon Bernthal

      Docenione nominacją Złotej Żaby na Camerimage zdjęcia, historyczny realizm i dbałość o detale. Okrucieństwo wojny z perspektywy pojedynczego żołnierza w trzymającym w napięciu dramacie wojennym Davida Ayera („Bogowie ulicy”) ze świetnymi rolami Brada Pitta i Shii LaBeoufa.

      Kwiecień 1945 roku. Wojska alianckie maszerują na Berlin. W Niemczech napotykają fanatyczny opór zorganizowany przez oddziały SS. Oddziały pancerne na każdym kroku napotykają pułapki i ponoszą duże straty. Jednym z czołgów 2. Dywizji Pancernej, nazywanej „Piekłem na kołach”, jest „Furia”, Sherman dowodzony przez sierżanta Dona Colliera (Brad Pitt). Załoga składa się z zaprawionych w boju weteranów: cytującego na każdym kroku Biblię celowniczego Boyda Swana (Shia LaBeouf), zapatrzonego w niego Grady’ego Travisa (Jon Bernthal) i pochodzącego z Meksyku Triniego Garcii (Michael Peña). Podczas jednej z misji „Furia” traci strzelca, którego zastępuje młody rekrut tuż po 8-tygodniowym szkoleniu, Norman Ellison (Logan Lerman). Niewinny, nieskażony brutalnością wojny chłopak musi szybko dostosować się do rzeczywistości. Zwłaszcza, że „Furia” dostaje misję za linią frontu, gdzie stawią czoła znacznie potężniejszym siłom wroga.

      „Furia” to świetnie zrealizowane, trzymające w napięciu kino wojenne, które z przyjemnością obejrzą zarówno zainteresowani II wojną światową amatorzy realistycznych filmów batalistycznych, jak miłośnicy dobrego kina akcji oraz ciekawych postaci. Reżyser David Ayer jest znany z pisania mocnych scenariuszy, w których sceny akcji uzupełniają ciekawie zarysowane ludzkie dramaty. „Furia”, podobnie jak napisane i wyreżyserowane przez niego „Dzień próby” i „Szybcy i wściekli”, zagłębia się więc przede wszystkim w więzi łączące głównych bohaterów. Przy realizacji Ayer współpracował blisko z doradcami wojskowymi, aby jak najlepiej oddać na ekranie wszystkie możliwe detale i wciągnąć widzów do stworzonego przez siebie świata. Przed rozpoczęciem zdjęć aktorzy - Brad Pitt, Shia LaBeouf, Logan Lerman, Michael Peña, Jon Bernthal - przeszli specjalne czteromiesięczne przygotowania obejmujące m.in. tygodniowy obóz szkoleniowy pod nadzorem Navy Seals. Ayer zmusił również obsadę do zamieszkania w czołgu, gdzie przez dłuższy czas musieli razem przebywać, spać i jeść.

      W większości produkcji związanych z II wojną światową nie czuć tego, że w jej trakcie zginęło 60 milionów ludzi. Ayer pragnął podkreślić koszmar tej wojny. Pomógł mu odpowiedzialny za scenografię Andrew Menzies, który z powodzeniem wykreował pełną brudu i błota, zniszczoną wojenną rzeczywistość. Jednak na największe uznanie zasłużył autor zdjęć Roman Vasyanov, który pracował z Ayerem przy „Bogach ulicy”. To on zdecydował, że „Furia” zostanie nakręcona na taśmie filmowej, bez użycia kamer cyfrowych. Za swoją pracę, a zwłaszcza mistrzowskie zdjęcia wewnątrz czołgu, został nominowany do Złotej Żaby na MFF Camerimage 2014.
      PREMIERA: CANAL+, sobota, 16 stycznia 2016, 21:00

      Komentarz


      • ANATOMIA ZEMSTY
       (Life Of Crime)
       Komedia, USA, 2013
       Reżyseria: Daniel Schechter
       Obsada: Jennifer Aniston, Tim Robbins, John Hawkes, Will Forte, Yasiin Bey vel. Mos Def, Isla Fisher

       Adaptacja powieści „The Switch" Elmore’a Leonarda, autora pierwowzoru „Jackie Brown” Tatantina. Dobrze przyjęta przez widzów i krytyków komedia kryminalna z Jennifer Aniston i Timem Robbinsem w obsadzie.

       Złodzieje samochodów Louis Gara (John Hawkes) i Ordell Robbie (Yasiin Bey vel. Mos Def) po wyjściu z więzienia porywają dla okupu Mickey Dawson (Jennifer Aniston), żonę wpływowego lokalnego biznesmena (Tim Robbins). Ku ich zaskoczeniu, Frank Dawson odmawia uiszczenia miliona dolarów okupu za małżonkę. Od jakiegoś czasu szuka bowiem sposobu, by się z nią rozwieść i związać z młodszą kochanką (Isla Fisher). Na wieść o tym Mickey postanawia się na nim zemścić i jednoczy siły ze swoimi porywaczami.
       PREMIERA: CANAL+, niedziela, 17 stycznia 2016, 21:00

       Komentarz


       • 88
        (88)
        Thriller, film akcji, USA, 2014
        Reżyseria: April Mullen
        Obsada: Katharine Isabelle, Christopher Lloyd, Tim Doiron, Jesse McCartney, Kyle Schmid

        Dynamiczny thriller. Kobieta próbuje dopaść morderców jej chłopaka, ale z powodu zaburzenia zwanego ucieczką histeryczną i częściowej amnezji nie odróżnia rzeczywistości od fikcji.

        Gdy chłopak Gwen (Katharine Isabelle) zostaje zamordowany, dziewczyna doznaje szoku, który sprawia, że zaczyna mieć luki w pamięci. Odzyskuje przytomność w restauracji i zaskoczona znajduje w torebce broń. Przypadkowo strzela do kelnerki. Uciekając, trafia do pokoju hotelowego, do którego klucz posiada, choć nie pamięta skąd. W pokoju znajduje martwe ciało przyjaciela. Nagle pojawia się mężczyzna, który grozi, że ją zabije. Ratuje ją Ty (Tim Doiron), który upiera się, że wspólnie zaplanowali zlikwidowanie bossa podziemia, Cyrusa (Christopher Lloyd). Gwen nie pamięta Tya, ani ich wspólnych planów, ale nie mając wyjścia, wyrusza z nim w pełną przemocy podróż, na końcu której odkrywa prawdę.
        PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 18 stycznia 2016, 21:00

        Komentarz


        • DRUGA SZANSA
         (En Chance Til)
         Thriller, dramat, Dania, 2014
         Reżyseria: Susanne Bier
         Obsada: Nikolaj Coster-Waldau, Nikolaj Lie Kaas, Ulrich Thomsen, Maria Bonnevie, Thomas Bo Larsen

         Nikolaj Coster-Waldau („Gra o tron”) i Nikolaj Lie Kaas (serial „Banshee”) w thrillerze obyczajowym w reżyserii laureatki Oscara i Złotego Glonu Susanne Bier („W lepszym świecie”) na podstawie scenariusza Andersa Thomasa Jensena („Jabłka Adama", „Antychryst").

         Detektyw Andreas Juhl (Nikolaj Coster-Waldau) mieszka w pięknym domu z widokiem na morze razem z cierpiąca na depresję poporodowa żoną (Maria Bonnevie). Jego partner i przyjaciel Simon (Ulrich Thomsen) jest świeżo po rozwodzie, większość czasu spędza na upijaniu się w lokalnym klubie. Pewnego dnia Andreas i Simon zostają wezwani na interwencję do patologicznej rodziny. W domu pary narkomanów, Tristana (Nikolaj Lie Kaas) i Sanne (Lykke May Andersen), policjanci znajdują płaczące w szafie dziecko. W Andreasie coś pęka. Podejmuje histeryczną decyzję, która zaważy na losach wszystkich.
         PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek, 19 stycznia 2016, 20:00

         Komentarz


         • SILS MARIA
          (Sils Maria)
          Dramat, Francja, USA, Niemcy, Belgia, Szwajcaria, 2014
          Reżyseria: Olivier Assayas
          Obsada: Juliette Binoche, Kristen Stewart

          Juliette Binoche i nagrodzona za swoją rolę Cezarem Kristen Stewart w nominowanym do Złotej Palmy w Cannes dramacie Oliviera Assayasa („Carlos”) o relacji sławnej aktorki z jej asystentką.

          Wybitna aktorka u szczytu sławy Maria Enders (Juliette Binoche w roli samej siebie) jedzie odebrać nagrodę w imieniu przyjaciela Wilhelma Melchiora, reżysera który 20 lat wcześniej zapoczątkował jej wielką karierę. Zanim Maria i jej asystentka Valentine (Kristen Stewart) docierają na miejsce, mistrz umiera. Maria dostaje propozycję ponownego zagrania w sztuce Melchiora. Tym razem jednak w młodą uwodzicielkę, którą kiedyś zagrała ma się wcielić gwiazda filmów sci-fi dla młodzieży, Jo-Ann Ellis (Chloë Grace Moretz). Dla Marii przewidziano rolę 40-letniej Helen, którą tamta doprowadza na krawędź szaleństwa. W położonym w Alpach domku Melchiora Enders rozpoczyna przygotowania. Kilka dni, które spędza w towarzystwie swojej młodej asystentki, a zarazem jedynej przyjaciółki i powiernicy, pozwala jej na nowo zrozumieć siebie.
          PREMIERA: CANAL+ FILM, środa, 20 stycznia 2016, 20:00

          Komentarz


          • BRUD
           (Filth)
           Komedia kryminalna, Wlk Brytania, 2013
           Reżyseria: John S. Baird
           Obsada: James McAvoy, Jamie Bell

           Komedia kryminalna twórców „Trainspotting” na podstawie powieści Irvine’a Welsha. British Independent Film Award za główna rolę Jamesa McAvoya. Mroczna, momentami zabawna historia o policjancie-narkomanie, który manipulując wszystkimi dookoła, toruje sobie drogę do awansu.

           Uzależniony od alkoholu, kokainy i seksu Bruce Robertson (James McAvoy) jest detektywem edynburskiej policji kryminalnej. To kliniczny przypadek czystego drania, dla którego nie ma takiego świństwa, którego by bezinteresownie nie popełnił. Bruce prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa japońskiego studenta, które może mu zapewnić upragniony awans. Wierzy, że stopień inspektora pozwoli mu odzyskać rodzinę. Żeby osiągnąć cel, manipuluje kolegami z pracy i wciąga ich w brudne gierki. Nałogi i spirala kłamstw doprowadzają go w końcu na granicę szaleństwa.
           PREMIERA: CANAL+, piątek, 22 stycznia 2016, 23:00

           Komentarz


           • KRÓLOWA ŚNIEGU 2
            (The Snow Queen 2)
            Animacja, Rosja, 2014
            reżyseria: Alexey Tsitsilin
            obsada: Orm – Arkadiusz Jakubik, Gerda – Aleksandra Kowalicka, Kai – Beniamin Lewandowski, Alfida – Małgorzata Socha, Arrog – Piotr Gąsowski, Księżniczka Maribel – Paulina Sykut-Jeżyna, Strażnik Miejski Lokum – Maciej Dowbor, Herold Królewski – Jarosław Gugała, Babcia Trolla – Katarzyna Skolimowska, Król – Mirosław Wieprzewski, Szef – Andrzej Chudy, Erik – Ryszard Olesiński, Rahat – Paweł Szczęsny

            Drugie spotkanie z bohaterami baśni Hansa Christiana Andersena „Królowa śniegu”. Kaj, Gerda i gadatliwy troll Orm powracają w pełnej przygód i humoru animowanej komedii dla całej rodziny. W obsadzie dubbingu Arkadiusz Jakubik, Małgorzata Socha, Maciej Dowbor oraz debiutujący Jarosław Gugała. Koproducentem filmu jest Bazelevs, studio filmowe Timura Bekmambetova („Wanted – Ścigani”).

            Po pokonaniu złej Królowej Śniegu gadatliwy troll Orm powrócił w rodzinne strony, gdzie zamierza prowadzić wygodne życie bohatera. Składa sobie obietnicę, że nigdy już nie skłamie, jednak rzeczywistość okazuje się trudniejsza, niż oczekiwał. Przyrzeczenie szybko łamie, a kiedy zaczyna się zmyślać i gadać, co mu ślina na język przyniesie, jego lustrzane odbicie ożywa i nabiera złej mocy. Złoczyńca, który obwołuje się Królem Śniegu przejmuje władzę nad zastępami lodowej armii z zamiarem sprowadzenia na świat wiecznej zimy. Orm postanawia mu się przeciwstawić, ale najpierw musi przestać kłamać. Z pomocą przychodzą mu przyjaciele – Gerda, Kai, zbuntowana piratka i łasiczka Zuzia.

            Obok chwalonej przez krytyków animacji, z zwłaszcza przepięknie wykreowanych krajobrazów, „Królowa Śniegu 2” może poszczycić się znakomitą polską obsadą dubbingową. Gadatliwy troll Orm po raz kolejny mówi głosem Arkadiusza Jakubika. W Piratkę Alfidę ponownie wcieliła się Małgorzata Socha (Smerfetka w „Smerfach” i „Smerfach 2”). Nowymi, choć brzmiącymi bardzo znajomo głosami w „Królowej śniegu 2” są Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor. Paulina Sykut-Jeżyna użyczyła głosu księżniczce Maribel, a historię relacjonuje jako królewski herold dziennikarz i dyplomata Jarosław Gugała.
            PREMIERA: CANAL+, sobota, 23 stycznia 2016, 17:55
            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


            Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

            Komentarz


            • MÓW MI VINCENT
             (St. Vincent)
             Komedia, USA, 2014
             Reżyseria: Theodore Melfi
             Obsada: Bill Murray, Melissa McCarthy, Naomi Watts, Jaeden Lieberher, Chris O'Dowd, Terrence Howard,

             Bill Murray, Melissa McCarthy i Naomi Watts w komedii o przyjaźni zgorzkniałego mizantropa i chłopca z sąsiedztwa. Dwie nominacje do Złotego Globu (najlepsza komedia i rola Murraya).

             Samotna, pracująca matka, Maggie (Melissa McCarthy), wraz z synem Oliverem wprowadza się do domu na Brooklynie. Zostawia chłopaka pod okiem mrukliwego mizantropa z sąsiedztwa, Vincenta (Bill Murray). A ten zabiera podopiecznego do miejsc, gdzie sam jest częstym gościem: na wyścigi konne, do klubu ze striptizem i do lokalnego baru. Często towarzyszy im ciężarna striptizerka, Daka (Naomi Watts). Z czasem pomiędzy zgryźliwym, wiecznie spłukanym Vincentem a chłopcem rodzi się niezwykła więź.

             Główną rolę w filmie zagrał Bill Murray, artysta wszechstronny, pamiętany z przebojowych „Pogromców duchów”, „Dnia świstaka” i „Między słowami”. Główne role kobiece obsadzono wbrew stereotypom. Znana z ról komediowych McCarthy („Druhny”, „Złodziej tożsamości”), zagrała postać całkowicie serio, natomiast Naomi Watts („Mulholland Drive”) w roli „pani, która pracuje nocą” mogła wreszcie błysnąć talentem komediowym. Do kluczowej roli Olivera przesłuchano 1500 kandydatów. Szukano kogoś, kogo nie onieśmielą gwiazdy na planie i kto będzie równie naturalny w scenach z Murrayem, Watts i McCarthy. Wybrano Jaedena Lieberhera, dla którego był to filmowy debiut. Młody aktor zagrał później m.in. w „Witamy na Hawajach” i serialu „Masters of sex”.
             PREMIERA: CANAL+, niedziela, 24 stycznia 2016, 21:00
             Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
             Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


             Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

             Komentarz


             • 2047: ROK ŚMIERCI
              (2047 - Sights Of Death)
              thriller, science fiction, Włochy, 2014
              Reżyseria: Alessandro Capone
              Obsada: Danny Glover, Daryl Hannah, Michael Madsen, Rutger Hauer, Stephen Baldwin, Neva Leoni

              Danny Glover, Daryl Hannah, Michael Madsen, Rutger Hauer, Stephen Baldwin w thrillerze science fiction włoskiego reżysera Alessandra Capone.

              Jest rok 2047. Ziemią rządzi represyjny rząd Konfederacji Środkowej (CCG). Ryan Willburn (Stephen Baldwin) jest agentem rebeliantów. Ich dowódca Sponge (Danny Glover) wysyła go z misją, której celem jest zebranie dowodów zbrodni rządu. Ryan musi się zmierzyć z przerażającym pułkownikiem Asimovem (Rutger Hauer), major Anderson (Daryl Hannah) i grupą najemników pod wodza niejakiego Lobo (Michael Madsen). Pomoc obiecuje mu Tuage (Neva Leoni), mutantka, która przeżyła bunt w CCG. Tylko czy Ryan może jej zaufać?
              PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 25 stycznia 2016, 21:00
              Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
              Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


              Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

              Komentarz


              • WALKING ON SUNSHINE
               (Walking on Sunshine)
               Musical, romans, Wlk Brytania, 2014
               Reżyseria: Max Giwa, Dania Pasquini
               Obsada: Hannah Arterton, Giulio Berruti, Greg Wise, Leona Lewis, Annabel Scholey,

               Piękne widoki, słońce, plaża i miłość – poprawiający nastrój musical twórców „Streetdance". Na ścieżce dźwiękowej znane przeboje z lat 80-tych, m.in. Whitney Houston, Shocking Blue, Cher czy Roxette. W jednej z ról Katy Perry.

               Taylor (Hannah Arterton) przylatuje do Włoch na zaproszenie swojej siostry Maddie (Annabel Scholey), by wspólnie spędzić cudowne wakacje. Na miejscu okazuje się, że siostra tak naprawdę zaprosiła ją na własny ślub. Wybrankiem Maddie jest przystojny Raf (Giulio Berruti), z którym Taylor miała wcześniej wakacyjny romans i wciąż jest w nim zakochana.
               PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek, 26 stycznia 2016, 20:00
               Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
               Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


               Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

               Komentarz


               • ROVER
                (The Rover)
                Dramat, USA, Australia, 2014
                Reżyseria: David Michôd
                Obsada: Guy Pearce, Robert Pattinson, Scoot McNairy, David Pole, David Field, Tawanda Manyamo

                Postapokaliptyczna wizja świata Davida Michôda, reżysera „Królestwa zwierząt”. Doskonała, zrywająca z „Sagą: Zmierzch” kreacja Roberta Pattisona.

                W wyniku ekonomicznej zapaści Australia zmieniła się w cywilizacyjną pustynię, na której od 10 lat toczy się bezwzględna walka o przetrwanie. Na drogach grasują uzbrojone bandy, osiedla, a nawet stacje benzynowe zamieniły się w twierdze. Podczas napadu, jeden z czterech mężczyzn zostaje postrzelony. Pozostali kradną przypadkowy samochód i uciekają. Na ich nieszczęście, okazuje się on własnością Erica (Guy Pearce), człowieka pogodzonego z losem, pozbawionego nadziei i zdeterminowanego, by odzyskać swoją własność. W pogoń za złodziejami zabiera ze sobą rannego zakładnika, lekko upośledzonego Reya (Robert Pattinson), brata jednego z bandytów.
                PREMIERA: CANAL+ FILM: środa, 27 stycznia 2016, 20:00
                Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


                Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

                Komentarz

                Pracuję...
                X
                nc+