Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• wyznawcy Futbolu

Wszystkie aktywności dla fanów piłki nożnej wzbogacające propozycje antenowe nc+ będą zebrane w serwisie "WYznawcy Futbolu" znajdującym się na stronie www.canalplus.pl/wyznawcy

Komentarz

• W wątku PREMIERY CANAL+... odnajdziecie informacje dotyczące filmowej i serialowej oferty CANAL+ na okres 22 - 28 lutego.

W zbliżającym się tygodniu, niekwestionowanym hitem jest prezentowany w cyklu FILMY OSCAROWE film biograficzny Lincoln. Ta kameralna opowieść w reżyserii Stevena Spielberga, o kilku pierwszych tygodniach 1865 roku, zdobyła w zeszłym roku aż 12 nominacji do Nagrody Akademii®. Zapraszamy także na ostatni film z cyklu PIĄTKI Z TWARDZIELAMI. W tytułową postać Parkera, wcielił się Jason Statham, a partneruje mu Jennifer Lopez.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty na zbliżający się tydzień, odnajdziecie klikając w poniższe linki.

PREMIERY FILMOWE CANAL+ OD 22 DO 28 LUTEGO 2014
      CANAL+ FILM2: WIECZÓR SPECJALNY: U BARONA
      SERIALE OD 22 DO 28 LUTEGO 2014

Komentarz

• W wątku PREMIERY CANAL+... odnajdziecie informacje dotyczące filmowej, serialowej i muzycznej oferty CANAL+ w okresie od 1 do 7 marca 2014r.

Produkcją którą koniecznie musicie obejrzeć jest PORADNIK POZYTYWNEGO MYŚLENIA. Komedia romantyczna w reżyserii Davida O. Russella, otrzymała 8 nominacji do Oscara. Statuetką została nagrodzona Jennifer Lawerence, która za rolę Tiffany zdobyła także Złoty Glob. A w nocy z 2 na 3 marca zapraszamy na OSCARY® 2014 – LIVE czyli tegoroczną ceremonię przyznania Oscarów.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty na zbliżający się tydzień, odnajdziecie klikając w poniższe linki.

PREMIERY FILMOWE CANAL+ OD 1 DO 7 MARCA 2014
        DOKUMENT W CANAL+ 1 - 7 MARCA 2014
        MUZYKA W CANAL+ 1 - 7 MARCA 2014
        SERIALE OD 1 DO 7 MARCA 2014

Komentarz

• napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
          W wątku PREMIERY CANAL+... odnajdziecie informacje dotyczące filmowej, serialowej i muzycznej oferty CANAL+ w okresie od 1 do 7 marca 2014r.

Produkcją którą koniecznie musicie obejrzeć jest PORADNIK POZYTYWNEGO MYŚLENIA. Komedia romantyczna w reżyserii Davida O. Russella, otrzymała 8 nominacji do Oscara. Statuetką została nagrodzona Jennifer Lawerence, która za rolę Tiffany zdobyła także Złoty Glob. A w nocy z 2 na 3 marca zapraszamy na OSCARY® 2014 – LIVE czyli tegoroczną ceremonię przyznania Oscarów.

PREMIERY FILMOWE CANAL+ OD 1 DO 7 MARCA 2014
          DOKUMENT W CANAL+ 1 - 7 MARCA 2014
          MUZYKA W CANAL+ 1 - 7 MARCA 2014
          SERIALE OD 1 DO 7 MARCA 2014

A czy wręczenie oscarów będzie dostępne dla każdego Abonenta nc+ ? Czy tylko z opcją Canal+ w ofercie ? z góry dzięki za odpowiedź ;)
          Comfort+Multi+Extra+Sport&Film+HBO+Cinemax+Filmbox +Nc+GO TV + HBOGO+WimpPremium+History/H2+Sundance+PrapremieryTVP+Multiroom Standard = 139,76.

Cyfrowy Polsat : Pakiet Rodzinny HD . 19.90.

Komentarz

• @Kwiatek94 "Gala wręczenia Oscarów" nie będzie odkodowana no chyba że to zrobią jako niespodzianka do prezentów jakie NC+ nam szykuje w dniu jutrzejszym
            Ostatni raz edytowany przez kingofsouth; 2014-03-02, 18:31.

Komentarz

• napisał(a) kingofsouth Zobacz post
              @Kwiatek94 "Gala wręczenia Oscarów" nie będzie odkodowana no chyba że to zrobią jako niespodzianka do prezentów jakie NC+ nam szykuje w dniu jutrzejszym
              To jakąś niespodziankę szykują ?

Kurde szkoda troche , bo chętnie bym obejrzał to nawet i o tej 2 w nocy , tylko nie chce czekać mi się do 2-ej żeby zobaczeć że ten kanał nie jest w mojej ofercie
              Comfort+Multi+Extra+Sport&Film+HBO+Cinemax+Filmbox +Nc+GO TV + HBOGO+WimpPremium+History/H2+Sundance+PrapremieryTVP+Multiroom Standard = 139,76.

Komentarz

• Czy Canal+ pokazuje czerwony dywan? Czy tylko na Pro Sieben będzie?
                Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

• napisał(a) _Jakub Zobacz post
                  Czy Canal+ pokazuje czerwony dywan? Czy tylko na Pro Sieben będzie?
                  Transmisja ceremonii przyznania Oscarów® 2014 w CANAL+ rozpocznie się o 2:30 w nocy z 2 na 3 marca. Poprzedzi ją półgodzinna relacja na żywo z czerwonego dywanu sprzed Dolby Theatre, w którym odbędzie się uroczystość.

czytaj wiecej: http://www.canalplus.pl/film/oscary2014#ixzz2uqNlPfgT

Komentarz

• do nc+przedstawicieli- błędny opis filmu 'movie 43'. w opisie jest, że dzieciaki w necie szukają zakazanego filmu, a w filmie jest koleś, który sprzedaje film reżyserowi, który się do niego dostał za loda ochroniarzowi.
                    Ostatni raz edytowany przez Pryta; 2014-03-08, 02:05.
                    do 25.04.2013:WPT+nPremium+HBO 69zł +CineMax=78,90 zł
                    od 25.04.2013:Universe+Canal+HBO+Redlight HD(6miesięcy)=59zł/12miesięcy

Komentarz

• No, ja też byłem zdziwiony, że opis filmu odbiega od tego, co widziałem na ekranie. Ale nawet w Wikipedii podają taki opis. Albo dostaliśmy jakąś okrojoną wersję, albo - biorąc pod uwagę ilość Złotych Malin, jakie otrzymał - nikt go nie oglądał do końca i opis wyssał sobie z palca.
                      TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

• Pewnie chłopaki na początku filmu sobie w kuchni herbatę parzyliście i zaczęliście oglądać w trakcie ;)

Komentarz

• napisał(a) Frauka Zobacz post
                          Pewnie chłopaki na początku filmu sobie w kuchni herbatę parzyliście i zaczęliście oglądać w trakcie ;)
                          tzn? film oglądałem w nocy (0.45) na canal+ i nie pamiętam, żeby na początku filmu była taka lub podobna scena. ponoć ta wersja, która jest emitowana przez canal+ jest oficjalną wersją. podobny przypadek jak z paranormal activity
                          do 25.04.2013:WPT+nPremium+HBO 69zł +CineMax=78,90 zł
                          od 25.04.2013:Universe+Canal+HBO+Redlight HD(6miesięcy)=59zł/12miesięcy

Komentarz

• Oglądałam ten film nie na canal+ i na początku rzeczywiście chłopaki szukają w necie filmu pt movie43. Raczej wątpię, żeby canal+ miał jakąś inną wersję. Nie mówicie że tną filmy

Komentarz

• napisał(a) Frauka Zobacz post
                              Nie mówicie że tną filmy
                              Czyżby drugi Universal? No ale skoro cenzurują dialogi to i filmy mogą ciąć. Ot takie premium.

Komentarz

• Ja ten film oglądałem z listy nagrań i - szczerze pisząc - nie pamiętam już, jaki był początek. No ale, weźmy choćby fragment opisu z Wikipedii: "Na całą komedię składa się 11 krótkometrażowych filmów z różną fabułą. Jedynym spoiwem fabuły są nastolatkowie oglądający te filmy w internecie, w celu znalezienia zakazanego filmu "Movie 43".

Gdy czytałem podobny opis w EPG, to myślałem, że przed każdym następnym filmikiem pojawi się ta grupa nastolatków, która będzie szukać w necie tego zakazanego filmu. A czegoś takiego wcale nie było, tylko co jakiś czas pojawiał się Dennis Quaid i wg mnie to on był tym spoiwem fabuły.
                                Ostatni raz edytowany przez Pawrym; 2014-03-08, 20:06. Powód: Formatowanie tekstu.
                                TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+