Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) Maccie Zobacz post
    Premium..........
    Ja uważam, że canal+ przestał już być kanałem premium nadaje zwykłe magazyny , których pełno na darmowych stacjach, nadaje muzykę, której pełno jest gdzie indziej, nadaje stare powtórki, których pełno jest gdzie indziej, nadaje sporty, które nie są premium jak na przykład golf.
    W USA każdy darmowy kanał ma taką ramówkę jak canal+ gdzie jest trochę treści premium nba (ABC), piłka liga angielska (NBC) i różnego rodzaje magazyny i seriale. Dla mnie to nie jest żadne premium, bo premium to nadzaje tak jak espn non-stop na żywo, albo non-stop nowości.
    Pakiet : nba.com + nfl.com

Komentarz

• napisał(a) nlpfan Zobacz post
      nadaje sporty, które nie są premium jak na przykład golf.
      No patrz. Czyli Sky Sports to też nie kanał premium. Nie dość że transmitują golf to jeszcze jakieś rugby czy krykieta.

Komentarz

• Kiedy będzie wiadomo czy La Liga pozostaje w C+?

Komentarz

• napisał(a) Sympozjum Zobacz post
          Kiedy będzie wiadomo czy La Liga pozostaje w C+?
          Jak nc+ poda to do wiadomości

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
            No patrz. Czyli Sky Sports to też nie kanał premium. Nie dość że transmitują golf to jeszcze jakieś rugby czy krykieta.
            To, że ktoś nadaje sporty o zerowej popularności nie znaczy, że jest to content premium. W USA też golf leci na kanałach niekodowanych. Zartością premium jest to co przyciąga największą uwagę , jakoś nie wierzę w to że jest to coś co wszyscy by chcieli raczej jest to zapychacz ramówki. Canal + dołożył wiele takich zapychaczy ramówki , a kontent który jest wartościowy obciął co do ilości - jest tylko kilka meczy ligi angielskiej na tydzień, tylko kilka meczy nba, to jest kontent premium , który kosztuje i tego się nie kupuje, by zaoszczędzić i kupić coś za grosze jak golf, łapu capu, tysiące magazynów, setki reklam - zawartości premium jest tyle co i nic. To tak jak ilość mięsa w kiełbasie. Im gorsza kiełbasa tym mniej mięsa , a więcej zapychaczy
            Ostatni raz edytowany przez nlpfan; 2015-05-26, 17:03.

Komentarz

• Może cie to zaskoczy ale np. w USA soccer traktują jako śmieszną ciekawostkę, a ty myślisz że to wielkie premium.

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                Może cie to zaskoczy ale np. w USA soccer traktują jako śmieszną ciekawostkę, a ty myślisz że to wielkie premium.
                Ja o tym wiem, bo wszyscy oglądają futbol amerykański i to jest top , ale też jest za darmo, co do EPL to za darmo jest chociaż jeden mecz na tydzień - na ncplus nie ma nawet jednego na tydzień za darmo. Już pomijam , że wszystkie mecze są dostępne za darmo na NBC Plus Extra z dwóch ujęć kamery.
                I nie masz racji soccer jest coraz bardziej popularny ludzie kupują szaliki manchesteru united, liverpoolu, i przychodzą oglądać te drużyny jak są z wizytą w USA. Popularność soccera rośnie.

Ja też bardziej lubię futbol amerykański od soccera i dlatego wykupuje czasem nfl.com, ale w Polsce NFL nie jest premium.

Ale amerykanie są gotowi dać część kontentu premium na swoje niekodowane stacje - ncplus nic nie daje na tvn z prostej przyczyny , bo jak by dała to by nic nie zostało na premium canal+. Dla mnie canal+ to poziom darmowego kanału naziemnego w USA , a nie żadne premium.
                Ostatni raz edytowany przez nlpfan; 2015-05-26, 21:51.

Komentarz

• Kanał sportowy premium?
                  Ludzie,to że coś jest dodatkowo płatne nie znaczy że to jest premium

Komentarz

• napisał(a) Maccie Zobacz post
                    Ludzie,to że coś jest dodatkowo płatne nie znaczy że to jest premium
                    Nie bluźnij!
                    Attached Files
                    PAKIET SUPERPREMIUM+
                    +Multiroom Premium/99.9 zł, H/H2, Eleven
                    Rodzinny HD

Komentarz

• napisał(a) nlpfan Zobacz post
                      Ja też bardziej lubię futbol amerykański od soccera i dlatego wykupuje czasem nfl.com, ale w Polsce NFL nie jest premium.
                      O właśnie. I dla mnie np. taki kanał jaki był swego czasu w starej dobrej Nce zwany NASN później ESPN America miał większą wartość niż polska ekstraklapa w Canal+.

Komentarz

• Rozwaliła mnie całkowicie cena nowego pakietu w UPC uwaga tylko 69 zł za 8 x Canal+ , to jest sztuka sprzedać to samo prawie dwa razy drożej , w moje kablówce dotyczasowa wersja kosztowała 39 zł za wszystkie c+. Nie oszukujmy się, że zawartość się nie zmieniła poza treściami canal+ discovery.

"Oferta promocyjna UPC Polska dla nowych abonentów to 49,90 zł miesięczne za mniejszy pakiet lub 69,90 zł miesięcznie za pełny pakiet. Zobowiązanie na okres 12 miesięcy. Do cen należy doliczyć także opłatę aktywacyjną w cenie 19,90 zł." - żródło media2

Pozostali operatorzy jadą na promocjach do września i mają około 50 zł za nowy pakiet, ciekawe jak zmieni się cena po wrześniu i czy to nie będzie właśnie 69,90 dla wszystkich. Nie zależy mi na c+ , ale gdyby wszyscy mieli tyle zapłacić to chyba musieli by się pakować i poszukać sobie bogatszego kraju, bo większość tyle nie da
                        Ostatni raz edytowany przez nlpfan; 2015-06-01, 19:07.

Komentarz

• Czy już coś wiadomo na temat premier na lipiec , mam na myśli pełną listę premier dzisiaj już 26 a listy podanej nie ma

Komentarz

• napisał(a) Grzegorzzz28 Zobacz post
                            Czy już coś wiadomo na temat premier na lipiec , mam na myśli pełną listę premier dzisiaj już 26 a listy podanej nie ma
                            Od dziś mamy wakacje !!!!! Więc wszyscy wyjechali Nawet ne dali premier Canal+ na ten tydzień.

Komentarz

• Lista premier do 17.07.2015 dostępna w wątku https://forum.ncplus.pl/forum/showth...=64774&page=28.
                              Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                              Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• W ww. rozpisce jest

BROOKLYN 9-9 SEZON 2
                                (Brooklyn Nine-Nine 2, ep. 15, 16)
                                PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 30 czerwca 2015

BROOKLYN 9-9 SEZON 2
                                (Brooklyn Nine-Nine 2, ep. 19, 20)
                                PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 14 lipca 2015

Brakuje 7 lipca premiery odcinków 17, 18. Przy takim pomijaniu nie wyrobicie tych 500 premier rocznie.
                                Ostatni raz edytowany przez Greg08; 2015-06-26, 19:38.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+