Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) danielqs Zobacz post
    To ze ktos mysli i wie jak to zrobic, nie oznacza ze jest to do konca legalne.
    Skoro probuje nam sie wcisnąc jedną walutę,flagę,konstytucję to dlaczego my nadal mamy żyć z podziałami?Płacę,nie kradnę...proste

Komentarz

• Nie ma to jak wplatac bez sensu jakies ideologie polityczne do spraw zwiazanych czysto z biznesem i uslugami medialnymi. No ale coz, jakies wytlumaczenie trzeba znalezc zeby sie usprawiedliwiac, chocby bylo ono najbardziej smieszne i kuriozalne.

Komentarz

• jezeli ktos jest bezrobotnym lub emertytem spedzajacym 24 godziny przed tv to zaden kanal go nie zadowoli

ja ogladam 1-2 filmy w tygodniu place za 6xCanal+ 27 zl a nie 130! jak tu padlo i jestem zadowolony
        TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Ja 15 zl za paczke Canal+ i tez nie narzekam.

Komentarz

• to moze kolega tak narzekajacy zmieni abonament
            bo rzeczywiscie tyle placic za Canal+ to jakis absurd

ile biletow do kina by mial i przynajmniej nie narzekalby juz na brak premier
            TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
              to moze kolega tak narzekajacy zmieni abonament
              bo rzeczywiscie tyle placic za Canal+ to jakis absurd

ile biletow do kina by mial i przynajmniej nie narzekalby juz na brak premier
              no tak właśnie zrobię

Komentarz

• Mam i nie oglądam...... a czemu mam bo chcem
                Wesołych świąt

Komentarz

• Czy też ciągnie się Wam obraz jakby kodeki nie wyrabiały?
                  na tej dzisiejszej premierze
                  2 pudła ADB

Komentarz

• Ja oglądałem jedynie przez chwilę. Nie mniej jednak na Turbaczu nie widziałem takiego problemu.

Komentarz

• Zachęcam do poznania się z naszą propozycją na majowy weekend.

1 maja 2014 o 21:30 CANAL+ pokaże premierowo w polskiej telewizji serial „Drakula” z Johnatanem Rhysem Meyersem w roli tytułowej.

Więcej tutaj

Komentarz

• Tylko 7 miesięcy po premierze. Niezły wynik jak na kanał premium .

Dobrze że nowy sezon 24 trafił do FOX przynajmniej poleci normalnie a nie rok po premierze.

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                          Tylko 7 miesięcy po premierze. Niezły wynik jak na kanał premium .

Dobrze że nowy sezon 24 trafił do FOX przynajmniej poleci normalnie a nie rok po premierze.
                          Tak, tym bardziej, że w Polsce jeszcze nie był puszczany w telewizji. Jeżeli się mylę, to proszę o poprawę.

Komentarz

• napisał(a) Jurek_nc+ Zobacz post
                            Tak, tym bardziej, że w Polsce jeszcze nie był puszczany w telewizji. Jeżeli się mylę, to proszę o poprawę.
                            To że nie był puszczany to jedna sprawa. Ale skoro Canal+ to kanał premium to wymaga się od was czegoś wiecej niż emisji serialu 7 miesięcy po premierze. Bierzcie przykład z HBO czy FOX (który nie jest kanałem premium), które to stacje potrafią nadawać premierowy serial kilkanaście godzin po premierze w oryginalnym kraju.

A jak już do was nie przemawia konkurencja to bierzcie przykład z Canal+ Series z Francji, gdzie też emitują seriale kilkanaście godzin po premierze a nie kilka albo kilkanaście miesięcy po premierze.

Komentarz

• Według mnie kanałem Premium można również nazwać kanał, który jako pierwszy emituje materiał w danym kraju.

Komentarz

• napisał(a) Jurek_nc+ Zobacz post
                                Według mnie kanałem Premium można również nazwać kanał, który jako pierwszy emituje materiał w danym kraju.
                                Rozumiem że jak zapodacie film albo serial z 1920 roku, który jeszcze w PL nie był emitowany (bo były wtedy już kręcone, a są takie które w PL jeszcze nie leciały) to też będziecie się chwalić że to mega hiper premiera godna kanału premium?

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+