Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• na filmwebie w komentarzach też piszą o dwóch wersjach filmu. poczekam na kolejną emisję i obejrzę jeszcze raz, żeby się upewnić. ale jak pisze @Pawrym, spoiwem fabuły filmu jest koleś, grany przez Dennisa Quaida, który czyta z kartki te historyjki.
    do 25.04.2013:WPT+nPremium+HBO 69zł +CineMax=78,90 zł
    od 25.04.2013:Universe+Canal+HBO+Redlight HD(6miesięcy)=59zł/12miesięcy

Komentarz

• kto ***** dopuścił, żeby "Nędzników" puścić w takim formacie? wszyscy zwolennicy niech teraz oglądają film, w którym widać tylko 1/4 śpiewającej głowy!

Komentarz

• napisał(a) Pryta Zobacz post
        kto ***** dopuścił, żeby "Nędzników" puścić w takim formacie? wszyscy zwolennicy niech teraz oglądają film, w którym widać tylko 1/4 śpiewającej głowy!
        Jak to kto!Nedznicy z Canal+ Polska

Komentarz

• napisał(a) Pryta Zobacz post
          kto ***** dopuścił, żeby "Nędzników" puścić w takim formacie? wszyscy zwolennicy niech teraz oglądają film, w którym widać tylko 1/4 śpiewającej głowy!
          zwolennicy przycinanych filmów miało być.

napisał(a) herrtfusk Zobacz post
          Jak to kto!Nedznicy z Canal+ Polska
          Jak można tak bestialsko okaleczyć taki film?! no jak?! a nc+przedstawiciel napisze, że żadnej utraty na jakości nie widzi i że jest ok. totalna ignorancja.
          Ostatni raz edytowany przez Michał_nc+; 2014-03-09, 18:23. Powód: słownictwo

Komentarz

• wszedzie wyszlo w 1.85:1 czyli 16:9. Pretensje mozna miec do producenta
            sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

• napisał(a) Frauka Zobacz post
              Oglądałam ten film nie na canal+ i na początku rzeczywiście chłopaki szukają w necie filmu pt movie43. Raczej wątpię, żeby canal+ miał jakąś inną wersję. Nie mówicie że tną filmy
              A już myślałem, że na starość zaczynam mieć kłopoty z pamięcią. Nagrałem dziś w nocy 10 minut początku "Movie 43" i tym razem, ani na sekundę nie oderwałem wzroku od telewizora. Otóż, nie ma tam żadnych małolatów przeglądających internet! W pierwszej scenie od razu pojawia się Dennis Quaid i przedstawia swój scenariusz brodatemu gościowi w okularach. Za plecami Dennisa widać jeszcze jakiegoś gościa, ale on nie bierze czynnego udziału w tej scenie. Po gadce w biurze okularnika od razu następuje scena, gdy Kate Winslet szykuje się na randkę, na której spotka Hugha Jackmana. Nagranie urwało mi się akurat w chwili, gdy scenka w restauracji dobiegła końca i w następnym ujęciu znów pojawił się Dennis Quaid w biurze okularnika. To tylko potwierdza, to - co już tu napisałem wcześniej - czyli, że to Dennis jest spoiwem fabuły, a nie jakieś małolaty przeglądające internet. Nie przypominam sobie, aby w ogóle choć raz pojawili się w całym filmie.

Tak więc w istocie istnieją chyba dwie wersje tego filmu.
              Ostatni raz edytowany przez Pawrym; 2014-03-20, 10:45. Powód: "Zjadłem" słówko "ma". :-)
              TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

• Ogladam wlasnie Akt zemsta, i czy wy tez macie mydlany obraz, jaki bitrate jest dla,tego kanalu, ręce opadają.
                Superpremium - 3740SX+WifiBox+
                Motywacja jest tym, co pozwala zacząć, Nawyk jest tym, co pozwala ci wytrwać

Komentarz

• napisał(a) south_gda Zobacz post
                  Ogladam wlasnie Akt zemsta, i czy wy tez macie mydlany obraz, jaki bitrate jest dla,tego kanalu, ręce opadają.
                  Ostatnio obejrzałem Bezpieczna przystań w netflix i wczoraj w C+.W maju rezygnuje z Canal+.To kpina z abonentów...

Komentarz

• Pogoda za oknem przypomina, że zbliża się kwiecień. Zachęcam zatem do zapoznania z komunikatem prasowym [TUTAJ], w którym znajdziecie informacje na temat sobotnich premier nadchodzącego miesiąca.

Ich tematem będzie władza – opresyjna i niszcząca, jak w „Układzie zamkniętym” Ryszarda Bugajskiego, cyniczna i skorumpowana, jak we „Władzy” Allena Hughesa czy wreszcie zagrożona atakiem z zewnątrz, jak w „Olimpie w ogniu”.

Komentarz

• napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
                      Pogoda za oknem przypomina, że zbliża się kwiecień. Zachęcam zatem do zapoznania z komunikatem prasowym [TUTAJ], w którym znajdziecie informacje na temat sobotnich premier nadchodzącego miesiąca.

Ich tematem będzie władza – opresyjna i niszcząca, jak w „Układzie zamkniętym” Ryszarda Bugajskiego, cyniczna i skorumpowana, jak we „Władzy” Allena Hughesa czy wreszcie zagrożona atakiem z zewnątrz, jak w „Olimpie w ogniu”.
                      Mam pytanko do przedstawiciela nc+ o film "Wiecznie Zywy" z tego co wiem to horror komediowy kiedy bedzie go mozna zobaczyc w Canal+ Pozdrawiam
                      Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

• @Paweł_nc+
                        To z racji ze zbliża się kwiecień i ładna pogoda i dajcie trzy powiedzmy to takie sobie filmy w pay-tv składam wniosek o obniżenie abo z racji tego jak sugerujesz w swoim poście mniejszej widowni przed TV a z tego co się orientuję są w kwietniu br. cztery a nie trzy soboty czyli jedna sobotę odpuszczacie SUPER niedługo pewnie napiszesz ze lato sie zbliża i zaprosisz nas na plażę i powiesz ze w czerwcu/lipcu i sierpniu nie bedzie nic w sobote bo ludzie TV nie ogladaja ale płaca 100% abo

Rewelacyjne podejście

@tiesto_77 to o co pytasz było w bodaj w teraz niedzielę
                        TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

• napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
                          Mam pytanko do przedstawiciela nc+ o film "Wiecznie Zywy" z tego co wiem to horror komediowy kiedy bedzie go mozna zobaczyc w Canal+ Pozdrawiam
                          http://ncplus.pl/program-tv/9069723-...-20140328-1920
                          Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
                          W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
                          Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

• Wielkie dzieki. Pozdrawiam
                            Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

• Jedna premiera bo i więcej nie trzeba. Filmy się ogląda w kinie lub na blu ray, a oryginalna produkcja to kilka tygodni ekskluzywnych premier. W dodatku kilkanaście godzin po premierze w USA, a nie jak pewien kanalik, o którym jest temat, który daje premiery pół roku po USA.

Najlepsze jest to że we Francji ten kanalik też już zrozumiał że liczy się dobra oryginalna produkcja i ma kilka własnych seriali, ale jego polski odpowiednik udaje ze tego nie widzi.
                              Ostatni raz edytowany przez Pawel85; 2014-03-27, 12:59.

Komentarz

• napisał(a) marcelnorbert Zobacz post
                                ... niedługo pewnie napiszesz ze lato sie zbliża i zaprosisz nas na plażę i powiesz ze w czerwcu/lipcu i sierpniu nie bedzie nic w sobote bo ludzie TV nie ogladaja...
                                Jak n przechodziła w ręce c+ była taka akcja na kanałach npremium więc jest to możliwy scenariusz

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+