Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) gunner78 Zobacz post
    zobacz liste kanalow CanalSat albo CP
    Ale tam masz możliwość ułożenia własnej listy.

Komentarz

• chyba ulubionych, z narzucona DPM
      sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

chyba ulubionych, z narzucona DPM
        A co nas w Polsce interesuje lista innych platform?

Komentarz

• chocby to, ze padla odpowiedz ze zadna platforma nie miala takiego balaganu Nie bylo okreslone ze u nas, wiec dalem przyklad Francji
          sigpic

Komentarz

chocby to, ze padla odpowiedz ze zadna platforma nie miala takiego balaganu Nie bylo okreslone ze u nas, wiec dalem przyklad Francji
            No tak,szkoda ze tylko to od nich jako przykład jest ..

Komentarz

• nie tylko od nich. W CP jest tak samo
              sigpic

Komentarz

nie tylko od nich. W CP jest tak samo
                Z CP mamy jakość;)

Komentarz

• wy tez macie C+ na 9 ????? czy u mnie sie cos pozmieniało ????
                  7.05.2015-7.05.2017 Comfort+, Extra+, Multi, 8C+, HBO, FilmBox, C+ VOD, HBO GO, NC+GO- konto podstawowe średnio 59,92

Komentarz

• napisał(a) Ozzbi Zobacz post
                    wy tez macie C+ na 9 ????? czy u mnie sie cos pozmieniało ????
                    Nie nic ci się nie zmieniło to ich widzi misie

Komentarz

• GRIMM III w CANAL+

Już niebawem, bo w poniedziałek 26 maja o 20:00, CANAL+ Film rozpoczyna emisję serialu „Grimm III”. Ciesząca się niesłabnącą popularnością produkcja fantasy doczekała się nie tylko czwartego sezonu, który jest zapowiedziany na jesień tego roku, ale także serii komiksów, przewodnika i dwóch książek opartych na serialu. Więcej informacji możecie odnaleźć w aktualnościach [TUTAJ].

Komentarz

• Witam mam nurtujące mnie pytanie w spotach reklamowych chwaliliście się iż wszystkie hity filmowe będą miały u was premierę najpóźniej kilka miesięcy po premierze kinowej a tu lipa?

Komentarz

• napisał(a) banita24 Zobacz post
                          Witam mam nurtujące mnie pytanie w spotach reklamowych chwaliliście się iż wszystkie hity filmowe będą miały u was premierę najpóźniej kilka miesięcy po premierze kinowej a tu lipa?
                          Po premierze kinowej ale nie mówili ze wietnamskiej

Komentarz

• przeciez maja premiere po kilku miesiacach od premiery kinowej, tylko w VOD Premiery a nie Canal+. Nawet laik wie, ze to nierealne wyemitowac film tak szybko
                            sigpic

Komentarz

• Jasne kilka miesięcy po premierze kinowej

Komentarz

• Moim zdaniem filmowy pakiet Canal+ i HBO muszą trochę przyspieszyć lub obniżyć ceny ;)

Tym bardziej, że w internecie oraz u niektórych operatorów kablowych już są miesięczne abonamenty VOD, gdzie za około 15-30 zł otrzymujemy dostęp do premierowych filmów VOD, znacznie wcześniej niż Canal+/HBO i - co ważne - oglądamy "na żądanie", czyli kiedy chcemy.

Mam wrażenie, że dostęp do filmów się zmienia, tylko polskie pakiety premium nie zmieniają się ;)

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+