Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• No i znowu biedni technicy polecają dzisiaj Drogówke, która będzie jutro.

Oj szanowni nc+przedstawiciele prosimy o powrót pełnego EPG dla techników którzy za czasów pełnego EPG nigdy takich błędów nie robili.

Komentarz

• napisał(a) Kipcior Zobacz post
      Nie można, bo zdarzają się odstępstwa od reguły. Poza tym nagrywam też inne rzeczy niż seriale więc nie zawsze ten sam serial nagrywam w tym samym dniu i o tej samej godzinie. Korzystam z tego, że jest kilka powtórek i dobieram taki termin który nie koliduje z innymi nagrania. Do tej pory majac pełny EPG na tydzień funkcjonowało to bardzo dobrze, teraz jest kicha.
      U mnie działa nawet na dwa tygodnie, bo nieraz sam ustawiam z wyprzedzeniem do nagrywania.

Komentarz

• Kto wymyślił żeby drogówkę puścić o godzinie 23?
        Co tak wcześnie? Przecież mogliście puścić o 2 lub 3 w nocy. Pewnie więcej osób by obejrzało.

Komentarz

• polish concession
          2 pudła ADB

Komentarz

• No Polska koncesja, tylko żeby obejrzeć ten film będę musiał go nagrać i zrobić to co najmniej dzień pózniej.

Co jest aż takiego ze ten film jest z kluczykiem a nie +16?

Komentarz

• [
              napisał(a) connor Zobacz post
              No Polska koncesja, tylko żeby obejrzeć ten film będę musiał go nagrać i zrobić to co najmniej dzień pózniej.

Jak to co? To co zwykle jest u Smarzowskiego, czyli częste wulgaryzmy, sprośne żarty, sceny seksu i przemocy. Oglądałem ten film w czerwcu ubiegłego roku i z tego, co pamiętam, to w nim właśnie było.

Tak to już jest, że wystarczy trochę więcej krwi, czy golizny i już film jest od lat przynajmniej szesnastu, a w programach informacyjnych od samego rana bez żadnego znaczka mogą pozazywać prawdziwą krew na twarzach pobitych Ukraińców, czy prawdziwe trupy w trumnach. To jakoś KRRiT nie przeszkadza i się nie martwi, że może mieć zły wpływ na psychikę małych dzieci, które przypadkiem trafią na takie obrazki.
              TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

• napisał(a) Pawrym Zobacz post
                [
                Jak to co? To co zwykle jest u Smarzowskiego, czyli częste wulgaryzmy, sprośne żarty, sceny seksu i przemocy. Oglądałem ten film w czerwcu ubiegłego roku i z tego, co pamiętam, to w nim właśnie było.

Tak to już jest, że wystarczy trochę więcej krwi, czy golizny i już film jest od lat przynajmniej szesnastu, a w programach informacyjnych od samego rana bez żadnego znaczka mogą pozazywać prawdziwą krew na twarzach pobitych Ukraińców, czy prawdziwe trupy w trumnach. To jakoś KRRiT nie przeszkadza i się nie martwi, że może mieć zły wpływ na psychikę małych dzieci, które przypadkiem trafią na takie obrazki.
                Nie mówiąc o internecie gdzie dzieci obejrzą co tylko maja ochotę zobaczyć...

Komentarz

• napisał(a) connor Zobacz post
                  No Polska koncesja, tylko żeby obejrzeć ten film będę musiał go nagrać i zrobić to co najmniej dzień pózniej.
                  A ile czekałeś na premierę TV od premiery w kinie?? Ten jeden dzień czy nawet pół to faktycznie dla Ciebie taki problem?? No chyba, że sąsiad potem powie, że widział o 1 dzień szybciej

Komentarz

• Obejrzałem wczoraj jednak ten film.
                    Moim zdaniem bardzo przeciętny, jeśli chodzi o fabułę. Realizacja techniczna biorąc polskie standardy była dobra, ale i tak nie ma porównania do zagranicznych produkcji. Obraz dalej był szarawy, było ciemno, chociaż lepiej niż w innych polskich filmach.
                    Po tylu zachwytach nad tym filmem spodziewałem się czegoś lepszego, a wyszło jak zwykle.

No i oczywiście nie podobał mi się montaż.
                    Tylko ze teraz to takie modne robić zdjęcia z komórek i innych go pro i wplątać je do filmu.
                    Ostatni raz edytowany przez connor; 2014-02-02, 11:14.

Komentarz

• Mnie się Drogówka podobała jednak nie tak jak Róża.

Komentarz

Realizacja techniczna biorąc polskie standardy była dobra, ale i tak nie ma porównania do zagranicznych produkcji.
                        Fakt- ja też taką różnicę widzę, jednak myślę, że takie porównanie jest nad wyraz.

Komentarz

pijany ksiądz w burdelu a to podważa wartości chrześcijańskie i obraża uczucia....
                          Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                          Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                          Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

• W środę, 5 lutego 2014 o 21:00 CANAL+ zaprasza na polską premierę telewizyjną thrillera „Wróg numer jeden” w reżyserii Kathryn Bigelow, pierwszej w historii kobiety-reżyserki nagrodzonej Oscarem®. Film zdobył m.in. 5 nominacji do Nagrody Akademii, w tym jedną statuetkę, a grająca główną rolę Jessica Chastain Złoty Glob. Z okazji premiery CANAL+ przygotował na swoim facebookowym profilu facebook.com/canalplusfilm quiz filmowej wiedzy o terroryzmie. Konkurs trwa do 5 lutego a nagrodami są książki „Niełatwy dzień" Marka Owena. Zachęcamy do udziału

Więcej informacji możecie odnaleźć w komunikacie prasowym [TUTAJ].

Komentarz

• Podobnie jak w latach ubiegłych, CANAL+ jako jedyny nadawca w Polsce pokaże transmisję ceremonii wręczenia OSCARÓW 2014, o czym szerzej informowaliśmy tutaj. Aby wprowadzić w oscarowy nastrój, stacja zaprasza na cykl filmów, które triumfowały podczas ubiegłorocznej gali. CANAL+ pokaże premierowo: „Wroga numer jeden”, „Poradnik pozytywnego myślenia”, „Lincolna”, „Annę Kareninę” i „Nędzników”. Więcej informacji, możecie odnaleźć w komunikacie prasowym: http://forum.ncplus.pl/forum/showthr...623#post757623.

Komentarz

• Marzec w Canal+ http://media2.pl/media/109377-Dzien-...Canalplus.html
                                NC+: Extra+8xC+HBO+Seriale+Hustler HD+Kino Świat-95,50zł - 30.11.2018
                                CP: Familijny Max HD+Film HD+Sport HD+Cinemax-11zł (SmartDom)

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+