Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
    Co żeście zrobili z logami Canal+? Przecież to dno. Były porządne, nie rzucające się w oczy a teraz wszędzie ten czarny obwód przy napisie Canal+. Dno i metr mułu tak jak i sama oferta tych pseudo kanałów.
    Popieram zdanie kolegi.Poprzednie logo było bardzo dobre.Potrzebna modyfikacja obecnego logo,czyli czarny kolor zmienić na szary a biały kolor czyli napis canal+ zlikwidować i zostawić puste miejsce.
    Nie podoba mi się zmiana logo bo jest zbyt jaskrawe.

Komentarz

• Miały być na Canal+ HD ciekawe programy rozrywkowe itp. a tym czasem nie widzę specjalnych zmian. Sport ok niech będzie na podstawowym Canal+ te największe i najważniejsze wydarzenia sportowe niech będą. Ale kur.. czy to musi być piłka nożna czy już nikogo nie interesują inne sporty np. Nascar lub Hokej gdzie jest NBA już o sportach związanych z wodą nie wspomnę ?? Zbliżają się sportowe rywalizacje pod żaglami w Gdańsku, Gdyni, Szczecinie będą duże imprezy relacji na C+ oczywiście nie będzie bo piłka nożna zajmuje czas antenowy... Aż mi się na wymioty zbiera jak włączę na sportowy kanał siedzą tylko i pieprzą bez sensu gadające głowy o piłce nożnej...
      I gdzie te obiecywane niby najlepsze na świecie programy rozrywkowe które miały być na C+ ??
      Uwolnić listę kanałów w N-boxie

Komentarz

• Pojeczycie a umowy przedłużycie

Komentarz

• napisał(a) lemoniadowy Zobacz post
          Popieram zdanie kolegi.Poprzednie logo było bardzo dobre.Potrzebna modyfikacja obecnego logo,czyli czarny kolor zmienić na szary a biały kolor czyli napis canal+ zlikwidować i zostawić puste miejsce.
          Nie podoba mi się zmiana logo bo jest zbyt jaskrawe.
          Proszę o zwiększenie transparentności logo Canal+, to jest zbyt jaskrawe oraz o przesunięcie do narożnika. Poprzednie logo mniej przeszkadzały na ekranie.
          Comfort+, Premium Film, Extra+, History HD, Multi+, Multiroom Standard, Turbo i WifiBox do 31.03.2016 = 59,90. Propozycja do akceptacji: od 1.04.2016 Extra/C+ (6)/MRS = 69,90.

Komentarz

• No delikatnie mnie to zaczyna wq....ć. Co to ma być?? Na głównym C+ wczoraj- piłka, na C+1 siłą rzeczy piłka, Na C+ Sport 1 i 2 siłą rzeczy piłka. Tyle macie tych kanałów sportowych to dlaczego ładujecie do głównego C+ programy sportowe????????????????.
            Zabraliście jeden kanał z filmami i jeszcze macie czelność kanał główny zawalać sportem???????? Co to ma być??????? MYŚLICIE, ŻE WSZYSCY SĄ ZAKOCHANI W WASZYM ZAS....YM SPORCIE????????????
            nie róbcie podwyżek - jest przecie deflacja !

Komentarz

• @filolog,
              CANAL+ to nasz flagowy kanał. Z założenia jego oferta będzie zróżnicowana i oparta na: filmach fabularnych i animowanych, serialach, koncertach i wydarzeniach sportowych. Więcej o odnowionym portfolio kanałów CANAL+, możesz przeczytać w informacji prasowej https://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=72142.

Komentarz

• no to trochę popolemizujmy z Waszą informacją prasową (nawiasem mówiąc - wciąż nie mogę wyjść z podziwu jak różnego rodzaju rzecznicy prasowi łamią się, żeby napisać elaboraty zupełnie o niczym - forma rozpasana, tekstu pełno, a po przeczytaniu człowiek wie dokładnie tyle samo co przed przeczytaniem):
                CANAL+ DISCOVERY łączy w sobie pozytywne emocje, niezwykłe przygody, prawdziwe historie ludzi z Polski i ze świata, których osobiste doświadczenia i osiągnięcia stanowią inspirację oraz poszerzają horyzonty widza. Zobaczymy tutaj starannie wyselekcjonowane dokumenty, filmy i programy – wszystko po to, aby w pełni oddać misję i wartości nowego kanału. W ciągu roku CANAL+ DISCOVERY pokaże premierowo do 450 godzin różnorodnych programów dokumentalnych, w tym 120 godzin polskich produkcji w najwyższej jakości. Będą one starannie dobrane z myślą o CANAL+ DISCOVERY i wyemitowane po raz pierwszy w Polsce z jednym nadrzędnym celem: aby inspirować widzów.
                Bezwzględnie fajny kanał "łączący pozytywne emocje, przygody, prawdziwe historie, itd. itp. bla... bla... bla...".
                Tylko pozostaje pytanie - w czym ten kanał będzie (bo wciąż jeszcze nie jest) lepszy od Planete+, H2HD, czy kanałów BBC?
                Jaki argument ma przekonać abonentów, że warto wydać na to dodatkowe pieniądze?

CANAL+ SERIALE będzie stanowił nową odsłonę w ramach propozycji CANAL+, a jednocześnie dowód na popularność, jaką ostatnimi laty zyskał ten gatunek telewizyjny. W wieczornych pasmach każdego dnia, kanał będzie emitował bijące rekordy popularności amerykańskie i wyselekcjonowane europejskie seriale.
                Zapomnieliście dodać, że te bijące rekordy oglądalności seriale będziecie puszczać:
                a) po roku / kilku latach od emisji w macierzystej stacji
                b) jako powtórkę z kanału głównego Canal+ (a nuż ktoś nie widział na tym kanale)
                c) dla utrwalenia - przez minimum trzy dni w tygodniu będą powtórki na kanale C+Seriale
                d) zapewne po zakończeniu emisji całego sezonu dla pewności, że już wszyscy będą mogli obejrzeć - puścicie to raz jeszcze.
                Przykłady? Hostages i Extant

Fajnie, że dodaliście, że seriale będziecie puszczać wieczorami... Wobec tego warto ło być szczerym do końca i podać, co będziecie nadawać w pozostałym czasie.

I znów pytanie - Jaki argument ma przekonać abonentów, że warto wydać na to dodatkowe pieniądze?

CANAL+ pozostanie flagowym kanałem z najlepszym i jeszcze bardziej zróżnicowanej oferty programowej opartej na: filmach fabularnych i animowanych, serialach, koncertach i wydarzeniach sportowych. CANAL+ pokaże największe hity kinowe prezentowane w telewizji po raz pierwszy. Bogatą ofertę filmową uzupełnią wydarzenia sportowe, w tym najlepsze mecze Ligi Mistrzów UEFA czy krajowych lig piłkarskich oraz prestiżowe zawody żużlowe. Towarzyszyć im będą fachowe komentarze dziennikarzy i ekspertów CANAL+.
                Pierwszy kanał z pakietu, za który warto wydać pieniądze

CANAL+ 1 będzie specjalnym kanałem telewizyjnym dla „spóźnialskich”, którzy nie zdążą na premierę programu w CANAL+. Z myślą o nich każda z emisji rozpocznie się w CANAL+ 1 godzinę później, niż w CANAL+. Dzięki temu, widzowie nie spóźnią się na ulubiony film, mecz czy serial. Polacy coraz więcej czasu spędzają w pracy, a przez to później oglądają telewizję.
                To zupełne nieporozumienie. W obecnych czasach widzowie nie spóźniają się na film, mecz czy serial, bo mogą to sobie po prostu nagrać.
                A jeszcze kazać sobie płacić za to nieporozumienie obraża inteligencję abonentów.
                Swego czasu TVN nadawał kanał z przesunięciem godzinnym.
                Wtedy to miało większy sens (mało nagrywarek, reklamodawcom można było wcisnąć, że ich reklamy będą dwa razy częściej puszczane, itd.) choć i tak leciały gromy za bezsensowne marnowanie pasma na transponderach. Do tego kanał zakończył żywot, bo oglądalność stanowiła promil oglądalności głównego TVN.
                Trudno nie odnieść wrażenia, że dodano ten kanał TYLKO po to, by szpanować większym portfolio kanałów C+ i kosić większą kasę (co widać po zmianie cenników

CANAL+ FILM wciągnie widza w filmową rozrywkę na najwyższym poziomie oraz przybliży gwiazdy światowego kina. Będzie on stanowił idealne połączenie filmów komercyjnych, najnowszego kina polskiego oraz ciekawych, nagradzanych na całym świecie tytułów.
                Piszecie, że C+Film "wciągnie widza w filmową rozrywkę na najwyższym poziomie oraz przybliży gwiazdy światowego kina".
                To ja mam pytanie - kiedy to nastąpi? Bo na razie jest to kanał powtórkowy z głównej anteny Canal+

CANAL+ FAMILY będzie kanałem familijnym wypełniającym obietnicę zawartą w nazwie kanału. W ciągu dnia, od rana aż do godz. 22.00, CANAL+ FAMILY przedstawi bogatą ofertę dla całej rodziny, w tym m.in. seriale i filmy familijne, programy dokumentalne oraz animowane filmy dla dzieci, pokazywane również w weekendowych specjalnych pasmach.
                I znów pytanie - kiedy to nastąpi? Bo ten kanał jest z kolei pasmem powtórkowym C+Film

CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT2 będą dwoma uzupełniającymi się kanałami pokazującymi najpełniejszą ofertę sportową na rynku. Stworzenie drugiego kanału, w pełni dedykowanego sportowi jest naturalną konsekwencją posiadania bogatego portfolio praw do rozgrywek sportowych. Widzowie będą mieli dostęp do najwyższej klasy rozgrywek piłkarskich: Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Europy UEFA, T- Mobile Ekstraklasy, a także najlepszych lig europejskich, takich jak angielska czy hiszpańska. Ponadto, na obu antenach będą dostępne inne dyscypliny, m.in. koszykówka (np. NBA), piłka ręczna, tenis ziemny, golf czy sporty walki.
                Ale będzie głupio trzymać dwa kanały sportowe, jak wyleci Wam polska liga kopana i Velux LM w piłce ręcznej (w obu przypadkach nadal nie wiadomo, do kogo trafią prawa).
                Może lepiej było poczekać ze startem C+Sport 2 do czasu wykupu praw?

Dodatkowo, abonenci CANAL+ uzyskają w ramach swoich pakietów dostęp do bogatej oferty materiałów na żądanie (CANAL+ VOD) oraz usługi CANAL+ Sport Online. CANAL+ VOD zawiera szeroką bibliotekę premier filmowych, wybranych odcinków seriali oraz innych programów dostępnych poprzez dekoder podłączony do internetu. CANAL+ Sport Online umożliwia zaś klientom nc+, posiadającym w swoich pakietach CANAL+ SPORT, oglądanie meczów na żywo oraz śledzenie statystyk poprzez urządzenia mobilne (np. smartphony z systemami Android lub iOS) czy komputer. Usługa jest stale rozwijana i już wkrótce będzie rozszerzona o kolejne rozgrywki.
                Guzik prawda. Próbowałem kiedyś oglądać transmisje na C+Sport na nc+go na tablecie (poprzez stream internetowy) i za każdym razem wyświetla się plansza, że dana audycja jest dostępna tylko na dekoderze.
                Tylko niewielka część wydarzeń jest dostępna w sieci. Reszta i tak idzie przez dekoder

Nowa bogatsza oferta CANAL+ będzie dostępna bez żadnych dodatkowych opłat dla wszystkich abonentów platformy nc+, posiadających pakiety z CANAL+, w ramach ich obecnej oferty, do końca trwania umowy.
                Widać, że sytuacja sprzed dwóch lat, gdy tuż po fuzji chcieliście poczęstować abonentów wyższymi opłatami czegoś Was nauczyła (i już nie próbujecie zmieniać warunków w czasie trwania umowy - ale spoko, odbijecie sobie przy przedłużeniach, o ile ktoś łyknie teksty o rozbudowanej ofercie C+). Szkoda, że nie nauczyło to Was konieczności słuchania widzów.

Dalej się dziwicie, że ucieka od Was coraz więcej abonentów?
                Coraz gorsza oferta za coraz wyższą cenę jest przyczyną... Po rebrandingu widać, że albo nie umiecie się uczyć na błędach, albo nadal testujecie ile abonent jest w stanie znieść.
                Ostatni raz edytowany przez _michal; 2015-05-13, 11:58.

Komentarz

• napisał(a) _michal Zobacz post
                  no to trochę popolemizujmy z Waszą informacją prasową
                  i myslisz że BOT ci odpowie?
                  TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• nie, ale przynajmniej wyrzuciłem z siebie co mnie bolało.

Najbardziej wkurza wrażenie, że mają mnie za debila, który łyknie wszystko.
                    Zakładam, że nie tylko ja się tak czuje, więc tym bardziej powinna im się zapalić czerwona lampka, że coś jest nie tak.

Ludzie nie lubią być traktowani jak maszynka do generowania przychodu, ale jako partnerzy we wspólnym biznesie, gdzie każda ze stron jest usatysfakcjonowana. Wkrótce więc nc+ opuści pewnie jeszcze więcej abonentów, a platforma podzieli los Cyfry+, czyli będzie jakąś niszową platformą prężącą muskuły i zdziwioną się, że nikt jej nie chce podziwiać.
                    Ostatni raz edytowany przez _michal; 2015-05-13, 18:24.

Komentarz

• Nowe C+ to kicha.. a Canal+ 1 to porażka.. na cholera skoro mam nagrywarkę?
                      Na szczęście niebawem kończy mi się umowa, u konkurencji mam tel a w pakiecie będzie jeszcze taniej.

Komentarz

• @_michal - czerwona lampka im się pali od dwóch lat i już jada na rezerwie
                        TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) _michal Zobacz post
                          nie, ale przynajmniej wyrzuciłem z siebie co mnie bolało.

Najbardziej wkurza wrażenie, że mają mnie za debila, który łyknie wszystko.
                          Zakładam, że nie tylko ja się tak czuje, więc tym bardziej powinna im się zapalić czerwona lampka, że coś jest nie tak.

Ludzie nie lubią być traktowani jak maszynka do generowania przychodu, ale jako partnerzy we wspólnym biznesie, gdzie każda ze stron jest usatysfakcjonowana. Wkrótce więc nc+ opuści pewnie jeszcze więcej abonentów, a platforma podzieli los Cyfry+, czyli będzie jakąś niszową platformą prężącą muskuły i zdziwioną się, że nikt jej nie chce podziwiać.
                          Może i nie na temat:
                          @michal- dobiją z 2,12 mln do 2 mln abonentów to się obudzą, ale z ręką w nocniku.
                          Ja za to, co mam w podpisie do lutego 2016r., nie mam zamiaru płacić ani grosza więcej przy kolejnym przedłużaniu. Wręcz przeciwnie.

A teraz na temat:
                          CANAL+ po zmianach tragiczny nie jest, może i nawet na plus te zmiany, gdyby nie fakt żałosnej ramówki porannej zastawionej magazynami oraz podwyżką ceny. Powiększyła się oferta? Nie. To skąd ta podwyżka?
                          Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

• po co ten +1 to nie mam pojecia, ale ze na głownym leci mecz choc sa dwa sportowe to juz kompleta porazka, z 6 zrobili wirtulane 8 nagadali nagadli naobiecywali (podwyzke tez ) i tylko podwyzka bedzie zauwazalana

Komentarz

• NEED FOR SPEED
                              (Need for Speed)
                              film akcji, USA, Filipiny, Irlandia, Wielka Brytania, 2014
                              PREMIERA: CANAL+, niedziela, 17 maja 2015, 21:30
                              Z wątku o premierach.

Mam pytanie, rozumiem że skoro podkreśliliście to tam na czerwono to znaczy że to taka "premiera tygodnia". Mam więc pytanie, bo oglądałem ten film w 3D, czy w takowym formacie też zapodacie tę premierę czy jak zwykle udacie że taki format nie istnieje?

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                                Z wątku o premierach.

Mam pytanie, rozumiem że skoro podkreśliliście to tam na czerwono to znaczy że to taka "premiera tygodnia". Mam więc pytanie, bo oglądałem ten film w 3D, czy w takowym formacie też zapodacie tę premierę czy jak zwykle udacie że taki format nie istnieje?
                                A jak myślisz ? hahaha. Skoro film "Pompeje 3D" (sami tak oznaczyli w swoim pdfie) puścili w 2D to teraz tym bardziej, zwłaszcza, że muszą nam udowodnić, że 3D się nie przyjęło w Polsce. Swoją drogą patrząc na Oscara "Idy" telewizja kolorowa też chyba w odwrocie...

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+