Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) lopez23 Zobacz post
    Jakieś zmiany dzisiaj mają nastąpić?
    Na każdym Canal+, poza Film2 o 1 nad ranem będzie przerwa techniczna. Zmiany związane z przetasowaniami na tp? Bo na pewno nie zlikwidują (a szkoda) chociaż jednego Canal+, po powtórka goni powtórkę niestety.
    Obecnie jedynie na Canal+ mecz jest premierą, reszta ogrzewane kotlety po raz 25.
    Te przerwy techniczne są regularne, nie szukaj teorii spiskowych.

Komentarz

napisał(a) lopez23 Zobacz post
      Jakieś zmiany dzisiaj mają nastąpić?
      Na każdym Canal+, poza Film2 o 1 nad ranem będzie przerwa techniczna. Zmiany związane z przetasowaniami na tp? Bo na pewno nie zlikwidują (a szkoda) chociaż jednego Canal+, po powtórka goni powtórkę niestety.
      Obecnie jedynie na Canal+ mecz jest premierą, reszta ogrzewane kotlety po raz 25.
      Bez przesady, az tak zle nie jest. Prawda jest, ze powtorki niestety sa, ale nie znowu codziennie

Komentarz

Mam ten sam problem i niestety nie moge uzyskac pomocy. Pisałem do nich emaile i odpisali mni że trzeba zresetowac dekoder. Niestety bez efektu.

Komentarz

Są jakieś szanse na powrót do oferty CANAL+ serialu animowanego Simpsonowie? Zależy mi na tym. Fajne byłoby, gdyby najnowsze serie były pokazywane na C+ albo C+ Family, włącznie z premierami nowych odcinków. Wiem, że seria 10 i 20 lecą na Foxie.
          Dekoder: nbox recorder 250GB CLRA/CARBO
          dawniej: n - Informacja i rozrywka, Hity filmowe, Sport i motoryzacja, Kultura nauka świat - 58 zł
          obecnie: nc+ - Canal+ Platinum - 99 zł

Komentarz

technologia3d

a gdzie filmy w technologi 3d albo to jest platforma premium albo kpiny,30 minut raz na tydzien o rybkach katastrofa,gdzie ta rozrywka w 3d ja dziekuje za takie premium

Komentarz

a ile płacisz za pakiet>>
              jak zaczęli rozdawnictwo treści premium po 40-60 złotych to masz takie premium i niestety obawiam się, że może być tylko gorzej.

Komentarz

Mam pytanie. Czy jest możliwość dokupić Canal+ do pakietu Universe+? Jeśli tak, to jaki to koszt? Z góry dzięki.

Komentarz

czy na którymś z canal+ poleci trzeci sezon 'Shameless'? na nPremium pierwsze dwa sezony były. tak samo 'South Park'- pamiętam, że kiedyś leciał na canal+, a teraz? o 'Simpsonach' nawet nie wspominam... zaplecze serialowe jest dość słabe moim zdaniem.
                  do 25.04.2013:WPT+nPremium+HBO 69zł +CineMax=78,90 zł
                  od 25.04.2013:Universe+Canal+HBO+Redlight HD(6miesięcy)=59zł/12miesięcy

Komentarz

Nie poleci, bo tam są ukazane drastyczne sceny miłosne. HBO takie może tylko pokazywać jak się trzaskają. Canal+ ma oznaczenia wiekowe, nawet jak by zrobił +18 to nie pokażą drastycznych scen filmowych, lub je wytną.

Inaczej interpretując, HBO ma wyłączność na pokazywanie seriali gdzie uczestnicy trzaskają się, ukazują miłosne sceny w drastyczny sposób. Nasze społeczeństwo na nie nie jest jeszcze gotowe.
                    N-ka: Wszystkie Pakiety Tematyczne + nPremium + HBO za 68 zł - dekoder CLRA 500 GB - BYŁO I MINĘŁO

Koniec N, Pozostał tylko niezawodny CP technology bez haczyków jakie stosuje nc+.

Komentarz

• napisał(a) Pryta Zobacz post
                      'South Park'
                      Na comedy central mi przemyka w programie tv (jeśli się nie mylę)

Komentarz

• napisał(a) rafallo Zobacz post
                        Nie poleci, bo tam są ukazane drastyczne sceny miłosne. HBO takie może tylko pokazywać jak się trzaskają. Canal+ ma oznaczenia wiekowe, nawet jak by zrobił +18 to nie pokażą drastycznych scen filmowych, lub je wytną.

Inaczej interpretując, HBO ma wyłączność na pokazywanie seriali gdzie uczestnicy trzaskają się, ukazują miłosne sceny w drastyczny sposób. Nasze społeczeństwo na nie nie jest jeszcze gotowe.
                        przecież na nPremium 'Shameless' leciało. i teraz nie będzie ten serial emitowany, bo się rypią, jarają zielsko i piją? ograniczenia wiekowe? czyli większość filmów powinna być ocenzurowana albo w ogóle nie emitowana, bo są takowe sceny. nie no, absurd...

napisał(a) sonikus Zobacz post
                        Na comedy central mi przemyka w programie tv (jeśli się nie mylę)
                        na CC leci, mimo, że to nie kanał premium, i że klną i fekalia latają, ale na c+ nie poleci, bo są nieprzyzwoite sceny i teksty.
                        poza tym, na CC jest dubbing, co od razu odrzuca.

Komentarz

na CC jest dubbing, co od razu odrzuca.
                          Co kto lubi, ja dubbing w kreskówkach uznaję. Powiem więcej - kreskówka jest dubbingowana z definicji (nie ma tam czegoś takiego jak oryginalny głos aktora). Jest to po prostu udźwiękowienie w danym języku. I chociaż znam angielski na tyle, żeby zrozumieć co gadają np. w south park, to tak szybko "napindalają" że słuchanie w oryginale jest po prostu męczące.

Tak więc dubbing pl w futuramie, south parku, czy simpsonach, mnie osobiście nie odrzuca a wręcz przeciwnie (simpsony dubbingowane doświadczyłem tylko w filmie pełnometrażowym - nie wiem czy serial też jest dubbingowany i czy równie dobrze jak film).

Komentarz

• Jedyny dubbing Simpsonów jaki pamiętam to okres, w którym Puls pokazywał ten serial od pierwszego sezonu.
                            nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

• napisał(a) sonikus Zobacz post
                              Co kto lubi, ja dubbing w kreskówkach uznaję. Powiem więcej - kreskówka jest dubbingowana z definicji (nie ma tam czegoś takiego jak oryginalny głos aktora). Jest to po prostu udźwiękowienie w danym języku. I chociaż znam angielski na tyle, żeby zrozumieć co gadają np. w south park, to tak szybko "napindalają" że słuchanie w oryginale jest po prostu męczące.

Tak więc dubbing pl w futuramie, south parku, czy simpsonach, mnie osobiście nie odrzuca a wręcz przeciwnie (simpsony dubbingowane doświadczyłem tylko w filmie pełnometrażowym - nie wiem czy serial też jest dubbingowany i czy równie dobrze jak film).
                              właśnie co kto lubi. ceniłem sobie c+ za south park, że był z oryginalnym dźwiękiem i z polskimi napisami. szkoda, że zaprzestali emisji.

a wracając co tematu wątku: czy te pozycje, o których wspominałem wcześniej, zostaną kiedykolwiek wyemitowane na którymś z c+? macie ich aż 6, z czego 2 typowo filmowe, i powtórka tam już goni powtórkę, więc macie okazje czymś zapełnić luki. mam nadzieję, że któryś z nc+ przedstawicieli to przeczyta i uwzględni moją prośbę.

Komentarz

o 'Simpsonach' nawet nie wspominam...
                                Ja też myślałem że będą na tych nowych wspaniałych canal+ co wchodzą do n... Coś tam leci na FOX (jutro ostatni odcinek 20 sezonu) ale kontynuacji w najbliższym czasie nie widzę...

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+