Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Czas chyba podać wszystkie premiery grudnia ostatnio były podane 23 a teraz już 28 i cisza

Komentarz

• Kiedy w końcu będą podane wszystkie premiery grudnia drodzy doradcy nc plus ?

Komentarz

• Tu opracowałem na własną rękę niemal pełną listę.
        http://forum.satkurier.pl/topic/35-o...hbo/?p=1071091

Komentarz

• Czemu w wątku: https://forum.ncplus.pl/forum/showth...642#post817642 nie ma linków do opisów filmów od 12 do 18 grudnia ???

Na stronie C+ też brak opisów tych pozycji (oprócz Pingwinów).

Proszę o korektę, bo nie wiem czy nastawić nagrywanie

Komentarz

• Premiery grudnia nie zostały podane w listopadzie ale widzę że i chyba premiery stycznia nie zostaną podane w grudniu Co się stało, że premiery nie są już podawane ?

Komentarz

• @ Grzegorzzz28 premiery Canal + na styczeń zostały zamieszczone na forum . Podaję link: https://forum.ncplus.pl/forum/showth...=64774&page=33
              Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
              Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• To, że luty ma mniej dni obiło mi się o uszy, ale pierwsze słyszę, by styczeń liczył sobie 22. Coś mnie ominęło? Jeśli nie, to nie zostały opublikowane premiery stycznia, a 3/4 premier.

Komentarz

• No tak styczeń jako pierwszy miesiąc roku ma 31 dni a nie 22 dopiero luty jest kilka dni krótszy ale i w tym roku wyjątkowo ma aż 29 dni . Chodziło mi raczej o podanie premier w formie tabeli która do nie dawna była umieszczana tu na forum dopiero od grudnia zostało to zaniechane. Mam jednak nadzieję i to wielką, że premiery lutego zostaną podane do 20 stycznia jak to kiedyś bywało

Komentarz

• I znowu klapa dzisiaj ostatni dzień stycznia i premiery na luty nie są podane . W HBO znane są już do około połowy marca a tu znowu ktoś zaspał .

Komentarz

• Premiery na luty zostały zamieszczone TUTAJ
                      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Nie, to są WYBRANE premiery. Kogoś mogą interesować piątkowe czy poniedziałkowe akcyjniaki/horrory, a nie kino Oscarowe. To, o co tutaj walczymy, to pełna tabela premier, podawana z miesięcznym wyprzedzeniem, jak to miało miejsce przed wejściem nc+.

Komentarz

• @ Lukop Dzięki miałem to samo napisać ale już dałem sobie spokój .
                          Oczywiście chodziło mi o wszystkie premiery od 1 do 29 lutego a tu są wybiórcze podane . Nie dawno były premiery podawane w formie tabeli w pdf. około 17 dnia miesiąca wcześniejszego . Liczę, że tak będzie i około 17 lutego dowiemy się jakie będą wszystkie premiery na marzec.

Komentarz

• Jutro już 22 pora ujawnić wszystkie premiery marca mam nadzieję że się uda

Komentarz

• Wielka szkoda,że nie prezentują całej listy premier na równiutki miesiąc.
                              Zmieniając temat czy w CANAL+ nie mogli by opracować ramówki na każdy miesiąc żeby się filmy nie powtarzały?

Komentarz

• A gdzie w https://forum.ncplus.pl/forum/showth...=64774&page=35 premiery od 18 marca do 2 kwietnia ?

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+