Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Czy już wiadomo coś na temat pełnej listy premier na luty 2015 za kilka dni nowy miesiąc

Komentarz

• 4 premiery i powtórki powtórek czego sie spodziewasz

Komentarz

• Premiery 1. dekady lutego

Żeby Moderatorzy się za bardzo nie przepracowali, podaję listę premier na pierwszą dekadę lutego. Ostatni tytuł pochodzi ze strony "Teletygodnia", bo na "Telemanie.pl" program jest na razie do 9. 4 lutego nie będzie premiery, bo w cyklu filmów oscarowych przypomną "Blue Jasmine". Obecnie nie wygląda to zbyt interesująco, przynajmniej mnie o uszy obił się tylko "Sierpień w hrabstwie Osage". Oto lista:

1.02 - godz. 18.00 - Królowa Śniegu, film animowany, Rosja 2012
        2.02 - godz. 21.00 - April Rain, film sensacyjny, USA 2014
        3.02 - godz. 21.00 - Wymarzony bachor, komedia, Francja 2013
        5.02 - godz. 21.30 - Hostages - Zakładnicy (13), serial sensacyjny
        6.02 - godz. 21.00 - Tokariew. Zabójca z przeszłości, dramat kryminalny, Francja/USA 2014
        7.02 - godz. 21.00 - Cykl filmów oscarowych: Sierpień w hrabstwie Osage, dramat obyczajowy, USA 2013
        8.02 - godz. 21.00 - Reality, komedia, Francja/Włochy 2012
        9.02 - godz. 21.00 - Kiedy anioły śpiewają, film familijny, USA 2013
        10.02 - godz. 21.00 - Senada, dramat obyczajowy, Francja/Włochy/Słowenia,/Bośnia i Hercegowina 2013

Edit: To tej listy można jeszcze dorzucić filmy podane w innym wątku przez @Dawida nc+. Wtedy już jest trochę lepiej, ale nadal brak jakiegoś głośnego polskiego filmu, który miał premierę kinową przed rokiem. Choćby "Jacka Stronga", no chyba, że akurat do tego filmu prawa ma konkurencyjny kanał i stąd to wynika. A to są te filmy:

Tajemnica Filomeny” – premiera: CANAL+, środa, 18 lutego, 21:00
        „Zniewolony. 12 Years a Slave” - premiera: CANAL+, sobota, 21 lutego, 21:00
        „Wielkie piękno” – premiera: CANAL+, środa, 25 lutego, 21:00
        „Witaj w klubie” – premiera: CANAL+, sobota, 28 lutego, 21:00
        Ostatni raz edytowany przez Pawrym; 2015-01-28, 13:11.
        TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

• Masakra i nic więcej !!! Tyle wytwórni filmowych w portfolio i taki chłam !!! Za co się pytam za co wołacie tyle pieniędzy za paczkę C+ !!!

Już od jakiegoś czasu zauważyłem ze rano to tylko ''Łapu capu'',''Łapu capu extra'',''+DeLux'' (od dwóch lat zero nowego odcinka).''Trzech Wspaniałych'' i ten szajz ''W tonacji+'' i w ''kółko macieju'' to samo non stop ile tego kiczu można oglądać na dodatkowo płatnych kanałach ludzie jak to sie mówi ''premium tv''

Ja nawet już tej piłki co jest na ''nc+'' nie oglądam bo już mi się też to znudziło
          TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

• @Pawrym, Jack Strong jest planowany na marzec.

Również zastanawia mnie brak premier na 2 miesiące przed, jak było niegdyś. Na miesiąc to już nawet szkoda gadać, bo to kompletna amatorka. Szczególna frustracja mnie ogarnia, gdy patrzę na kolejne informacje prasowe, wypełnione PR-owym bełkotem o obsadzie coraz to nowych osób na wymyślnych stanowiskach, ale nie znajdzie się nawet jedna od przygotowania listy i kontaktu z abonentami...

Komentarz

• Dzięki za info, @Lukop! Ten film podałem, jako pierwszy z brzegu, co nie zmienia faktu, że polskich premier w ostatnich miesiącach nie było za wiele. A w tym roku to jak na razie chyba tylko "Wkręconych" można było obejrzeć. No ale skoro Canal+ powrócił do koprodukcji polskich filmów, to może w następnych miesiącach to nadrobią.
              TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

• To juz wiesz czemu tak jest.bo oplacamy nowych prezesow a co do zawartosci programowej to nie ma co oczekiwac na zmiane.polsat jest slaba konkurencja i jest co jest ogolnie lipa
                Potrzebny. nowy gracz

Komentarz

• Polityka informacyjna do du... chrzanu , ale jakość filmów świetna. Zniewolony to genialne kino. Wielkie piękno troszkę zbyt przekombinowane według mnie, ale i tak warte obejrzenia. Ja niecierpliwie czekam na Tajemnicę Filomeny, Sierpień w hrabstwie Osage i Witaj w klubie. Fantastyczny miesiąc, a może jeszcze będą jakieś miłe niespodzianki.

Komentarz

• napisał(a) marcelnorbert Zobacz post
                    Masakra i nic więcej !!! Tyle wytwórni filmowych w portfolio i taki chłam !!! Za co się pytam za co wołacie tyle pieniędzy za paczkę C+ !!!

Już od jakiegoś czasu zauważyłem ze rano to tylko ''Łapu capu'',''Łapu capu extra'',''+DeLux'' (od dwóch lat zero nowego odcinka).''Trzech Wspaniałych'' i ten szajz ''W tonacji+'' i w ''kółko macieju'' to samo non stop ile tego kiczu można oglądać na dodatkowo płatnych kanałach ludzie jak to sie mówi ''premium tv''

Ja nawet już tej piłki co jest na ''nc+'' nie oglądam bo już mi się też to znudziło
                    Dokładnie te same objawy zauważyłem u siebie, odrzuciło mnie od piłki nożnej,żadna liga mnie nie rusza /Canały+/ a Canały +Filmowe tak jak piszesz powtórka goni powtórkę.Złożyłem wypowiedzenia mojego Silvera z 6XCanal+.Koniec umowy 28.02.2015r. Zejdę na najniższy pakiet , to mi dobrze zrobi,bo w marcu to wiosna

Komentarz

• No i luty się zrobił i dalej nie ma podanej całej listy premier na luty. Niedługo już nie będzie trzeba podawać bo i tak będą znane Zostały w lutym tajemnicze dni: 22,23,24,26,27

Komentarz

• Ej, nie ma co narzekać! Przecież wrzucili dzisiaj rozpiskę premier na kolejny tydzień, co już doskonale znamy i opis filmu, który można przeczytać w wielu serwisach filmowych!

Komentarz

• Tabelę zawierającą ofertę filmową CANAL+ w lutym, znajdziecie TUTAJ. Przepraszam, że zamieszczamy ją dopiero teraz.

W tym miesiącu szczególnie polecamy:
                          87. GALĘ WRĘCZENIA OSCARÓW® -> WIĘCEJ
                          NOC CEZARÓW 2015 -> WIĘCEJ
                          CYKL FILMÓW OSCAROWYCH -> WIĘCEJ

W ramach cyklu filmów oscarowych pokażemy:
                          • „Zniewolony: 12 Years a Slave” - 3 Oscary, w tym za najlepszą produkcję roku, rolę Lupity Nyong'o i najlepszy scenariusz adaptowany + 6 nominacji – premiera: CANAL+, sobota, 21 lutego, 21:00
                          • „Witaj w klubie” - 3 Oscary, w tym za role Matthew McConaugheya i Jareda Leto oraz charakteryzację + 3 nominacje – premiera: CANAL+, sobota, 28 lutego, 21:00
                          • „Wielkie piękno” - Oscar w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny – premiera: CANAL+, środa, 25 lutego, 21:00
                          • „Tajemnica Filomeny” - 4 nominacje do Oscara: najlepsza produkcja roku, rola Judi Dench, najlepsza muzyka Aleksandra Desplata, najlepszy scenariusz adaptowany – premiera: CANAL+, środa, 18 lutego, 21:00
                          • „Sierpień w hrabstwie Osage” - 2 nominacje do Oscara dla Julii Robetrts i Maryl Streep – premiera: CANAL+, sobota, 7 lutego, 21:00

Ponadto, w ramach cyklu CANAL+ przypomni takie oscarowe produkcje, jak:
                          • „Blue Jasmine” - Oscar za rolę Cate Blanchett + 2 nominacje – emisja: 4 lutego, 21:00
                          • „Złodziejka książek” - nominacja do Oscara za muzykę Johna Williamsa – emisja: 11 lutego, 21:00
                          • „Wilk z Wall Street” - 5 nominacji do Oscara: najlepsza produkcja roku, role Leonarda DiCaprio i Jonah Hilla, reżyseria Martina Scorsesego, najlepszy scenariusz adaptowany – emisja: 14 lutego, 23:00
                          • „Ida” - 2 nominacje do Oscara 2015: najlepszy film nieanglojęzyczny, najlepsze zdjęcia – emisja: 4 lutego, 19:40

Komentarz

• napisał(a) Lukop Zobacz post
                            Ej, nie ma co narzekać! Przecież wrzucili dzisiaj rozpiskę premier na kolejny tydzień, co już doskonale znamy i opis filmu, który można przeczytać w wielu serwisach filmowych!
                            Nie wiem jak inni ale gdyby nie HBO i Polsatfilm to nie było by co oglądać ....... że też się dałem wrobić w to Nc ANAL+

Komentarz

• napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
                              Przepraszam, że zamieszczamy ją dopiero teraz.
                              Najlepszą formą przeprosin byłoby rychłe udostępnienie premier marca...

Komentarz

• napisał(a) Cruel67 Zobacz post
                                Nie wiem jak inni ale gdyby nie HBO i Polsatfilm to nie było by co oglądać ....... że też się dałem wrobić w to Nc ANAL+
                                Widocznie niektórym wystarczy "Kevin" i są zadowoleni z życia...
                                Do 31.12.2016 Comfort+Extra+Multi+3*HBO+6*Canal+ w ofercie z modułem CI+ (NC+ Mix) za 79,90 zł

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+