Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Wiadomo już może, jakie premiery pojawią się w czerwcu w Canal+?

Komentarz

• Miałem nPremium przez mały okres czasu ale obejrzałem Film Mała Matura 1947.
      Jakim cudem Canal+ pokazuje zapowiedź owego filmu ze sceną, której nie widziałem na nPremium? Jak to możliwe, że nPremium wycięło kilka scen z tego filmu? To skandal i nie do pomyślenia. Scena w ogóle nie drastyczna, nie ociekająca w wulgaryzmy, po prostu scena normalna i wycięta została w nPremium?
      Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
      Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

• Może w tym czasie ziewałeś albo przysnąłeś lekko ?
        TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Prezentujemy szczegółowe informacje, dotyczące premier filmowych CANAL+ od 17 do 24 maja 2013r.

IRON SKY
          (Iron Sky)
          PREMIERA: CANAL+, piątek, 17 maja 2013

UWODZICIEL
          (Bel Ami)
          PREMIERA: CANAL+, niedziela, 19 maja 2013

SPLUWY, DZIEWCZYNY I POKER
          (Guns, Girls And Gambling)
          PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 20 maja 2013

PODZIEMIE: HISTORIA JULIANA ASSANGE'A
          (Underground - The Julian Assange Story)
          PREMIERA: CANAL+, wtorek, 21 maja 2013

MAŁA MATURA 1947 cz. 3
          PREMIERA: CANAL+, środa, 22 maja 2013

AMERICAN PIE: ZJAZD ABSOLWENTÓW
          (American Pie: Reunion)
          PREMIERA: CANAL+, czwartek, 23 maja 2013

ŁOWCY GŁÓW
          (Hodejegerne)
          PREMIERA: CANAL+, piątek, 24 maja 2013

IRON SKY
          (Iron Sky)
          komedia sensacyjna, Finlandia/Niemcy/Australia, 2012
          reżyseria: Timo Vuorensola
          występują: Julia Dietze, Christopher Kirby, Götz Otto

W 2018 roku prezydent USA wysyła załogową misję kosmiczną na Księżyc w nadziei, że zapewni jej to reelekcję. Po ciemnej stronie ziemskiego satelity dwóch astronautów odkrywa tajną nazistowską bazę w kształcie swastyki, która powstała po ucieczce nazistów z Ziemi w 1945. Teraz imperium fuhrera rusza do kontrataku, zapoczątkowanego przez "meteorblitzkrieg". „Iron Sky” to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji europejskich 2012 roku, niepoprawna politycznie i historycznie komedia sf ze spektakularnymi efektami specjalnymi. To także pierwszy w historii kinematografii film, którego produkcję wsparli internauci. Dzięki blisko 2500 osób z różnych stron świata udało się zebrać około miliona euro, projekty pojazdów kosmicznych i częściowo kompozycje muzyczne do filmu. Nazwiska zaangażowanych w realizację filmu fanów są wymienione w końcowych napisach. W roli wodza nazistów wystąpił demoniczny Udo Kier, znany z filmów Larsa Von Triera i Wima Wendersa. Inspiracją dla filmowej postaci prezydent USA była słynna gubernator Alaski Sarah Palin.
          PREMIERA: CANAL+, piątek, 17 maja 2013, 20:00

UWODZICIEL
          (Bel Ami)
          dramat, Francja/Wielka Brytania/Włochy, 2012
          reżyseria: Declan Donnellan, Nick Ormerod
          występują: Robert Pattinson, Uma Thurman, Kristin Scott Thomas, Christina Ricci

Jest 1890 rok. George (Robert Pattinson), ubogi, ale przystojny żołnierz francuskiej armii powraca z wojny w Algierii. W poszukiwaniu pracy przyjeżdża do Paryża, miasta kipiącego przepychem i zepsuciem. George postanawia za wszelką cenę wślizgnąć się na paryskie salony. Mają mu w tym pomóc kobiety, na których robi zniewalające wrażenie. Zaczyna od kariery w gazecie, gdzie spisuje wojenne wspomnienia. Dzięki skutecznemu uwodzeniu wpływowych Paryżanek i intrygom wkrótce udaje mu się zrealizować marzenie o władzy. Wszystko jednak ma swoją cenę.
          PREMIERA: CANAL+, niedziela, 19 maja 2013, 20:00

SPLUWY, DZIEWCZYNY I POKER
          (Guns, Girls And Gambling)
          kryminał, USA, 2011
          reżyseria: Michael Winnick
          występują: Gary Oldman, Christian Slater

Gdzieś pośrodku pustyni, w indiańskim kasynie odbywa się konkurs na najlepszego sobowtóra Elvisa Presleya. W jego trakcie zostaje skradziony bezcenny eksponat, a podejrzenia padają na wszystkich obecnych, a zwłaszcza na Johna Smitha (Christian Slater). Smith musi odnaleźć złodzieja, zanim dopadną go Kowboj, Indianin, zawodowa zabójczyni Blonde i inni. Ma na to zaledwie 24 godziny.
          PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 20 maja 2013, 20:00

PODZIEMIE: HISTORIA JULIANA ASSANGE'A
          (Underground - The Julian Assange Story)
          biograficzny, Australia, 2012
          reżyseria: Robert Connolly
          występują: Rachel Griffiths, Anthony LaPaglia, Alex Williams

Julian Assange jest jedną z najbardziej znaczących postaci początku XXI wieku, ale zanim stał się sławny, przed WikiLeaks, nim zaistniał Internet jako masowy sposób komunikacji, Julian był nastoletnim hakerem komputerowym w Melbourne. W 1989 roku Assange jako Mendax wraz z dwoma kolegami założyli grupę International Subversives. Używając pierwszych modeli domowych komputerów, włamali się do kilku najlepiej strzeżonych systemów tajnych światowych organizacji. Byli młodzi i ponadprzeciętnie inteligentni, w oczach rządu USA bardzo niebezpieczni. Pod naciskiem FBI, australijska policja federalna zwołała specjalną grupę śledczą, mającą schwytać wirtualnych włamywaczy. Jednak w tamtych czasach większość policjantów nigdy nie widziało na oczy komputera, trudno więc było im nawet zacząć śledztwo. Niewiedza detektywów i ich przestarzałe metody śledcze w zderzeniu z nowym rodzajem przestępców doprowadziła do fascynującej zabawy w kotka i myszkę pomiędzy władzą a sprytnymi hakerami.
          PREMIERA: CANAL+, wtorek, 21 maja 2013, 20:00

MAŁA MATURA 1947 cz. 3
          dramat historyczny, Polska, 2010
          reżyseria: Janusz Majewski
          występują: Marek Kondrat, Wojciech Pszoniak, Wiktor Zborowski, Artur Żmijewski, Marian Opania

Ciepła i pełna humoru opowieść o dojrzewaniu w okresie pierwszych, burzliwych lat powojennej polski. Do wyzwolonego Krakowa przyjeżdża ze Lwowa małżeństwo (Agnieszka Michalska, Artur Żmijewski) z dwojgiem dzieci, czternastoletnim Ludwikiem (Adam Wróblewski) i pięć lat młodszą Hanią (Elżbieta Trzaskoś). Ludwik trafia do dobrego gimnazjum, nawiązuje przyjaźnie. Gdy przed czerwcowym referendum do Krakowa przyjeżdża Stanisław Mikołajczyk (Stanisław Sikora), Ludwik zamieszany przypadkowo w uliczną burdę zostaje aresztowany. Film i serial w reżyserii Janusza Majewskiego („C.K. Dezerterzy”) to wspaniała lekcja historii. Jego bezapelacyjnym atutem jest udział plejady wybitnych polskich aktorów: Marka Kondrata, Artura Żmijewskiego, Mariana Opani, Wiktora Zborowskiego, Wojciech Pszoniaka, Olgierda Łukaszewicza i Agnieszki Michalskiej.
          PREMIERA: CANAL+, środa, 22 maja 2013, 20:00

AMERICAN PIE: ZJAZD ABSOLWENTÓW

(American Pie: Reunion)
          komedia, USA, 2012
          reżyseria: Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg
          występują: Jason Biggs, Alyson Hannigan, Seann William Scott, Chris Klein, Thomas Ian Nicholas, Jennifer Coolidge

Po ponad 10 latach na szkolnym zjeździe spotykają się absolwenci szkoły East Great Falls High. Okazuje się, że pomimo upływu czasu i odległości, jaka ich dzieli na co dzień, nie zmieniły się stare nawyki i łącząca ich przyjaźń przetrwała. Jim i Michelle (Jason Biggs, Alyson Hannigan) mają dziecko i problemy związane z brakiem seksu. Stifler (Seann William Scott), który w szkole zajmował się głównie organizowaniem imprez, teraz jest pracownikiem tymczasowym, nękanym przez faceta, któremu kiedyś dokuczał. Nie ma kontaktu z przyjaciółmi i jest trochę samotny. Oz (Chris Klein) odniósł sukces jako sprawozdawca sportowy i wziął udział w tanecznym show z udziałem celebrytów. Ma piękną dziewczynę, ale w domu czuje się trochę nieswojo. Kevin (Thomas Ian Nicholas), jest szczęśliwym mężem, ale przeszkadza mu tryb życia, jakby był gospodynią domową. Potrzebuje emocji, które ma mu zapewnić weekendowy zjazd absolwentów. Kiedy w roku 1999 bracia Paul i Chris Weitz zrealizowali zwariowaną komedię „American Pie”, pokazującą w krzywym zwierciadle erotyczne perypetie dorastającej młodzieży, nikt nie spodziewał się, że film doczeka się całego cyklu kontynuacji i filmów rozwijających wątki poboczne. „American Pie - Zjazd absolwentów” jest ósmą produkcją cyklu, który zarobił dotąd na świecie łącznie ponad 700 milionów dolarów.
          PREMIERA: CANAL+, czwartek, 23 maja 2013, 20:00

ŁOWCY GŁÓW

(Hodejegerne)
          thriller, Niemcy/Norwegia, 2011
          reżyseria: Morten Tyldum
          występują: Aksel Hennie, Synnøve Macody Lund, Nikolaj Coster-Waldau

Roger Brown (Aksel Hennie) jest najlepszym norweskim headhunterem, który rekrutuje fachowców na najwyższe stanowiska. Ma przepiękną żonę prowadzącą ekskluzywną galerię sztuki oraz luksusową willę. Aby wieść wystawne życie, do którego jest przyzwyczajony, Roger od czasu do czasu dokonuje kradzieży cennych eksponatów z domów swoich klientów. W dezaktywacji alarmów w ich posiadłościach pomaga mu Ove (Eivind Sander), który pracuje w jednej agencji ochroniarskich. Pewnego dnia Roger poznaje w galerii żony przystojnego Clasa Greve'a (Nikolaj Nikolaj Coster-Waldau), który dzięki intratnej posadzie w koncernie elektronicznym, wszedł w posiadanie bezcennego obrazu. Planując jego kradzież, Roger nie podejrzewa, że trafił na przebiegłego przeciwnika, który zmusi go do walki nie tylko o żonę, ale także o życie. „Łowcy głów" są adaptacją bestsellerowej powieści Jo Nesbo. To wielki przebój europejskiego kina, porównywany przez amerykańskich krytyków do najlepszych filmów braci Coen, Davida Finchera i Quentina Tarantino. Debiutując w norweskich kinach, film pobił rekord otwarcia niedoścignionej jak dotąd w Europie ekranizacji bestsellera „Millenium – Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet".
          PREMIERA: CANAL+, piątek, 24 maja 2013, 20:00

Komentarz

• napisał(a) lopez23 Zobacz post
            Miałem nPremium przez mały okres czasu ale obejrzałem Film Mała Matura 1947.
            Jakim cudem Canal+ pokazuje zapowiedź owego filmu ze sceną, której nie widziałem na nPremium? Jak to możliwe, że nPremium wycięło kilka scen z tego filmu? To skandal i nie do pomyślenia. Scena w ogóle nie drastyczna, nie ociekająca w wulgaryzmy, po prostu scena normalna i wycięta została w nPremium?
            Oj, Rafallo, i znów się ośmieszyłeś, jak w przypadku filmu "Artysta", gdy narzekałeś, że leci w formacie 4/3. Widzę, że z Ciebie taki kinoman, jak ze mnie tancerka.

Canal + emituje serial "Mała matura 1947", a to zasadnicza różnica, bo w takim przypadku dodawane są sceny, które zmieściły się w kinowej wersji filmu. A często serial jest równocześnie kręcony z filmem i na potrzeby tego pierwszego powstają dodatkowe ujęcia. Może już lepiej nie zabieraj głosu na temat filmów, bo tylko się pogrążasz i coraz bardziej udowadniasz, że nie jesteś żaden Lopez. Masz taki styl klepania postów, że nie można Cie z nikim pomylić.
            TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

• 1. Nie jestem żaden rafallo.
              2. Film "Artysta" oglądałem na kompie i żadnych kwadratów, pasów nie było Jakość była piękna - możliwe, ze ktoś film podrasował. Ale jak odpalam na kompie "Artystę" nie widze kwadratu, więc taki był mój bulwers.
              3. Co do filmu "Mała Matura 1947" - w takim razie dlaczego nPremium nie pokazało całości? Hmmm?
              Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

1. Nie jestem żaden rafallo.
                2. Film "Artysta" oglądałem na kompie i żadnych kwadratów, pasów nie było Jakość była piękna - możliwe, ze ktoś film podrasował. Ale jak odpalam na kompie "Artystę" nie widze kwadratu, więc taki był mój bulwers.
                3. Co do filmu "Mała Matura 1947" - w takim razie dlaczego nPremium nie pokazało całości? Hmmm?
                Na kompie to sobie możesz rozciągać obraz jak chcesz i sam dostosowywać do swoich potrzeb. A nPremium pokazało film i może emisję serialu też mieli w planach, ale ze względu na fuzję nie zdążyli. Równie dobrze można zapytać, dlaczego na kanałach canal + leci serial "Czarny czwartek", a nie film "Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł"? Może ten film już leciał, ale wcześniej nie miałem dostępu do canal +, więc pewności nie mam.

W nc+ od 6.11.2013r.

Komentarz

• Jest na czym ''oko zawiesić'' Może nawet coś sobie nagram aby miedzy 6 a 10 rano coś obejrzeć jak nie bedzie nic w ramówce ciekawego
                  Pozdrawiam EagleEye
                  TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

• napisał(a) Pawrym Zobacz post
                    Na kompie to sobie możesz rozciągać obraz jak chcesz i sam dostosowywać do swoich potrzeb. A nPremium pokazało film i może emisję serialu też mieli w planach, ale ze względu na fuzję nie zdążyli. Równie dobrze można zapytać, dlaczego na kanałach canal + leci serial "Czarny czwartek", a nie film "Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł"? Może ten film już leciał, ale wcześniej nie miałem dostępu do canal +, więc pewności nie mam.
                    Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś. Po co mieliby puszczać po Twojemu "serial"? Przecież to kilka scen więcej niż po Twojemu w "filmie".
                    nPremium pokazało Małą Maturę 1947 z wycięciem kilku scen, możliwe że według nich był Z A D Ł U G I. Jeżeli by chcieli puściliby jak Canal+, całość, a nie bawiło się w ucinanie scen.

Komentarz

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś. Po co mieliby puszczać po Twojemu "serial"? Przecież to kilka scen więcej niż po Twojemu w "filmie".
                      nPremium pokazało Małą Maturę 1947 z wycięciem kilku scen, możliwe że według nich był Z A D Ł U G I. Jeżeli by chcieli puściliby jak Canal+, całość, a nie bawiło się w ucinanie scen.
                      Ja już nie wiem, o co Ci chodzi. Nie byłem na tym filmie w kinie, ale podejrzewam, że na nPremium nic nie wycięli i puścili identyczną wersję jak na dużym ekranie. Naprawdę nigdy nie spotkałeś się z serialową wersją filmu? Przecież nawet "Ogniem i mieczem" w tv było najpierw emitowane w wersji serialowej. A w tym przypadku było odwrotnie. Zresztą, może nawet serial nie był z góry planowany i dopiero po jakimś czasie uznali uznali, że nakręcili tyle materiału, iż można z nich skleić całkiem długi serial. Jak Ci to nie daje spokoju, to zapytaj Przedstawiciela, jak to z tym filmem jest. Może On studiował filmoznawstwo.

W nc+ od 6.11.2013r.

Komentarz

• ŻUŻEL: GRAND PRIX CZECH

18 maja odbędzie się czwarta eliminacja tegorocznych Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu. Tym razem zawody Grand Prix odbędą się w Czechach. Rok temu na Marketa Stadium w Pradze triumfował Duńczyk Nicki Pedersen. Początek obecnego sezonu pokazuje, że do dotychczasowych faworytów jak broniący tytułu mistrzowskiego Chris Holder, Greg Hancock, wspomniany Nicki Pedersen oraz oczywiście prowadzący w klasyfikacji generalnej Tomasz Gollob i znajdujący się na wysokiej lokacie Jarosław Hampel, dołączyli nowi. Tacy jeźdźcy jak Darcy Ward, Emil Sayfutdinow czy Tai Woffinden chcą mocno namieszać w czołówce.

Na Grand Prix Czech zapraszamy już w tę sobotę (18 maja) o godzinie 18:45. Wydarzenie będzie transmitowane na antenie stacji CANAL+, a komentować dla Was będzie Piotr Olkowicz.

Komentarz

• napisał(a) Pawrym Zobacz post
                          Ja już nie wiem, o co Ci chodzi. Nie byłem na tym filmie w kinie, ale podejrzewam, że na nPremium nic nie wycięli i puścili identyczną wersję jak na dużym ekranie. Naprawdę nigdy nie spotkałeś się z serialową wersją filmu? Przecież nawet "Ogniem i mieczem" w tv było najpierw emitowane w wersji serialowej. A w tym przypadku było odwrotnie. Zresztą, może nawet serial nie był z góry planowany i dopiero po jakimś czasie uznali uznali, że nakręcili tyle materiału, iż można z nich skleić całkiem długi serial. Jak Ci to nie daje spokoju, to zapytaj Przedstawiciela, jak to z tym filmem jest. Może On studiował filmoznawstwo.
                          Sam się pogrążyłeś. Widziałeś kiedykolwiek jakiś serial? Dla mnie serial to serial, film to film.
                          Masz Spartakusa film i Spartakusa serial. Całkiem inni aktorzy, inne sceny, etc. Serial składa się z 12 odcinków i czasem są po 4 sezony nawet.

Mała Matura 1947 to nie jest serial, tylko film! Film, który leciał na nPremium, i leci także w Canal+ podzielony na głupie 3 częsci. Dodali kilka scen, które nPremium wycięło...

Słyszałeś kiedyś o cenzurze? Były przypadki w TV, że w filmie, serialu wycinali jakieś sceny i to zdarza się nagminnie. Zrozum w końcu, że Mała Matura 1947 to nie serial. Avatara też Canal+ może podzielić na 2 części, bo uznać może że za długo trwa. Lub dodać ekskluzywne sceny. Ale to pozostanie filmem, a nie serialem!
                          Tak więc nPremium usunęło kilka scen z filmu Mała Matura 1947.

Komentarz

Sam się pogrążyłeś. Widziałeś kiedykolwiek jakiś serial? Dla mnie serial to serial, film to film.
                            Masz Spartakusa film i Spartakusa serial. Całkiem inni aktorzy, inne sceny, etc. Serial składa się z 12 odcinków i czasem są po 4 sezony nawet.

Mała Matura 1947 to nie jest serial, tylko film! Film, który leciał na nPremium, i leci także w Canal+ podzielony na głupie 3 częsci. Dodali kilka scen, które nPremium wycięło...

Słyszałeś kiedyś o cenzurze? Były przypadki w TV, że w filmie, serialu wycinali jakieś sceny i to zdarza się nagminnie. Zrozum w końcu, że Mała Matura 1947 to nie serial. Avatara też Canal+ może podzielić na 2 części, bo uznać może że za długo trwa. Lub dodać ekskluzywne sceny. Ale to pozostanie filmem, a nie serialem!
                            Tak więc nPremium usunęło kilka scen z filmu Mała Matura 1947.
                            A ten dalej swoje. Człowieku, jak możesz porównywać Spartakusa z Kirkiem Douglasem do serialu emitowanego na HBO? Przecież ten serial to w większości wymysł scenarzystów i oprócz postaci Spartakusa na pewno wiernie nie odtwarza historii i należy traktować go z przymrużeniem oka.

Skoro na Mała matura ma tylko trzy odcinki, no mamy do czynienia z miniserialem. Dziś na Jedynce obejrz sobie Małą Moskwę. To czteroodcinkowy miniserial i sam zobaczysz, że gra tam ta sama obsada, co w filmie o tym tytule i może znów zobaczysz sceny wycięte przez cenzurę. Więcej z Tobą nie będę dyskutować, bo widzę, że jesteś z tych, co zawsze mają rację, nawet jak jej nie mają. Musisz być dzieciakiem, skoro nigdy nie oglądałeś np. Nocy i dni, czy Ziemi obiecanej w wersjach kinowych i serialowych, w których dodano dodatkowe sceny.

W nc+ od 6.11.2013r.

Komentarz

• Nie masz pojęcia o czym piszesz. Tak więc kończe dyskusję z Tobą na ten temat.
                              Mała Matura 1947 to film a nie serial, ani miniserial. I film, który został wykastrowany przez nPremium. Kilka ale to kila scen więcej dodało Canal+. Tak więc film pozostał filmem, z tym, że nPremium to był zwykły film, a na Canal+ to ten sam film tylko z scenami E X C L U S I V E - kilka więcej dosłownie scen!

Komentarz

Nie masz pojęcia o czym piszesz. Tak więc kończe dyskusję z Tobą na ten temat.
                                Mała Matura 1947 to film a nie serial, ani miniserial. I film, który został wykastrowany przez nPremium. Kilka ale to kila scen więcej dodało Canal+. Tak więc film pozostał filmem, z tym, że nPremium to był zwykły film, a na Canal+ to ten sam film tylko z scenami E X C L U S I V E - kilka więcej dosłownie scen!
                                Człowieku, w kółko upierasz się przy swoim, a nie masz żadnych argumentów na to, że jestem w błędzie. Poszukaj trochę w sieci, a dowiesz się, że ten film kręcony był także w wersji serialowej. Wejdź sobie choćby na tę stronę: http://www.teleman.pl/tv/Mala-Matura-1947-3-936159 (nie wstawiam prawidłowo linka, aby post nie trafił do weryfikacji) i tam jest wyraźnie napisane, że jest to serialowa wersja ekranizacji powieści Janusza Majewskiego, który także jest jej reżyserem. Poza tym, tam już można znaleźć program z datą emisji czwartego odcinka, więc błędnie podałeś, że jest ich tylko trzy. I więcej się nie pogrążaj. Jeśli chcesz wiedzieć, to właśnie canal + często stosuje cenzurę. Czytałem m.in., że z filmu "Wszystko, co kocham" wycięli odważną scenę erotyczną z Olgą Frycz, a jakoś w TVP ją wyemitowali w pełnej krasie.

W nc+ od 6.11.2013r.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+