Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Ależ ja też nie jestem ślepym wyznawcą Canal+ . Nie podoba mi się np. podejście do emisji seriali, ale minusy nie przysłaniają plusów. Niektórzy na tym forum widzą tylko zacność jednego kanału premium i bylejakość drugiego. Dlatego ja nie rozumiem po co za tak beznadziejny produkt płacić i wszystko krytykować?

Komentarz

• Wiesz, jak ktoś się przyzwyczaił do wysokiego standardu który oferowała Cyfra, to teraz ciężko odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Komentarz

• napisał(a) Arkon Zobacz post
        Wiedziałem, że mogę liczyć na odzew największego "miłośnika" nc+ i Canal+ .
        Jak tam rozmowy w sprawie przedłużenia umowy z nc+? Czyżby pan S. nie spełnił oczekiwań i słoneczko nie zaświeciło?
        Nadal uważam za masochistów osoby płacące pieniądze za opcje dodatkowe(nie nazywajmy ich premium) i narzekające na to. Nie rozumiem po co płacić i się stresować...
        Moim zdaniem zarówno filmy, jak i sport w Canal+ stoją na wysokim poziomie i dlatego abonuję ten kanał. Gdyby było inaczej na pewno lepiej spożytkowałbym te pieniądze, czego Tobie życzę.
        Rozumiem że niektórym napluć w twarz a będą twierdzić że to deszcz pada. Spodziewalem się takiej odpowiedzi. A w sprawie słoneczka się nie martw. Na tę chwilę w dalszym ciągu jest number 1. Zobaczymy jakie oferty zaproponuje DUK.

Komentarz

• napisał(a) Arkon Zobacz post
          Wiedziałem, że mogę liczyć na odzew największego "miłośnika" nc+ i Canal+ .
          Jak tam rozmowy w sprawie przedłużenia umowy z nc+? Czyżby pan S. nie spełnił oczekiwań i słoneczko nie zaświeciło?
          Nadal uważam za masochistów osoby płacące pieniądze za opcje dodatkowe(nie nazywajmy ich premium) i narzekające na to. Nie rozumiem po co płacić i się stresować...
          Moim zdaniem zarówno filmy, jak i sport w Canal+ stoją na wysokim poziomie i dlatego abonuję ten kanał. Gdyby było inaczej na pewno lepiej spożytkowałbym te pieniądze, czego Tobie życzę.
          Stoją na wysokim poziomie,owszem ale są emitowane w nędznej jakości.

Komentarz

• Witam
            Nie wiem czy piszę to w dobrym temacie ale mam pytanie dotyczące serialu Pod kopułą który jest wyświetlany na Canal+, czy ktoś się orientuje kiedy będą dostępne następne odcinki?
            * LG 42LD650
            * media-box
            * CANAL+ Platinum

Komentarz

• napisał(a) rafalb Zobacz post
              Witam
              Nie wiem czy piszę to w dobrym temacie ale mam pytanie dotyczące serialu Pod kopułą który jest wyświetlany na Canal+, czy ktoś się orientuje kiedy będą dostępne następne odcinki?
              Nie śledziłem tego serialu na Canal+, ale jeżeli wyemitowano wszystkie 13 odcinków pierwszego sezonu to drugi sezon za oceanem zaczyna się końcem czerwca, a zanim ew. zawita do Nas...
              Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
              W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
              Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

• napisał(a) Kibo no hikari Zobacz post
                Nie śledziłem tego serialu na Canal+, ale jeżeli wyemitowano wszystkie 13 odcinków pierwszego sezonu to drugi sezon za oceanem zaczyna się końcem czerwca, a zanim ew. zawita do Nas...

Wielkie dzięki za odpowiedz, myślałem że pierwsza seria będzie miała więcej niż 13 odcinków, bo po emisji ostatniego zostaje strasznie dużo niewiadomych
                * LG 42LD650
                * media-box
                * CANAL+ Platinum

Komentarz

• Pierwszy sezon miał 13 odcinków, niedługo startuje na CBS drugi sezon, ale oczywiście w Ceplusiku obejrzysz to gdzieś za rok. A cliffhanger na zakończenie sezonu to normalna sprawa .
                  Ostatni raz edytowany przez Piotrek_nc+; 2014-04-15, 07:54.

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                    Pierwszy sezon miał 13 odcinków, niedługo startuje na CBS drugi sezon, ale oczywiście w Ceplusiku obejrzysz to gdzieś za rok. A cliffhanger na zakończenie sezonu to normalna sprawa .
                    Mam małą nadzieję że jednak szybciej będzie niż rok
                    Dzisiaj rusza kolejny nowy serial więc zobaczymy czy będzie ciekawy.
                    * LG 42LD650
                    * media-box
                    * CANAL+ Platinum

Komentarz

• wiadomo coś na temat majowych premier

NBOX CLRA/CARBO
                      Comfort Multi Extra-6x canal,3xHBO,cinemax,filmbox,history,soundance .vod seriale,,net vod,vod+....

Komentarz

• @ronin1964,
                        jeszcze nie...

Tymczasem, zachęcam do sprawdzenia co przygotowaliśmy dla Was na święta [TUTAJ]

Komentarz

• napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
                          @ronin1964,
                          jeszcze nie...

Tymczasem, zachęcam do sprawdzenia co przygotowaliśmy dla Was na święta [TUTAJ]
                          Przyznaj ze tak słabo posiadając takie prawa filmowe nie było;)

Komentarz

• a bedzie jeszcze gorzej,prawa to oni chyba maja do nabijania w butelke,marna jakosc marne filmy i powoli robi sie marna platforma,3D wedlug nich to przestarzala technologia ,mysla o systemie 4K a HD w tej platformie to SD niemieckie tak wiec czego sie spodziewac?

Komentarz

• napisał(a) luty21 Zobacz post
                              a bedzie jeszcze gorzej,prawa to oni chyba maja do nabijania w butelke,marna jakosc marne filmy i powoli robi sie marna platforma,3D wedlug nich to przestarzala technologia ,mysla o systemie 4K a HD w tej platformie to SD niemieckie tak wiec czego sie spodziewac?
                              Świetnie się składa że wypowiedzenie już poszło i okazało się po roku od polączenia że filmy mając HBO i Canal+ będę oglądał z iTunes i innych źródeł....weźmie się najtańszy pakiet i ponad 100 w kieszeni zostanie.
                              Mają chyba każdą liczącą się wytwórnię a filmów nie widzę...

Komentarz

• Dzisiaj np. Oszukane i Olimp w ogniu, jutro Wiecznie żywy, Układ zamknięty, Dorwać gringo, w poniedziałek GI Joe, Władza, Madagaskar 3 itd itp. No faktycznie filmow w ogole tam nie ma, albo zgubiles okulary i niedowidzisz.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+