Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Coś kolega ściemnia bo mój CLRA jakoś tego komunikatu nie ma
    TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

• napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
      Hmm... sądzę jednak, że rozdanie Oscarów wiele osób zainteresuje bardziej niż jak to określiłeś gala w remizie.

P.S. CANAL+ nie jest stacją sportową.
      Obie GALE były by interesujące.

Komentarz

• napisał(a) marcelnorbert Zobacz post
        Coś kolega ściemnia bo mój CLRA jakoś tego komunikatu nie ma
        Nic nie ściemia, bo u mnie po "Teleexpressie" też pojawił się ten komunikat. W przeciwieństwie do tych, które zachęcają do wypożyczenia jakiegoś filmu z VoD, zapisał się w zakładce wiadomości. Tu masz dowód:
        Attached Files
        TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

• Dlatego proponuje wrócić do rozszerzonego EPG skoro nawet technicy nie wiedzą jaki jest program

Komentarz

• Minęła 21 i jest Hipnotyzer, a ni Pułapka jak szanowni technicy raczyli powiadomic poprzez informacje na nboxach.

Pytanie do nc+przedstawicieli:

Może jednak warto przywrócić pelne EPG ?? Jeżeli nie dla nas to chociaż dla Waszych techników.

Komentarz

• napisał(a) Pawrym Zobacz post
              Nic nie ściemia, bo u mnie po "Teleexpressie" też pojawił się ten komunikat. W przeciwieństwie do tych, które zachęcają do wypożyczenia jakiegoś filmu z VoD, zapisał się w zakładce wiadomości. Tu masz dowód:
              To zwracam szacunek bo ja już wiem czemu nie dostaje takich info bo przy ostatnim aneksowaniu umowy nie wyraziłem zgody na ''spambox+'' czyli wycofałem wszystkie zgody na marketing bo nawet jak oddzwaniał do mnie DUK to mi sie pytał czy może zadzwonić bo mam wycofane zgody a ja mu powiedziałem ze może jedynie ''jeden telefon wykonać'' bo na to mu pozwalam
              TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

• napisał(a) TurboLuk Zobacz post
                Minęła 21 i jest Hipnotyzer, a ni Pułapka jak szanowni technicy raczyli powiadomic poprzez informacje na nboxach.

Pytanie do nc+przedstawicieli:

Może jednak warto przywrócić pelne EPG ?? Jeżeli nie dla nas to chociaż dla Waszych techników.
                Dobrze że mam To&Owo.

W sumie nie dziwi mnie wykastrowanie EPG, skoro nawet sam nadawca nie wie co nadaje na swoim flagowym kanale.

Komentarz

• Ponieważ wczorajszy Hipnotyzer nagrał mi się z wykastrowanym opisem napisałem na meil doradcy by pełny opis wysłali mi na e-mail.

Komentarz

• napisał(a) TurboLuk Zobacz post
                    Ponieważ wczorajszy Hipnotyzer nagrał mi się z wykastrowanym opisem napisałem na meil doradcy by pełny opis wysłali mi na e-mail.
                    Mi też ten film nagrał się z wykastrowanym opisem a 2 dni temu testowałem i ustawiłem Ojca Mateusza z krótkim opisem a potem po nagraniu wskoczył cały opis więc myślałem że i w tym filmie będzie cały opis

Komentarz

• Co prawda nie w Canal+, ale też miałem ustawione nagranie na odcinek serialu z wyprzedzeniem ponad 3 dnoiwym i pełny opis nie wskoczył. Także za kilka dni/tygodni będę wróżył z fusów który odcinek mam nagrany. Pomysł nc+ jeden z naidiotyczniejszych jakie do tej pory były, bo dotyka praktycznie każdego kto planuje nagrania.

Komentarz

• napisał(a) Kipcior Zobacz post
                        Co prawda nie w Canal+, ale też miałem ustawione nagranie na odcinek serialu z wyprzedzeniem ponad 3 dnoiwym i pełny opis nie wskoczył. Także za kilka dni/tygodni będę wróżył z fusów który odcinek mam nagrany. Pomysł nc+ jeden z naidiotyczniejszych jakie do tej pory były, bo dotyka praktycznie każdego kto planuje nagrania.
                        A nie można ustawić jako nagrane co tygodniowe i nie myśleć o tym.

Komentarz

• kolejny wykastrowany film...
                          do 25.04.2013:WPT+nPremium+HBO 69zł +CineMax=78,90 zł
                          od 25.04.2013:Universe+Canal+HBO+Redlight HD(6miesięcy)=59zł/12miesięcy

Komentarz

• napisał(a) wlodek.z. Zobacz post
                            A nie można ustawić jako nagrane co tygodniowe i nie myśleć o tym.
                            Nie można, bo zdarzają się odstępstwa od reguły. Poza tym nagrywam też inne rzeczy niż seriale więc nie zawsze ten sam serial nagrywam w tym samym dniu i o tej samej godzinie. Korzystam z tego, że jest kilka powtórek i dobieram taki termin który nie koliduje z innymi nagrania. Do tej pory majac pełny EPG na tydzień funkcjonowało to bardzo dobrze, teraz jest kicha.

Komentarz

• W wątku PREMIERY CANAL+... odnajdziecie filmową i serialową oferty CANAL+ na okres 1 - 7 lutego.

Hitem tygodnia jest bez wątpienia film Wojciecha Smarzowskiego „DROGÓWKA”. Zapraszamy także na dwa nowe cykle FILMY OSCAROWE i PIĄTKI Z TWARDZIELAMI. W ramach pierwszego, stacja pokaże produkcję „WRÓG NUMER JEDEN”, opowiadającą historię wytropienia i zabicia Osamy Bin Ladena. Cykl drugi rozpocznie „G.I. JOE: ODWET” z Bruce'em Willisem i Dwayne Johnsonem.
                              Zapraszamy również na premierę ostatniego, ósmego sezonu serialu kryminalnego „DEXTER”.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty na zbliżający się tydzień, odnajdziecie klikając w poniższe linki.

PREMIERY FILMOWE CANAL+ OD 1 DO 7 LUTEGO 2014
                              SERIALE OD 1 DO 7 LUTEGO 2014

Komentarz

• Dlaczego powtórek poszczególnych odcinków seriali nie zorganizowaliście tak by zachodziły na siebie. Np. dzisiaj nie mam co robić, patrze w program. Na Canal+ o 21 jest Brooklyn 9-9 ale drugi odcinek. Sprawdzam powtórki, jest ich 4. Dlaczego przed premierową emisją drugiego odcinka nie było powtórki pierwszego, których pewnie też było 4. Jeśli nie dzisiaj powtórka pierwszego odcinka to jutro lub pojutrze. Tak samo powinniście postępować z innymi serialami.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+