Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• canal+ wyemituje film 'Les Miserables Nędznicy'?
    do 25.04.2013:WPT+nPremium+HBO 69zł +CineMax=78,90 zł
    od 25.04.2013:Universe+Canal+HBO+Redlight HD(6miesięcy)=59zł/12miesięcy

Komentarz

• W wątku PREMIERY CANAL+... opublikowane zostały szczegółowe informacje dotyczące filmowej oferty CANAL+ na okres 21- 27 grudnia.
      W zbliżającym się świątecznym tygodniu, szczególnie polecamy komediodramat Piotra Trzaskalskiego "MÓJ ROWER", animację "RENIFER NIKO RATUJE BRATA", komedie w reżyserii Patryka Vegi "LAST MINUTE", nagrodzony m.in. czterema Oscarami® dramat "ŻYCIE PI" oraz thriller z Denzelem Washingtonem w roli głównej "LOT".

Szczegółowe informacje dotyczące oferty na zbliżający się tydzień, odnajdziecie klikając w poniższe linki.

PREMIERY FILMOWE CANAL+ OD 21 DO 27 GRUDNIA 2013
      CANAL+ DOKUMENT OD 21 DO 27 GRUDNIA 2013

Komentarz

• napisał(a) Pryta Zobacz post
        canal+ wyemituje film 'Les Miserables Nędznicy'?
        Tak
        Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery ale najprawdopodobniej będzie to luty.

Komentarz

• Czy w styczniu będą Wróg numer jeden i Poradnik pozytywnego myślenia?

Komentarz

• Super kanał sporo ciekawych filmow
            Ostatni raz edytowany przez Mariusz_pl; 2013-12-20, 14:29.

Komentarz

• Wszystko ładnie i pięknie ale czemu nie w HD?
              Chciałbym aby nastał czas kiedy to Canal+ zaczął nadawać w HD. Kiedyś podobno nadawał - nie wiem C+ nie miałem. Jeżeli nadawał to znaczy, że teraz cofnął się 3 kroki wstecz. Filmy SD na kanale Premium HD? Czysta kpina.
              Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
              Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

• napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
                W wątku PREMIERY CANAL+... opublikowane zostały szczegółowe informacje dotyczące filmowej i serialowej oferty CANAL+ na okres 14 - 20 grudnia.
                W zbliżającym się tygodniu, szczególnie polecamy film Luca Bessona „UPROWADZONA 2", animacje „STRAŻNICY MARZEŃ" w której Święty Mikołaj, Królik Wielkanocny, Zębowa Wróżka i Jack Mróz walczą z Królem Ciemności oraz komedię kryminalną „ŻĄDZE I PIENIĄDZE".
                Umarłem.
                Właśnie sobie zadzwoniłem, żeby Teściowi wziąć na święta paczkę Canal+ na jeden miesiąc, ale się nie da!

Czyście w tej ncplus podurnieli już do samego końca? Jak mam go zachęcić do przedłużenia umowy i przejścia na droższą jak nie może zasmakować ramówki?

Nic się nie zmieniło w związku z tą fuzją. Tylko kłody pod nogi :/
                --
                Pozbyłem się nc+ w 2016 i jest mi z tym b. dobrze.

Komentarz

• napisał(a) Arkon Zobacz post
                  Czy w styczniu będą Wróg numer jeden i Poradnik pozytywnego myślenia?
                  Wymienione przez Ciebie tytułu nie pojawią się w styczniowej ofercie CANAL+, ale będą inne - zapewniam, że również bardzo interesujące

Komentarz

• A kiedy owa lista będzie podana ?

Komentarz

• napisał(a) Therion7777 Zobacz post
                      Umarłem.
                      Właśnie sobie zadzwoniłem, żeby Teściowi wziąć na święta paczkę Canal+ na jeden miesiąc, ale się nie da!

Czyście w tej ncplus podurnieli już do samego końca? Jak mam go zachęcić do przedłużenia umowy i przejścia na droższą jak nie może zasmakować ramówki?

Nic się nie zmieniło w związku z tą fuzją. Tylko kłody pod nogi :/
                      Kup sobie c+MIX i masz miesiąc z c+

Komentarz

• W wątku PREMIERY CANAL+... opublikowane zostały szczegółowe informacje dotyczące filmowej oferty CANAL+ na okres 28- 31 grudnia.
                        W zbliżających się dniach, szczególnie polecamy thriller "JACK REACHER: JEDNYM STRZAŁEM" i animację MADAGASKAR 3.

Z kolei w sylwestrowy wieczór na każdej z pięciu anten CANAL+, będzie można zobaczyć filmy w różnych klimatach: sensacyjnym, ambitnym, science fiction, romantycznym czy wreszcie w trzech szklanych pułapkach z Bruce’em Willisem.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty na zbliżający się tydzień, odnajdziecie klikając w poniższe linki.

PREMIERY FILMOWE CANAL+ OD 28 GRUDNIA 2013 DO 31 GRUDNIA 2013
                        PREMIERY FILMOWE CANAL+ FILM OD 28 GRUDNIA 2013 DO 31 GRUDNIA 2013
                        SERIALE OD 28 GRUDNIA 2013 DO 3 STYCZNIA 2014
                        CANAL+ DOKUMENT OD 28 GRUDNIA 2013 DO 3 STYCZNIA 2014
                        SYLWESTER W CANAL+

Komentarz

• napisał(a) wlodek.z. Zobacz post
                          Kup sobie c+MIX i masz miesiąc z c+
                          Sam sobie kup.
                          A z obowiązującą umową mam pójść na piwo może?
                          --
                          Pozbyłem się nc+ w 2016 i jest mi z tym b. dobrze.

Komentarz

• napisał(a) Therion7777 Zobacz post
                            Sam sobie kup.
                            A z obowiązującą umową mam pójść na piwo może?
                            To nie koliduje by miec więcej UMÓW, lub istniejącą zamień byś miał c+

Komentarz

• Dziś w nocy o 3-50 przewidziana emisja na C+ ---G.I. JOE: ODWET
                              nie widziałem go w ofercie filmowej na grudzień czyżby pomyłka czy świąteczny prezent dla nocnych marków zwłaszcza ze powtórki w najbliższym czasie brak

NBOX CLRA/CARBO
                              Comfort Multi Extra-6x canal,3xHBO,cinemax,filmbox,history,soundance .vod seriale,,net vod,vod+....

Komentarz

• Canal+ 29 grudnia - 1.25 Anna Karenina- jeszcze jedna niezapowiedziana niespodzianka filmowa .

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+