Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Latając po kanałach i EPG gdzieś tam zobaczyłem film Taśmy Watykanu. Opis zapowiadał się ciekawie, Egzorcyzmy, opętanie. Film nowy, na Canal+ to musi być dobry. Wczoraj wieczorem skacząc z kanału na kanał trafiłem akurat jak się zaczynał, to zacząłem go oglądać. Wytrzymałem 20 minut. No dobra, późno było, byłem lekko zmęczony. Może źle go odbierałem to sprawdzę w necie. Na Filmwebie ocena 4,6, Na IMDB 4,5. Serio? Takie gnioty na kanale premium, ekstra płatnym? Toż ten film nie nadaje się do TV Puls gdzie często lecą filmy klasy B. Jak film ma ocenę 6 na ww. portalach można go uznać za słaby. Nie dość że C+ stracił ligi to jeszcze puszcza jakieś gnioty.

Komentarz

• Greg08

dziękuję za przesłane uwagi. Wszystkie opinie naszych Abonentów są gromadzone i starannie analizowane. Platforma nc+ jest świadoma faktu, że nasi Abonenci posiadają indywidualne, niejednokrotnie ściśle sprofilowane zainteresowania i oczekują realizacji różnego rodzaju projektów oraz dostępu do nowych funkcji sprzętowych, czy rozszerzenia oferty programowej. Sugestie naszych Abonentów pozwalają te oczekiwania wyraźnie określić i są dla nas cenną wskazówką w dalszym rozwoju.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Mam pytanie do admina lub innego abonenta Canal + Polska czy orientuje się jak pokazywane są filmy i programy we francuskiej wersji stacji ? Chodzi mi o to czy są wyświetlane logotypy w czasie filmu czy nadawane są autoreklamy w finałowych scenach filmów i programów i czy topowe filmy i programy można oglądać 24h na dobę. Bo mam wrażenie że twórcy polskiej wersji stacji kompletnie nie rozumieją co to jest telewizja płatna dodatkowo (premium). Wielkie logotypy które rozpraszają i przeszkadzają w oglądaniu świadczą o braku wyobraźni natomiast autoreklamy w finałowych scenach filmów i programów świadczą o braku szacunku dla swoich abonentów. Przez pół miesiąca mam zmiany w pracy które kończę ok 3 lub o 6 rano i jakie hity proponuje mi telewizja premium canal+ między 3 a 9-tą ? Łapu-Capu i Nie Przegap. Czy tak ma wyglądać w/g was telewizja Premium ???
        Ostatni raz edytowany przez mara68; 2016-11-04, 00:32.

Komentarz

• A ja mam pytanie - czy obecnie na CANAL+ jest jakieś pasmo niekodowanych programów, jak dawniej, za czasów CYFRY+? Było takie pasmo niekodowanego Nie przegap, Łapu Capu

Komentarz

• a propos zamawiania....
            chciałam dziś obejrzeć 2 odcinki Belfra (5i6) jako, że mój abonament nie uprawnia mnie do oglądania za darmo zadzwoniłąm do BOA aby zapłacić. Jakież było moje zdziwienie kiedy usłyszałam, że nie mogę obejrzeć tych dwóch odcinków, chyba, że dokupię pakiet i wtedy będę miała darmo!!!!!
            Po co się pytam??? ja nie chcę siedzieć przed TV- chcę legalnie obejrzeć 2 odcinki serialu.
            Jaki to jest wstyd dla nc+, że tak traktują swoich klientów. Kurcze jestem z Wami którąś kolejną umowę i zmuszacie mnie do tego, żebym dawała zarobić jakimś podejrzanym serwisom internetowym? Przecież fakt, że odmówiono mi pomocy nie znaczy, że zrezygnuję z obejrzenia. Jestem natomiast bardzo zniesmaczona dzisiejszą sytuacją. Wstyd i żenada!

Komentarz

• mara68,

nie przerywamy naszych programów oraz filmów reklamami lub autoreklamami. Spoty autopromocyjne (zapowiadające inne punkty programu) emitowane są wyłącznie między filmami/programami. Logotyp stacji – każda stacja na świecie nadaje swój program z umieszczonym logotypem stacji. Nie tylko służy to identyfikacji kanału, ale także jest wymogiem wprowadzonym przez przepisy prawa). Kanały Canal+ nadają 24 h na dobę. Z naturalnych względów najlepsze pozycje programowe planowane są w ramówce w tzw. czasie prime-time – czyli między 19:00-23:00, kiedy najwięcej ludzi ogląda telewizję. Dlatego też umożliwiamy zlecanie nagrań na naszych dekoderach z nagrywarkami.

Komentarz

• emanuel.adisadebe,

obecnie nie planujemy żadnych niekodowanych pasm w ramach pakietu Canal+. Natomiast od czasu do czasu udostępniamy naszym Abonentom bez opłat, w ramach "otwartego okna" dostęp do ważnych wydarzeń i premier np. z okazji premiery serialu "Belfer" oraz serii Andrzej Bargiel - Śnieżna Pantera na Canal+ Discovery.

Komentarz

• Kasia.G_nc+ nie zrozumialas przedmowcy chodzi mu o obrazek podczas treania programu np na belferze juz za godzine na +1 lub juz za chwile dziadek z przypadku chodzi o takie plansze podczas trwania serialu w lewym dolnym rogu.

Komentarz

• Właśnie oglądałem film Samba na c+seriale i na kilkanaście sekund przed pojawieniem się napisów końcowych pojawiła się autoreklama następnego programu Powrót Gatunku - Bóbr + fragmenty programu. To tak na marginesie twojej odpowiedzi Pani Kasiu G. że c+ nadaje autoreklamy między filmami.Taką praktykę stosuje c+ już od roku. Prawo polskie wymaga od nadawców tv. ,,znakowania wiekowego" programów a nie wyświetlania wielkich logotypów. Canal+ francuski wszystkie filmy wyświetla bez logotypów. Czy jest możliwość żeby obejrzeć film np. Gunman;Odkupienie na jakimś c+ między 3 a 9 rano w całości? Raczej nie.Właśnie po to płaci się za telewizję premium żeby najlepsze programy i filmy danej tv. oglądać 24 h na dobę a nie tylko w prime - time.[ciach]
                    Ostatni raz edytowany przez Kasia_nc+; 2016-11-16, 10:20.

Komentarz

• @ mara68, @ lpotaczek, @ emanuel.adisadebe,

odpowiadając na Wasze pytania:
                      Wyświetlanie tzw. Coming Next nie jest samą w sobie reklamą, a jedynie kilkusekundową zapowiedzią tego, co można zobaczyć za chwilę. Element został wprowadzony, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Abonentów.

W nawiązaniu do logotypów – wszystkie polskie i zagraniczne stacje znakują w ten sposób swoje kanały, dotyczy to również francuskiego Canal+.

Odnosząc się do godzin nadawania danych audycji informuję, że właśnie jako telewizja premium udostępniamy naszym Abonentom dekodery z dyskami twardymi, aby mogli nagrać dany program i obejrzeć go w innym czasie. Ponadto duża część kultowych pozycji Canal + dostępna jest w nc+ GO oraz Canal+ VOD na dekoderze. Wszystko zależy od posiadanej oferty.

Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• @Monika.L nc+
                        Pisze Pani że autoreklamy są na życzenie abonentów c+ ? Proszę więc sprawdzić sobie oficjalne forum Canal+ i jaki jest stosunek abonentów do tych autoreklam . W 100 procentach negatywny. Dlaczego C+ nie uwzględnia tych postulatów ?

Pisałem że C+ francuski wyświetla ,,filmy" bez swoich logotypów i to jest fakt. Dlaczego nasz C+ nie może wprowadzić takiego zwyczaju. W dzisiejszych czasach wystarczy nacisnąć przycisk na pilocie żeby wiedzieć jaki się kanał ogląda. A ci którzy jakiś film oglądają mogli by się cieszyć z filmu a nie filmu z wielkim śmieciem w rogu.

Piszemy tutaj o telewizji C+ a nie usługach dodatkowych . A ci którzy mają C+ w kablówkach czy na swoim sprzęcie ? Największy konkurent C+ również ma dodatkowe usługi typu ...GO itp. a mimo to nie przeszkadza im nadawać swoje najlepsze filmy i programy całą dobę na swoich kanałach tv. Dlaczego C+ nie postępuje podobnie ?

Komentarz

• ponieważ któs odpowiedzialny za Canal+ w polsce chce doprowadzić do jego upadku w polsce brak premier, brak kontynuacji seriali, dziwne coming next i wiele więcej... szkoda Canal+ gdzie dawniej był diabelski młyn, pasmo niekodowane, wiele premier i wiele więcej

Komentarz

• Czy ktoś wie może, kiedy będzie premiera drugiej serii Belfra w Canal+ ?
                            http://www.autolawetawroclaw.pl

Komentarz

• jesien 2017roku.

Komentarz

• Filmy "Moje córki krowy" i "Na granicy" zostały wycofane z programu. Oba filmy, to filmy z Kino Świat. Można poznać przyczynę ich wycofania?.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+