Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) Arkon Zobacz post
    Canal+ 29 grudnia - 1.25 Anna Karenina- jeszcze jedna niezapowiedziana niespodzianka filmowa .
    Ileż to już razy powtarzano..

Komentarz

• No to i ja dorzucę coś od siebie. 22 grudnia o drugiej w nocy nagrałem film "Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia". Nie jest oznaczony jako premiera, ale jakoś wcześniej nigdzie nie zauważyłem jego emisji w EPG, ani na żadnej liście z premierami go chyba też nie było. Czyżbyśmy mieli do czynienia z nową świecką tradycją: premiery filmowe dla nocnych marków? O ile ten tytuł, który ja podałem, to film klasy c i o innej porze wstyd go emitować, o tyle tyłuły przez Was podane są lepiej znane i na pewno bardziej lub choć trochę lepsze. Więc to naprawdę dziwne, że po raz pierwszy puszczają je tak późno, bo też nie zauważyłem, aby już choć raz były emitowane.

Edit: No, naprawdę niezłe jaja z tymi premierami i chyba wiem, dlaczego nie ma jeszcze ich listy na styczeń. Obym się mylił, ale być może ich liczba będzie dosyć mizerna. Przejrzałem sobie program TV na najbliższe 2 tygodnie i oto co znalazłem. Otóż "Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia" będzie miał premierę 3 stycznia o 23.20. Nie obejrzałem go jeszcze do końca, więc mam na dysku "namacalny" dowód na to, że to nie będzie premierowa emisja. Teraz kolejny, jeszcze lepszy, kwiatek. W sobotę 4 stycznia o 21.00 premierę będzie mieć... "Bitwa pod Wiedniem". Kolejny kit, bo ja już ten film oglądałem na Canal+. Sprawdziłem w moich statystykach i odejrzałem go 20 listopada tego roku. Nie chce mi się szukać w archiwum telemana.pl, ale pamiętam, że nagrywałem go chyba w Zaduszki i był emitowany gdzieś ok. 14.-15., gdy akurat byłem na cmentarzu. W każdym razie to była listopadowa sobota. A najwcześniej zauważyłem go na dysku w dekoderze w kolekcji Canal+ VOD. Nie mam do niej dostępu, ale czasem zerkam, co tam wrzucają. Natomiast "Anna Karenina", oprócz tej nocnej emisji, na razie o innej porze nie występuje. Zapewne za kilka dni okaże się kolejną "premierą". Historia zaczyna się powtarzać, bo przecież na czasów nfilmów i nPremium też film po kilka razy robił za premierę.
      Ostatni raz edytowany przez Pawrym; 2013-12-25, 19:56.
      TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

• napisał(a) wlodek.z. Zobacz post
        Ileż to już razy powtarzano..
        @wlodek.z., nie powtarzano, bo rozmawiamy o adaptacji z 2012 roku z Keirą Knightley w roli tytułowej, a nie o innych wersjach, które być może i kiedyś leciały na Canal+. Ja mam ten kanał od kwietnia tego roku, więc nie wykluczam, że inne ekranizacje często były na nim emitowane, choćby ta z Sophie Marceau z 1997 roku.

W nc+ od 6.11.2013r.

Komentarz

• Może łaskawie dalibyście premiery na styczeń czy też jak zwykle portal Media2, was wyprzedzi. Święta się kończyły pora zabrać się do pracy.

Komentarz

• No, jednak na "stare" lata pamięć już nie ta i jednak troszkę pomyliłem się w dacie emisji "Bitwy pod Wiedniem". Nie wiem, jak oni mają czelność puszczać teraz zwiastuny, że wkrótce ten film będzie w Canal+, skoro w archiwum telemana.pl znalazłem dokładną datę jego emisji. Było to 15 listopada tego roku o 14.40 (tu jest dowód: http://www.teleman.pl/program-tv/sta...ate=2013-11-15). Skoro 4 stycznia 2014 będzie premiera tego filmu, to rozumiem, że wtedy była jego prapremiera i przedpremierowo umieszczono go w kolekcji Canal+ VoD? Oj, Panie i Panowie, niezły musicie tam mieć bajzel i chyba puszczacie te filmy na chybił-trafił. Nie ma więc co się dziwić, że jeszcze nie ma listy na styczeń. Pewnie maszyna losująca się zacięła.
            Ostatni raz edytowany przez Pawrym; 2013-12-29, 14:38.

W nc+ od 6.11.2013r.

Komentarz

• Akurat od tego powinna być ta kolekcja Canal+ VOD żeby umieszczać tam przedpremierowe filmy tylko powinno to być w jakości HD.

Komentarz

• Dokładnie, zamiast dawać powtórki to powinny dać filmy, które np. pojawią się za miesiąc.
                nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

• Czemu nie ma jeszcze podanych na forum premier na styczeń??
                  PS. 25 stycznia Szklanka Pułapka 5.
                  Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

• tutaj tak prostej informacji się nie doczekasz.Jak zwykle media2 wyprzedził naszych modów, którzy chyba jeszcze spijają noworocznego szampana.Tak swoją drogą to oni jeszcze pracują czy tylko ostał się jeden do udzielana banów i ostrzeżeń .Swoją drogą kolejny dobry miesiąc Canalu.

Komentarz

• jakie są w końcu premiery na styczeń? czy nc+przedstawiciele są tak leniwi, że już im nawet tego nie chce się robić?
                      do 25.04.2013:WPT+nPremium+HBO 69zł +CineMax=78,90 zł
                      od 25.04.2013:Universe+Canal+HBO+Redlight HD(6miesięcy)=59zł/12miesięcy

Komentarz

• @Pryta,
                        informacje o najważniejszym premierach, zawsze znajdziesz w aktualnościach. O ofercie styczniowej, możesz przeczytać tutaj.

A już dzisiaj gorąco zapraszamy na polską premierę telewizyjną dramatu w reżyserii Juana Antonia Bayony „Niemożliwe” z nominowaną za tę kreację do Oscara® i Złotego Globu Naomi Watts. Oparty na faktach film o rodzinie, która cudem przeżyła tsunami w 2004 roku odniósł ogromny sukces kasowy, zarabiając ponad 180 milionów dolarów i stając się najbardziej dochodową hiszpańską produkcją w historii tamtejszej kinematografii. Szerzej o filmie tutaj.

Zapraszamy także na dwa nowe seriale. 13 stycznia CANAL+ Film rozpocznie emisję serialu science fiction „Pod kopułą” wyprodukowanego na podstawie powieści Stephena Kinga, a 23 stycznia na antenie CANAL+ pojawi się dwukrotnie nominowany do tegorocznych Złotych Globów serial komediowy „Brooklyn 9-9”. Więcej o produkcjach tutaj. Mamy także dobrą wiadomość dla fanów serialu "Dexter". Finałowy 8 sezon, już 6 lutego w CANAL+.

Komentarz

• Pod kopułą fajnie się zaczyna, było by super gdyby można było włączyć ORYGINALNĄ ścieżkę dźwiękową a nie lektor na obydwóch ścieżkach bez 5.1 :/

Komentarz

• W wątku PREMIERY CANAL+... odnajdziecie informacje dotyczące filmowej i serialowej oferty CANAL+ na okres 18- 24 stycznia.

W nadchodzących tygodniu szczególnie polecamy polską produkcję "Bejbi Blues" (18 stycznia). Drugi film Kasi Rosłaniec, reżyserki pamiętnych „Galerianek”, opowiada o nastolatkach, którzy decydują się na dziecko, żeby „mieć coś do kochania”. Zdecydowanie wart obejrzenia jest także nagrodzony przez publiczność na Sundance Film Festival komediodramat „Sesje” (19 stycznia).
                            W tym tygodniu, swoją premierę będzie miał także znakomity serial komediowy "Brooklyn 9-9", o którym szerze informowaliśmy tutaj.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty na zbliżający się tydzień, odnajdziecie klikając w poniższe linki.

PREMIERY FILMOWE CANAL+ OD 18 DO 24 STYCZNIA 2014
                            SERIALE OD 18 DO 24 STYCZNIA 2014

Komentarz

• Coś czuje że te Złote Globy uratują Brooklyn 9-9. Oglądalność była dosyć przeciętna, niewykluczone że serial byłby anulowany po pierwszym sezonie. No ale po Złotych Globach niewykluczone że serial dostanie powera w postaci nowych widzów.

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                                Coś czuje że te Złote Globy uratują Brooklyn 9-9. Oglądalność była dosyć przeciętna, niewykluczone że serial byłby anulowany po pierwszym sezonie. No ale po Złotych Globach niewykluczone że serial dostanie powera w postaci nowych widzów.
                                Widziałem chyba 10 odcinków. Szału nie ma, ale dobrze się ogląda.
                                Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
                                W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
                                Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+