Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) imp Zobacz post
    Jak n przechodziła w ręce c+ była taka akcja na kanałach npremium więc jest to możliwy scenariusz
    troche sie zapedziles. Taka sama sytuacja byla juz wczesniej z kanalami nFilm. Wtedy nikt jeszcze nie snil nawet o fuzji n z C+
    sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

• Tym bardziej można się obawiać powtórki z rozrywki.

Z drugiej strony w to nie wierzę bo c+ to jednak jest jakaś marka.

Czas pokaże...

Komentarz

• napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
        Pogoda za oknem przypomina, że zbliża się kwiecień. Zachęcam zatem do zapoznania z komunikatem prasowym [TUTAJ], w którym znajdziecie informacje na temat sobotnich premier nadchodzącego miesiąca.

Ich tematem będzie władza – opresyjna i niszcząca, jak w „Układzie zamkniętym” Ryszarda Bugajskiego, cyniczna i skorumpowana, jak we „Władzy” Allena Hughesa czy wreszcie zagrożona atakiem z zewnątrz, jak w „Olimpie w ogniu”.
        Słabo?Tak,bardzo słabo..

Komentarz

• Ja pierdzielę, normalnie ręce opadają. Czy Wy umiecie czytać ze zrozumieniem? Przecież w poście @Pawła-nc+ jest tylko mowa o sobotnich premierach kwietnia, a nie, że tyle ich będzie w całym miesiącu. Już z góry narzekacie, że bedą tylko same powtórki i powtórzy się sytuacja z nFilmami i nPremium. Żeby rozwiać Wasze obawy, zadałem sobie trochę trudu i zerknąłem do telemana.pl. No i oto co znalazłem:

1 kwietnia - 21:00 Premiera: Pod powierzchnią
          2 kwietnia - 21:00 Premiera: Zagubiony czas
          4 kwietnia - 21:00 Premiera: Reguła milczenia
          5 kwietnia - 21:00 Premiera: Układ zamknięty
          6 kwietnia - 21:00 Premiera: Infiltrator
          7 kwietnia - 21:00 Premiera: Morderstwo w wojennym Londynie
          8 kwietnia - 21:00 Premiera: Między wierszami
          9 kwietnia - 21:00 Premiera: W cieniu

I nie sądzę, że ta lista jest zamknięta, a i pewnie bardziej znane tytuły jeszcze się trafią w następnych dniach.
          TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

• Nawet do 16 kwietnia jest już program:
            http://www.canalplus.pl/program-tv/szukaj

Komentarz

• Rozumiem ze premier w HD już nie ma?

Komentarz

• napisał(a) Maccie Zobacz post
                Rozumiem ze premier w HD już nie ma?
                Tak to wygląda, że premiera nie jest w HD. Pytanie dlaczego? Może ktoś z doradców się wypowie na ten temat. Wczoraj oglądałem "Regułę milczenia", i znowu mydło.
                Superpremium - 3740SX+WifiBox+
                Motywacja jest tym, co pozwala zacząć, Nawyk jest tym, co pozwala ci wytrwać

Komentarz

• HD sie nie przyjęło. Cieszcie sie że jeszcze chociaż 16:9 macie, a nie jak kiedyś jeden film na dzień. Ale spokojnie, jeszcze do tego dojdą .

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                    HD sie nie przyjęło. Cieszcie sie że jeszcze chociaż 16:9 macie, a nie jak kiedyś jeden film na dzień. Ale spokojnie, jeszcze do tego dojdą .
                    A nie jest przypadkiem tak, że za Regułą Milczenia stoi Monolith? Może się mylę, ale SD od nich to nie nowość.
                    Ostatni raz edytowany przez Kibo no hikari; 2014-04-05, 10:54.
                    Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
                    W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
                    Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

• A co mnie interesuje kto stoi za jakimś filmem? Mam kanał HD, film był kręcony w HD, więc w takim formacie chcę oglądać dany film.

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                        A co mnie interesuje kto stoi za jakimś filmem? Mam kanał HD, film był kręcony w HD, więc w takim formacie chcę oglądać dany film.
                        Tyle w temacie.

Komentarz

• Z tego co pamiętam, to za czasów Cyfry takie praktyki nie były zbyt częste.
                          Zdecydowana większość była w HD.

Komentarz

• napisał(a) Sympozjum Zobacz post
                            Z tego co pamiętam, to za czasów Cyfry takie praktyki nie były zbyt częste.
                            Zdecydowana większość była w HD.
                            Niektórym ciężko zrozumieć, że z gówna bata nie ukręcisz i nie zawsze jest to wina Canal+. Skoro dystrybutor taki film i w takiej jakości dostarcza.
                            Ostatni raz edytowany przez Kibo no hikari; 2014-04-05, 14:11.
                            Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
                            W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
                            Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

• Niektórym cieżko zrozumieć ze guzik mnie obchodzi dystrybutor. Ja abonuje konkretny kanał, płacę za niego i wymagam.

Komentarz

• napisał(a) Kibo no hikari Zobacz post
                                Niektórym ciężko zrozumieć, że z gówna bata nie ukręcisz i nie zawsze jest to wina Canal+. Skoro dystrybutor taki film i w takiej jakości dostarcza.
                                Niektórym ciężko zrozumieć, że dystrybutor dostarcza film w ustaleniach z odbiorcą. Skoro odbiorca zgadza się na filmy w SD, to takie dostaje.

Jeśli abonenci nie będą naciskać na nadawcę, to nadawca nie będzie naciskać na dystrybutora.
                                Ostatni raz edytowany przez Sympozjum; 2014-04-05, 14:52.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+