Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) luty21 Zobacz post
    canal+ to teraz canal powtorkowy.z jednego kanalu na drugi szczerze to nudy
    Canal+ Powtórki powtórek, tak się powinien nazywać ten pakiet obecnie. Oczywiście nie licząc sportu, to w dalszym ciągu jest atut tej paczki, pomimo że psują też coraz więcej (brak MultiLigiMistrzów).

No ale zobaczymy, może jednak powstanie ten Canal+ Seriale i że wtedy seriale tam faktycznie będą tuż po premierze w USA.

Komentarz

• napisał(a) Arkon Zobacz post
      Mam pytanie do doradcy- co spowodowało, że II odcinek Piratów emitowany w niedzielę miał napisy z IV odcinka. Proszę o wyjaśnienie tej sprawy i sprawdzenie, żeby następne odcinki nie zawierały takich błędów.
      Dziękuję za informację. Przekazałem zgłoszenie.

Przy okazji kiedy możemy liczyć na podanie premier na październik.
      Postaram się je zamieścić jeszcze dzisiaj. Jeśli mi się to nie uda, to wrzucę je zaraz po weekendzie.

Komentarz

• Dziękuję za odpowiedź. Problem polega na tym, że dziś jest powtórka Piratów o 23.30 i miło by było, gdyby napisy pasowały .

Komentarz

• napisał(a) Arkon Zobacz post
          Dziękuję za odpowiedź. Problem polega na tym, że dziś jest powtórka Piratów o 23.30 i miło by było, gdyby napisy pasowały .
          W Canal+ VOD też masz Black Sails, tyle że niestety w SD. Nie wiem jak z napisami bo serial mam już dawno obejrzany. Canal+ musi się ogarnąć z emisją seriali. Może jak wystartuje ten mityczny Canal+ Seriale.

Komentarz

• napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post

Postaram się je zamieścić jeszcze dzisiaj. Jeśli mi się to nie uda, to wrzucę je zaraz po weekendzie.
            Czekam na wykaz premier Canal+ w październiku- weekend minął.

Komentarz

• Widać nie ma sie czym pochwalić nasz szanowny moderator.Wczoraj widziałem spot z premierami na pażdziernik i szału nie ma jak dla mnie.Zobaczymy kiedy mod wstawi oficjalne info
              TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

• napisał(a) marcelnorbert Zobacz post
                Widać nie ma sie czym pochwalić nasz szanowny moderator.Wczoraj widziałem spot z premierami na pażdziernik i szału nie ma jak dla mnie.Zobaczymy kiedy mod wstawi oficjalne info
                Ja wiem kiedy: Jak obejrzy na Canal+

Bo niby skąd ma wiedzieć co będzie w październiku ? To nie jest wróż Maciej

Komentarz

• czego sie spodziewacie nic ciekawego nie bedzie ,zrobili 4 kanaly powtorkowe i tak sie kreci kabarecik,zreszta HBO tez juz powoli dno,moze tak by ten SKY wszedl do Polski ,OBY

Komentarz

• napisał(a) luty21 Zobacz post
                    czego sie spodziewacie nic ciekawego nie bedzie ,zrobili 4 kanaly powtorkowe i tak sie kreci kabarecik,zreszta HBO tez juz powoli dno,moze tak by ten SKY wszedl do Polski ,OBY
                    Tak,Sky juz biegnie do Polski.W Uk przestaje sobie radzić więc uda się do Polski

Komentarz

• napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post

Powoli mija już tydzień czy jest szansa, że dzisiaj poznamy dokładny wykaz premier canał+ na październik ? Powoli powoli kończy się miesiąc a wykazu premier nie ma

Komentarz

• Przecież nie było napisane, po którym weekendzie . Zresztą bez informacji stąd znamy już premiery do 17.10.

Komentarz

• No i nie napisałem, że "primadonny" modowe się obrażą i skasują posty.
                          Zamiast posypać głowę popiołem i wreszcie napisać to co obiecali-ot jacy pracownicy taka frima.
                          Ostatni raz edytowany przez pawcho1; 2014-09-27, 11:41.

Komentarz

• Dzisiaj ostatni dzień września i mam nadzieję ze po drugim już weekendzie od obiecanego wstawienia premier C+ modowie wyjdą z twarzą i umieszczą ramówkę premier na C+ w pazdzierniku br.
                            TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

• Ramówkę wrzucę jeszcze dzisiaj - tym razem na 100% Serdecznie przepraszam za opóźnienie.

Komentarz

• Miejmy nadzieję, że warto było czekać i jakiś smakowity rodzynek, o którym jeszcze nie wiemy się trafi.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+