Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) danielqs Zobacz post
    Dzisiaj np. Oszukane i Olimp w ogniu, jutro Wiecznie żywy, Układ zamknięty, Dorwać gringo, w poniedziałek GI Joe, Władza, Madagaskar 3 itd itp. No faktycznie filmow w ogole tam nie ma, albo zgubiles okulary i niedowidzisz.
    Te filmy już leciały....licz ile klasowych premier obejrzysz....a nie odgrzewanych hitów
    Dodać należy ile w jakości usprawiedliwiającej abonament w wysokości ponad 130zł....

Komentarz

• Wsrod wymienionych przeze mnie filmow sa tez premiery, a poza tym nie wymienialem wszystkich tylko przykladowe tytuly. Wiec twoje stwierdzenie ze filmow tam nie ma jest brednia. A to ze placisz 130 zl to twoj problem, bo ja place 79 i nie narzekam.

Komentarz

Wsrod wymienionych przeze mnie filmow sa tez premiery, a poza tym nie wymienialem wszystkich tylko przykladowe tytuly. Wiec twoje stwierdzenie ze filmow tam nie ma jest brednia. A to ze placisz 130 zl to twoj problem, bo ja place 79 i nie narzekam.
        Jakie są premiery?Bo wszystkie te już widziałem...i nie to nie jest żaden problem.Obiecano co innego jeśli chodzi o kanały premium(zresztą nawet w reklamie świątecznej się kompromitują) a jest co innego...więc się rezygnuje.Proste
        Nie ma powodu byś bronił oferty która sama się nie jest w stanie obronic.

Komentarz

• No skoro je juz widziales przez neta, to ci niepotrzebne zadne kanaly premium filmowe. Proste.

Komentarz

No skoro je juz widziales przez neta, to ci niepotrzebne zadne kanaly premium filmowe. Proste.
            Nie przez neta ale w kinie.Proste.O tym iż oferta jest słaba niech świadczy choćby sposób sprzedaży tych kanałów,czyli wciskanie każdemu za grosze...
            Mam wrażenie że Canal+ mając niemal każdą wytwórnię nie pokazuje tego co może.
            Ostatni raz edytowany przez Maccie; 2014-04-19, 13:13.

Komentarz

• ja sadze ze wytwornie to oni maja tylko na papierkach,wracajac do premier to tak zgodze to juz bylo

Komentarz

• napisał(a) Maccie Zobacz post
                Nie przez neta ale w kinie.Proste.O tym iż oferta jest słaba niech świadczy choćby sposób sprzedaży tych kanałów,czyli wciskanie każdemu za grosze...
                Mam wrażenie że Canal+ mając niemal każdą wytwórnię nie pokazuje tego co może.
                To kolega myślał, tak jak paru innych na forum ,że tutaj zobaczy klasowe filmy przed premierą w kinie?? A może tuż po nakręceniu przez reżysera specjalnie światowa premiera dla platformy nc+. Zejdźmy na Ziemię i patrzmy realnie, są pewne standardy jak po kolei i gdzie następuje dystrybucja filmów. Trudno, żeby dystrybutor pozbawił się zysków z kina emitując premiery wcześniej w telewizji. Ja na Twoim miejscu po prostu nie abonowałbym nc+ tylko przeznaczył tę kasę na kino i byłbyś szczęśliwy na maksa.

Komentarz

• wiesz mialem N mam teraz nc+ , nie zadam od nich premier przed premiera kinowa ale naprawde czesto i gesto nie ma co ogladac leca te same filmy tak wiec jesli to ma byc Premium a tak wynika z nazwy to oferta jest kiepska,wystarczy zobaczyc hiszpanski canal+,gdzie oferta jest duzo lepsza i nie maja napchne ponad sto kanalow gdzie leci to samo non stop jest ich 25 HD tojest HD,dzwiek to jest dzwiek,3D to jest 3D a tu po polaczeniu powstal jakias platforma o dumnej nazwie z ponad 100tak kanlow z czego moze 20 jest wartych uwagi mysle ze jak bylo by mnie kanalow mieli by lepsza oferte a nie same zapchaj dziury ale to tylko moja opinia i bez urazy

A tak to ogolnie WESLOCHY SWIAT

Komentarz

• napisał(a) Kipcior Zobacz post
                    To kolega myślał, tak jak paru innych na forum ,że tutaj zobaczy klasowe filmy przed premierą w kinie?? A może tuż po nakręceniu przez reżysera specjalnie światowa premiera dla platformy nc+. Zejdźmy na Ziemię i patrzmy realnie, są pewne standardy jak po kolei i gdzie następuje dystrybucja filmów. Trudno, żeby dystrybutor pozbawił się zysków z kina emitując premiery wcześniej w telewizji. Ja na Twoim miejscu po prostu nie abonowałbym nc+ tylko przeznaczył tę kasę na kino i byłbyś szczęśliwy na maksa.
                    Poważnie aż tak się niejasno wyraziłem?Czy aż tak masz problemy z logicznym myśleniem?

Komentarz

• To ty chyba nie wiesz sam o co ci chodzi. Sam napisales ze widziales juz te filmy w kinie i stad wynikaja twoje zarzuty ze nie masz co ogladac, BO JUZ TE FILMY WIDZIALES W KINIE. Nadal nie rozumiesz, ze zapedziles sie w kozi rog?

Komentarz

To ty chyba nie wiesz sam o co ci chodzi. Sam napisales ze widziales juz te filmy w kinie i stad wynikaja twoje zarzuty ze nie masz co ogladac, BO JUZ TE FILMY WIDZIALES W KINIE. Nadal nie rozumiesz, ze zapedziles sie w kozi rog?
                        Mamy platformę ktora dysponuje wszystkimi prawami filmowymi,nie oczekuję że zobaczę jakikolwiek film szybciej niż w kinie czy choćby na dvd choć w iTunes już są takie ale oczekuję że nie będą pomijać żadnych filmów z biblioteki którą ponoć mają,we wspomnianym przezemnie sklepie pojawia się ponad 8 filmow tygodniowo a w C+ czy HBO nawet w miesiąc tyle nie ma.Gdzie jest reszta?
                        W Netflix można za 25 zł miesiecznie zobaczyć 3,czasami cztery miesiące wcześniej zobaczyć te filmy w 1080p i DD5.1.
                        Także moim skromnym zdaniem płatna stacja filmowa powinna być magnesem dla potencjalnych abonentów a nie dopełnieniem oferty jak jest teraz.Przypomniej sobie C+ i HBO 5 lat temu a zobacz dziś.

Komentarz

• Ja też uważam że na ofertę filmową w NC+ nie ma co narzekać filmy pokazywane są w kolejności w takiej jak były w kinie a że w kinie premiera była np. rok w wcześniej to od dawna tak wiadomo że na kanałach HBO , Canał + , Cinemax tak jest. Chociaż HBO jak i Canał + pokazuje też filmy np. po 9 miesiącach max 12 miesięcy . Mi osobiście to odpowiada filmów z neta nie ściągam i nie zamierzam a posiadając kanały HBO , Canał + , Cinemax , Filmbox i inne kanały typu Ale kino oferta jest niemal 100 % . Co do jakości czasami to już inna kwestia ale co do ilości premier jak posiada się wszystkie kanały filmowe nie ma co narzekać . A ze wszystkich kanałów filmowych Canał + wypada najlepiej jest tam najwięcej ciekawych filmów.

Komentarz

• Ja odnioslem sie do twojego stwierdzenia, ze na C+ nie ma filmow, i pokazalem ze bylo to klamstwo. Inne aspekty takie jak czas ich emisji czy jakos to juz temat do zupelnie innej dyskusji. A poza tym dalej klamiesz ze w C+ czy HBO nie ma 8 premier w miesiacu. Ponadto to ze maja dostep do biblioteki jakiegos producenta nie oznacza ze musza emitowac wszystkie jego filmy, bo kazda pozycja kosztuje z osobna, ale z tego tez chyba sobie nie zdajesz sprawy. Przypomne Ci jeszcze tylko ze poki co Netflix nie jest dostepny w Polsce.

Komentarz

Ja odnioslem sie do twojego stwierdzenia, ze na C+ nie ma filmow, i pokazalem ze bylo to klamstwo. Inne aspekty takie jak czas ich emisji czy jakos to juz temat do zupelnie innej dyskusji. Przypomne Ci jeszcze tylko ze poki co Netflix nie jest dostepny w Polsce.
                              Nie ma wielu filmów do których maja prawa.To raz,dwa jeśli już są to przeważnie w słabej jakości.Co jest niezrozumiałe skoro np Skyfall emitowany jest w świetnej jakości.Czas emisji mi nie przeszkadza,wręcz przeciwnie.
                              Netflix jest dostępny dla myślących.Chyba ze ktoś woli za same seriale płacić tyle samo i mieć je w SD.Generalnie myśle ze odkąd stworzyli klony swoich kanałów jak i HBO tak i Canal+ znacznie obniżyły loty.

Komentarz

• napisał(a) Maccie Zobacz post
                                Netflix jest dostępny dla myślących.
                                To ze ktos mysli i wie jak to zrobic, nie oznacza ze jest to do konca legalne.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+