Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Porównanie do TVN i Polsatu to raczej wymysł dziennikarza, by bardziej zachęcić czytelnika do lektury tekstu.

Myślę, że generalnie chodzi o to, że w ramówce Canal+ pojawi się więcej programów typu talk-show z gwiazdami (jak kiedyś programy Magdy Mołek czy Tomasza Raczka) oraz jakiś talko-show filmowy. Być może jakiś publicystyczny program sportowy a także pewnie jakieś reportaże z wydarzeń wspieranych przez Canal+.

Czy to się sprawdzi? Zobaczymy.

Jak dla mnie, obecnie jedynym programem własnej produkcji godnym uwagi jest "W tonacji+" Marka Niedźwieckiego. To jest jedyny program w polskiej telewizji o muzyce z dziennikarskim autorytetem. I myślę, że w pójdą w tym kierunku - ekskluzywny program prowadzony przez znane nazwisko, na którego nie ma miejsca w innych TV.

Komentarz

• Co się dzieje z serialem Piraci który emitowany był w niedzielę wieczorem czy to koniec sezonu I ?? Czy będzie emitowany drugi sezon serialu Pod kopułą?? I ostateczne pytanie jakie seriale będą emitowane w najbliższych miesiącach??
      Uwolnić listę kanałów w N-boxie

Komentarz

• Kolego jeśli chcesz seriale wykup sobie Seriale+

napisał(a) abidabi Zobacz post
        jakie seriale będą emitowane w najbliższych miesiącach??
        The Walking Dead -FoxHD dziś premiera
        Wataha - HBO

Komentarz

• napisał(a) abidabi Zobacz post
          Co się dzieje z serialem Piraci który emitowany był w niedzielę wieczorem czy to koniec sezonu I ?? Czy będzie emitowany drugi sezon serialu Pod kopułą?? I ostateczne pytanie jakie seriale będą emitowane w najbliższych miesiącach??
          1 sezon Piratów się zakończył (8 odcinków). Na pozostałe pytania ciężko odpowiedzieć choć liczę, że Pod kopułą będzie emitowane.

Komentarz

• napisał(a) kingofsouth Zobacz post
            Kolego jeśli chcesz seriale wykup sobie Seriale+

The Walking Dead -FoxHD dziś premiera
            Wataha - HBO
            I jeszcze American Horror Story dzień po premierze w USA - na.Fox
            Do 31.12.2016 Comfort+Extra+Multi+3*HBO+6*Canal+ w ofercie z modułem CI+ (NC+ Mix) za 79,90 zł

Komentarz

• napisał(a) abidabi Zobacz post
              Co się dzieje z serialem Piraci który emitowany był w niedzielę wieczorem czy to koniec sezonu I ?? Czy będzie emitowany drugi sezon serialu Pod kopułą?? I ostateczne pytanie jakie seriale będą emitowane w najbliższych miesiącach??
              Seriale Piraci emitowany jest na Canal+VOD

Komentarz

• napisał(a) Jakiwo Zobacz post
                Seriale Piraci emitowany jest na Canal+VOD
                To są te same odcinki, które już były emitowane na Canal+.

Komentarz

• Zaczął się ostatni tydzień października czy jest szansa, że poznamy w tym tygodniu całą listę premier na listopad ? Znana jest na daną chwilę lista do 14.11

Komentarz

• Postaram się jak najszybciej, nie chciałbym jednak podawać terminów, aby nie wyszło tak jak w tamtym miesiącu. Proszę zatem o cierpliwość.

A już teraz gorąco zachęcam do zerknięcia na wątek CYKL „ONI ZMIENILI ŚWIAT” W LISTOPADZIE W CANAL+, w którym znajdziecie informacje o sobotnich filmach, emitowanych w ramach bardzo ciekawie zapowiadającego się cyklu filmów biograficznych

Produkcje które pokażemy to:
                    • Diana (premiera)
                    • Wałęsa, człowiek z nadziei (premiera)
                    • Piąta władza (premiera)
                    • Prawdziwa historia króla skandali (premiera)
                    • Jobs
                    • Ściśle tajne – Historia WikiLeaks
                    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2014-10-28, 10:59.

Komentarz

• No nie róbcie sobie jaj.Dzisiaj już 3 i nadal nie wiecie co będzie wyświetlane??? To już nawet nie jest śmieszne

Komentarz

• Ja właśnie zrezygnowałem po 2 miesiącach z pakietu c+ i z końcem listopada z hbo.

Premiery rok czy wiecej po premierze kinowej to nieporozumienie a kase zamierzam wydać na filmy vod w aplikacjach smart tv. Obejrzę to, co chce
                        Do 31.12.2016 Comfort+Extra+Multi+3*HBO+6*Canal+ w ofercie z modułem CI+ (NC+ Mix) za 79,90 zł

Komentarz

• Kanały premium to już od dawna produkcja własna albo sport. HBO ma świetne własne seriale, Canal+ to znów gratka dla kibiców sportowych. Filmy to się ogląda w kinie albo na blu ray bo polskie VOD też w tym przypadku kuleje (o HD czy 3D można zapomnieć w wielu przypadkach).

Komentarz

• Chyba tak późno premiery miesiąca nie były podawane dzisiaj 4.11 a listy całej na listopad nie znamy niedługo za około tydzień będziemy wiedzieli co poleci na HBO w grudniu a tu Canał + trzyma w tajemnicy wszystkie premiery listopada chociaż to trochę dziwne bo już 2 premiery na grudzień na canał + są już znane więc nie wiem jak to do końca jest

Komentarz

• Ja się / jeszcze/ dziwię jak ten cały ...... funkcjonuje. Przy przedłużaniu pracownicy patrzą jak klienta oszwabić, tutaj ciężko podać repertuar na dany miesiąc, a jest już 04, abo. traktują jak zło konieczne,upychają na trp. jakieś kretyńskie kanały typu republika -0glądane przez grupkę fanatyków moherowych.Generalnie tragedia, kto tam rządzi ? i czy w ogóle.

Komentarz

• Przepraszam za opóźnienie w publikacji oferty listopadowej. Listę znajdziecie w tabeli [TUTAJ].

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+