Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Tradycyjnie szukasz dziury w całym. Dobrze wiesz o co mi chodzi.

Komentarz

• napisał(a) Jurek_nc+ Zobacz post
      Tradycyjnie szukasz dziury w całym. Dobrze wiesz o co mi chodzi.
      I takim swoim zachowaniem pokazujecie że nie dbacie o widzów. W serialach liczy się szybkość emisji. HBO czy FOX mają te przewagę że emitują wybrane seriale dzień po premierze w danym kraju. Wy nawet swoich seriali (bo C+ France kręci swoje seriale) nie potraficie w ogóle wyemitować na swojej antenie. Niestety ale to wy nie rozumiecie tego podstawowego tematu. Ale dziękuję za opinię. Przekonałeś mnie aby bez względu na kolejną ofertę zrezygnować z waszych usług i skorzystać z oferty konkurencji.

Pozdrawiam.
      Ostatni raz edytowany przez Pawel85; 2014-04-29, 19:49.

Komentarz

• idz juz idz do konkurencji. Bedziesz mial 5 razy w tygodniu premiere Pierwszej Milosci i innych bzdetow
        sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

• napisał(a) gunner78 Zobacz post
          idz juz idz do konkurencji. Bedziesz mial 5 razy w tygodniu premiere Pierwszej Milosci i innych bzdetow
          Nie twoje zmartwienie.

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
            I takim swoim zachowaniem pokazujecie że nie dbacie o widzów. W serialach liczy się szybkość emisji. HBO czy FOX mają te przewagę że emitują wybrane seriale dzień po premierze w danym kraju. Wy nawet swoich seriali (bo C+ France kręci swoje seriale) nie potraficie w ogóle wyemitować na swojej antenie. Niestety ale to wy nie rozumiecie tego podstawowego tematu. Ale dziękuję za opinię. Przekonałeś mnie aby bez względu na kolejną ofertę zrezygnować z waszych usług i skorzystać z oferty konkurencji.

Pozdrawiam.
            Jest to Twoje indywidualne zdanie. Oczywiście moje jak i innych osób jak widać powyżej jest nieco inne.

Zwróć uwagę na to, że w przypadku udostępnienia danej pozycji nie chodzi tylko o wrzucenie jej na HotBird'a. Trzeba do niej m.in. wykupić prawa do emisji jak również zorganizować bardzo dużą liczbę formalności. A wiadomo, gdzie jest formalność, to jest i kasiora. Sam widzisz, że udostępniamy bardzo dużą liczbę materiałów Premium- może nie koniecznie Ciebie interesującą. Nie rozumiem jednak aż tak krytycznego podejścia do sprawy.
            Może napisz dokładnie w czym tkwi problem że masz do nas takie nastawienie, postaram się rozwiać Twoje widoczne od bardzo długiego czasu wątpliwości.

W porównaniu do konkurencji myślę, że i tak wypadamy całkiem nieźle.

Poza tym, odnosząc się do Twojego porównania- HBO i FOX niektórych pozycji po prostu nie chce odsprzedać (udzielić praw emisji)- tak samo My mamy materiały na wyłączność. Dlatego umożliwiamy dostęp do tych kanałów w naszej ofercie. Jeżeli je wykupisz- będziesz miał co tylko zechcesz z ich portfolio.

Komentarz

• Widze że sie nie dogadamy.

Żeby była jasność. Nie krytykuję oferty sportowej, która moim zdaniem jest bezkonkurencyjna. Oferta filmowa też bardzo dobra, ale zbyt wiele premier leci w upscalu (bodajże Monolith?) a nie HD.
              Natomiast jeśli idzie o seriale to jak dla mnie Canal+ to niestety dno. HBO ma swoje znakomite produkcje, które dodatkowo emituje praktycznie bez opóźnienia. FOX podobnie, plus wiele dobrych seriali ze Starz czy innych stacji w USA też z mniejszym opóźnieniem niż Canal+ a FOX to zwykły kanał kablowy a nie dodatkowo płatna opcja.

Wy natomiast nawet seriali własnej produkcji nie emitujecie. Za przykład niech posłuży współprodukcja Canal+ i Sky The Tunnel. Gdyby to była współprodukcja HBO albo FOXa to poleciałaby dzień po premierze w macierzystym kraju.

Komentarz

Widze że sie nie dogadamy.

Żeby była jasność. Nie krytykuję oferty sportowej, która moim zdaniem jest bezkonkurencyjna. Oferta filmowa też bardzo dobra, ale zbyt wiele premier leci w upscalu (bodajże Monolith?) a nie HD.
                Natomiast jeśli idzie o seriale to jak dla mnie Canal+ to niestety dno. HBO ma swoje znakomite produkcje, które dodatkowo emituje praktycznie bez opóźnienia. FOX podobnie, plus wiele dobrych seriali ze Starz czy innych stacji w USA też z mniejszym opóźnieniem niż Canal+ a FOX to zwykły kanał kablowy a nie dodatkowo płatna opcja.

Wy natomiast nawet seriali własnej produkcji nie emitujecie. Za przykład niech posłuży współprodukcja Canal+ i Sky The Tunnel. Gdyby to była współprodukcja HBO albo FOXa to poleciałaby dzień po premierze w macierzystym kraju.
                Ok. Krytykę oczywiście przyjmuję, ponieważ dzięki niej podnosimy jakość naszych usług. Ale jeszcze raz zapytam o jedno- Czy Canal+ wg. Ciebie w porównaniu z naszą POLSKĄ konkurencją nie jest kanałem Premium? Jeżeli nie, to proszę o wskazanie dlaczego.

Celowo wskazuje tutaj nacisk na słowo POLSKĄ, poniewaz, nc+ dystrybuuje usługi tylko w naszym kraju i porównanie ze SKY jest tutaj nie na miejscu.

Komentarz

• napisał(a) Jurek_nc+ Zobacz post
                  Ok. Krytykę oczywiście przyjmuję, ponieważ dzięki niej podnosimy jakość naszych usług. Ale jeszcze raz zapytam o jedno- Czy Canal+ wg. Ciebie w porównaniu z naszą POLSKĄ konkurencją nie jest kanałem Premium? Jeżeli nie, to proszę o wskazanie dlaczego.

Celowo wskazuje tutaj nacisk na słowo POLSKĄ, poniewaz, nc+ dystrybuuje usługi tylko w naszym kraju i porównanie ze SKY jest tutaj nie na miejscu.
                  Jak pisałem wcześniej pod względem sportu jesteście bez konkurencji.
                  Pod względem premier filmowych też OK, ale za dużo upscali.
                  Niestety pod względem produkcji własnych i seriali zdecydowanie przegrywacie nie tylko z HBO ale nawet z FOXem, który nie jest kanałem premium

A sport oglądam od czasu do czasu, filmy oglądam w kinie albo na blu ray w HD i 3D (a wy z 3D całkowicie zrezygnowaliście), a najważniejsze dla mnie są seriale czyli produkcje własne. Więc jak dla mnie niestety przegrywacie chociażby z HBO.

Rozumiem że inni mogą mieć inne priorytety, ale w moim przypadku tak to właśnie wygląda.

Komentarz

• No i właśnie możemy się tutaj wymieniać zdaniami w nieskończoność.

Jednak MOIM ZDANIEM, seriale w TV- jakoś mnie to indywidualnie nie przekonuje. Jak już zaczynam oglądać serial to ciekawość nie pozwala mi na cierpliwość w oczekiwaniu na kolejny odcinek i zasiadam przed komputerem.

Nasze zdania są inne i tak jak ja szanuje Twoje, tak Ty uszanuj moje.

Komentarz

Jak pisałem wcześniej pod względem sportu jesteście bez konkurencji.
                      Pod względem premier filmowych też OK, ale za dużo upscali.
                      Niestety pod względem produkcji własnych i seriali zdecydowanie przegrywacie nie tylko z HBO ale nawet z FOXem, który nie jest kanałem premium

A sport oglądam od czasu do czasu, filmy oglądam w kinie albo na blu ray w HD i 3D (a wy z 3D całkowicie zrezygnowaliście), a najważniejsze dla mnie są seriale czyli produkcje własne. Więc jak dla mnie niestety przegrywacie chociażby z HBO.

Rozumiem że inni mogą mieć inne priorytety, ale w moim przypadku tak to właśnie wygląda.
                      tylko ze siła polskiego hbo sa tylko seriale...reszta to bagno.W słabej jakości.Mysle ze skończą u nas jak kiedyś filmnet...

Komentarz

• wejdzie Netflix to HBO umrze smiercia naturalna. Canal+ wybroni sie jakos sportem. Nikt nie bedzie czekal na odcinek serialu przez tydzien, jak mozna dostac wszystkie na raz. Chyba ze HBO zmieni swoje podejscie i sposob dystrybucji HBO GO
                        sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

• napisał(a) gunner78 Zobacz post
                          wejdzie Netflix to HBO umrze smiercia naturalna. Canal+ wybroni sie jakos sportem. Nikt nie bedzie czekal na odcinek serialu przez tydzien, jak mozna dostac wszystkie na raz. Chyba ze HBO zmieni swoje podejscie i sposob dystrybucji HBO GO
                          Netflix nie będzie miał seriali HBO.

Wejdzie Netfilx i spokojnie będzie miejsce i dla nich i dla HBO, które zostawi swoją produkcję dla siebie. Ceplusik zginie zostanie im tylko sport a nie każdego sport interesuje.
                          Ostatni raz edytowany przez Pawel85; 2014-04-29, 22:28.

Komentarz

Netflix nie będzie miał seriali HBO.

Wejdzie Netfilx i spokojnie będzie miejsce i dla nich i dla HBO, które zostawi swoją produkcję dla siebie. Ceplusik zginie zostanie im tylko sport a nie każdego sport interesuje.
                            Dla hbo juz miejsca nie ma.N me wiem co tam oglądać,jeśli ktoś seriali nie lubi to w ogóle klęska,stad wciskanie tego niemal za darmo.Czy Netflix bedzie miał ich seriale!A dlaczego nie?Kwestia kasy,nieczęsto wiecej.Przypomne Ci jeszcze ze na swoim rynku HBO przegrywa z Netflixem totalnie.

Komentarz

• Podstawowym bledem jest porownywanie Canal+ ktory jest kanalem glownie filmowo-sportowym do kanalu FOX, ktory jest kanalem stricte serialowym. Canal+ to filmy i sport premium. To ze ktos oglada sobie filmy w kinie, to jego sprawa, jednak duzo osob abonuje te kanaly wlasnie ze wzgledu na ich oferte filmowa. Pisanie zatem ze C+ po wejsciu netflixa zostanie sport i tylko sport swiadczy tylko o tym ze ktos nie ma pojecia co pisze. Pomijam juz fakt ze kanaly takie jak FOX emituja zaraz po premierze tylko pojedyncze seriale w porownaniu z iloscia premier za oceanem, i sa to ich produkcje wlasne, wiec to zadna rewelacja.

Komentarz

• napisał(a) danielqs Zobacz post
                                Podstawowym bledem
                                podstawowym błędem jest porównywanie oferty telewizyjnej premium z tym co można znaleźć w internecie

jeżeli ktoś ściąga wszystko z netu w hiper super trzyde na tydzień przed premierą to taki "Canalik" co może mu dac? jedynie frustracje - uważam że nie ma co takiego głosu w ogóle brać pod uwagę,

Canal+ dla ludzi który mają normalne życie, pracę, rodzinę jest jak najbardziej bardzo dobrym kanałem - po ciężkim dniu pracy można wieczorem oglądnąć film lub serial i co z tego że 12 miesięcy po tym jak można go ściągnąć z netu - tak samo jest atrakcyjny bez względu na czas w którym się go zobaczy
                                TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+